2

Biere te chawire za te drobniaki

0

@Aragorn33 co ma płakać cały mecz mega , karnego strzelił więc zrobił co mógł a że reszta patalachy to co on może

3

Mam nadzieję że Hiszpania ich spizga tak 4-0 najmniej

0

A tero nad poprzeczką

3

Pokazał nam że był najlepszy w tym meczu. To jest debil

0

@Herato Myślisz że machanie łapami to nic energii nie kosztuje. Wstydziłbyś sie

0

@kanver_ Ale gra z kontuzją pamiętaj o tym

2

Xavinieta wróć to była magia do tego co widzę

1

@Firestone To by mu papier do wytarcia duży przyniósł

0

Martinez to jest ale wafel Krystyna poprostu stoi na tym boisku i macha łapami a ten go trzyma ma boisku

0

Co by tylko krisztianu nie strzelił bo Bór dojdzie na antenie

2

Niepelny stempel hehe yyyy

0

@visca_josef Maja mental i przygotowanie fizyczne

1

Kurde dobrzy Ci Niemcy tak cisnąć w 10 Hiszpanów.

0

Nie ma faulu gdzie tam. Sędzia ma przepchnąć niemiaszków

0

Ku.... się zesrali

3

@Bobo25 Dobre dobre.

1

Oj gospodarze chyba mają wygrać Kross połamał pedriego stempel na Laminie i bez kartki

3

Pakujemy Igora bo ta raprentacja bardzo dawno nie miała takiej paki. Chłop bierze czas i po czasie akcją wygląda jak by się spotkali 3 minuty wcześniej. Do tego wiadomo że challenge zostawia się na końcówkę i gdyby sprawdził blok Ponitki to piłka byłaby nasza ale Igor był już wypstrykany.Pchanie na siłę syna też jest śmieszne. Tak się zesrać tuż przed kiblem

0

@FcPortoFan1999 Ale jap ajdzeja do do Jeremiego ale jaja hehe

1

@fart Dzień konia Sochana plus Ponitka z Sokolem i może być dobrze pod warunkiem że komentatorem będzie Węgrzyn

1

@fart Jak wygramy dziś w co wierzę co do Hiszpanów bydzie ciynszko

1

@pt9 Lepiej patrzeć na karne Lewego niż Słoweńców przeciwko portugali

3

@NeroTFP1 Hehe Sochan hehe do Ponitki hehe ale jaja

0

@pt9 Czyli wiesz nie wiele ale coś tam napiszesz. Technika ta została aby poprawić skuteczność i to zrobił w sezonie. Czy jest dziwaczna jakie to ma znaczenie

0

@pt9 A co złego w rzutach Sochana

1

@fart Nie mogę patrzeć na milicica chłop jak się uprze pcha ciągle tymi samymi zawodnikami a jego główna bronią jest junior. Zolnierewacz w czwartej kwarcie aj długo na ławce i do tego ten dziewa

0

@MesQueUnClub96 A co wiesz o tych zawodnikach i tej reprezentacji że wyciągasz takie wnioski

1

@Encore Kurde wierzył bym w awans gdyby nie ci Hiszpanie

0

@BorzyKrzys Ja jeszcze nie ale pooglądam jeszcze chwilę i będę ją mial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?