0

@Szalik Trza było słuchać komentatora to byś wiedział za co dostal

10

Laporta odpal już te dźwignie na tego juniora

0

@mekston No teraz liczymy na remisie Węgry Szkocja inaczej szkoci kończą z 4 No chyba że Węgry to wezmą

0

@mekston No niewiem przy remisie szkoci wygrywając z Węgrami mają 4 punky i Szwajcarzy również więc ta grupa już odpada. Gdyby Kross wygrał że Szwajcarami to helweci zostają z trzema punktami.

0

To chyba najgorszy wynik dla nas zakładając że wygramy z Austria

0

@kuz Stawiaj chałupę jak tak dobrze się znasz.

0

@SpainFanRM89 Od jakiegoś czasu tutaj już wchodzi takie oderwanie na punkcie koloru skóry że odpadam.

0

@VegetaPolska Ja ich gonić nie zamierzam

0

@kuz na pewno byłby lepszy i tańszy od Lewego na dodatek by podawał do Rafy

0

@Faro Przypominam że Ymbappe tego lata przeszedł do realu powie Boras już w drugiej minucie .Powie to również w 89 minucie oraz około 30 razy pomiędzy wymienionymi minutami aż się wszyscy porzygamy

1

@Rust_Cohle Nie załapał:)

0

Będzie remis mówię wam

0

Znów brak doskoku kur..

1

@kigani Nima kibiców wina Tuska

0

Nieprawdopodobna koncentracja , boras to z twarzy wyczytał.

1

@krajana Ale żeś kolego popłynął

0

Nie no tero to już nie odrobią

6

Sane to taki niemiecki Dembele. Szkoci łapią kontakt :)

0

Wchodzi rasowy Niemiec

0

Fuck ale pograli

4

@Rust_Cohle Prawie się pojscołem że śmiychu

0

@VegetaPolska Na wsi nie ma głównej ulicy a traktory to nie ciężarówki.

2

@arasz1819 Był finał ale Boras się nie przyzna

1

Bez skóry bez kości a pcha się bez litości. Nawet naszego kapitana dwójka pokonała.

0

@nuevojugador Chyba nie stawiasz tej dwójki wyżej od Rasiaka

0

@Encore Za Ronaldo Auba.

2

@mekston Dawno tego kolegi nie widziałem co to te bzdury wypisał.

0

@FabianekMrozek nie podpuszczam cię ale nie złamiesz tutaj.

0

@Faro Jakie chłopie frajerstwo gdyby moja córka zarabiała miliony to mam się uwalić i leżeć bo mogę. Przecież tu chodzi o to że ona chce pracować ma własne życie i wie że jej syn również ale ty wiesz lepi u h...

0

@Bobo25 Wiadomo przecież mają w grupie Chorwację Danię i Francję którzy pokonali ich na mistrzostwach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?