jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe hehe hehe kurde hehe ja cie kręcę hehe
0
@Bobo25 Już skreślili i nawet chwili zastanowienia się oj chlopoki chlopoki
0
Widzę że Belgowie chcą dociągnąć do karnych a Frunuzi też.
0
@mekston Dlaczego z Portugalią
0
Te hiszpańskie dzieciory aby tylko te srajfony i kakutery.
0
Polecę klasykiem.
Sprzedać wszystkich kupić Nico
0
@Popitek12 Czyli ronald to już trzeci skład ale zjazd
0
@JohnnySilverhand Albo oglądałeś inny mecz z Bekhamem w składzie albo piękny to bait. Jest jeszcze trzecia opcją odkleiło Ci sie
6
Pickford wygląda jak jakis sebix po 5 tabletach
0
Boras się zesro zaro
1
Dawać mnie te Lobotke do Barcy
0
@Criss18Barca Ostro po swoje
0
@Criss18Barca Zuzel też lubię, komu tam kibicujesz
0
@Criss18Barca No to do piochu po co tak żyć
0
@Katalończyk 99 Tero jest chlodzono woda :)
0
@kubix05 No i to była pyszna zimna woda naprawdę zimna
0
@Herato Kurde a 22 chłopa co za okrągłą szmata lotajom to git.
0
@svensonFCB Ja ci do michy nie zaglądam więc nie interesuj się
3
Czarniejszy pepe znów zachowuje się jak dzikus
0
@VegetaPolska Dlaczego się nie spelni rodzice kurek zakręcili?
0
@Trojanek23 Myślę że wejdzie albo nie ale powodzenia życzę.
1
@Astad Za pierwszym ,największą trudność to przekazanie koperty żeby nikt nie zauważył.
0
@baster82 Kolega to chyba nie widział atmosfery na meczu Partizana Belgrad w kosza to jest moc adrenalina i klimat.
0
Dobra decyzja sędziego ja nie raz mam wrażenie że ci komentatorzy pierwszy raz piłkę oglądają
1
@Firestone Byłoby lepiej gdyby nie obsral zbroi i nie wystawił w meczu z Austrią tego tartaku w środku pola.
0
@Damian11 Zawsze myślałem że bramkarz jest jedynastym zawodnikiem aby również robić różnice ale chyba się myliłem.
1
@KamQiX Szanse prawie zerowe ale są więc nie można ich już wyrzucić. Do tego mowia to w polskim studiu gdzie matematyczne szanse to coś na co liczymy co turniej
1
@Criss18Barca Dlatego że eriksen przeżył a co by było jak by umarl
0
@WiernyKibic111 Oczywiście gdy my je dostaniemy to wyrzucają Portugalczyków w ramach solidarności z labamba
4
@Kuba_1 No ten ktoś rozrysował nawet kto z którego miejsca ma wyjść z danej grupy.