jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Jutro zlejemy Francuzów i wyjdziemy z 4 miejsca z 3 punktami mówię wam tak będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Uwaga niemiecki dembele wchodzi ciekawe co wylosował na dzis
2
@Zoker TY czytasz co on pisze, czego tu nie idzie zrozumieć?
0
@Gibbon_FCB A Polaków widzial
1
@Kapitan hawk Franek by ich sam rozniósł
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale to ty dzwonisz
0
@arasz1819 Tak tak betoniarek ich zatrzyma przecież to będzie taki wpier... że przejdziemy do historii
0
@Stinger_ Bardzo często są niszczone? Bardzo często to coś innego niż zawsze.
0
@ObiektywnyKibic121 Gdzie ten mecz mieli wygrać a trenejro wystawia dwa drewna co nie wiedzą co to rozegranie.
0
@Jarema2000 No to będziemy też pierwsi którzy 7 dostaną
0
@McFly92 Matematyka trudna przedmiot
1
Przecież teraz będą Francuzów prosić żeby im więcej nie ładowali bo i tak już mają awans. Zaorać tą reprezentację razem z liga i budować wszystko od nowa
0
Cytujac klasyka.Piękne to było euro w naszym wykonaniu nigdy go nie zapomnę.
4
@Bocheno1 Bydziesz widziol Oriola , Roberto, i Olmo.
0
Dwie minuty plus doliczony i oficjalnie wylatujemy jako pierwsi no trza być dumnym. Pierwsi to pierwsi
1
@Rust_Cohle TY chcesz żeby ktoś magika odwalił
0
Komentarz usunięty
3
@Rust_Cohle A kto powiedział że ukrytą?
1
Myślicie że Eskimosi by nas spizgali?
0
@reloaded To jest ten mental Panie
0
@bartekvisca Ale powiedz z czego to wynika mamy niby dobrych zawodników a gra wygląda jak by się spotkali wczoraj i jeszcze te obsrane gacie za każdym razem
2
Niech Francuzi to wygrają bo jeszcze przyjdzie komuś do głowy że możemy ich ograć i zająć 3 miejsce.
1
@FcPortoFan1999 Weź nie dobijaj.
5
Przy oglądaniu takiego meczu widać jakimi jesteśmy dziadami.
1
@mekston Grosicki bo jest mlody i zdolny. Co miał trener we łbie że go wpuścił
1
Ja chce wierzyć w Probierza tylko jak on będzie miał takie pomysły jak ten z grosickim to sam nie wiem co o tym myśleć. Środek pola też sobie dziś wybrał znakomity gdzie my musieliśmy wygrać. Sraka w gaciach u piłkarzy i trenera.
0
Ale kalafior z niego
1
Dobra loć mi tero tych makaronów
0
@Szalik Bramkarz mimo tego że jest kapitanem nie może opuszczać pola karnego. Do dyskusji jest wyznaczony inny zawodnik