11

Jutro zlejemy Francuzów i wyjdziemy z 4 miejsca z 3 punktami mówię wam tak będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Uwaga niemiecki dembele wchodzi ciekawe co wylosował na dzis

2

@Zoker TY czytasz co on pisze, czego tu nie idzie zrozumieć?

0

@Gibbon_FCB A Polaków widzial

1

@Kapitan hawk Franek by ich sam rozniósł

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale to ty dzwonisz

0

@arasz1819 Tak tak betoniarek ich zatrzyma przecież to będzie taki wpier... że przejdziemy do historii

0

@Stinger_ Bardzo często są niszczone? Bardzo często to coś innego niż zawsze.

0

@ObiektywnyKibic121 Gdzie ten mecz mieli wygrać a trenejro wystawia dwa drewna co nie wiedzą co to rozegranie.

0

@Jarema2000 No to będziemy też pierwsi którzy 7 dostaną

0

@McFly92 Matematyka trudna przedmiot

1

Przecież teraz będą Francuzów prosić żeby im więcej nie ładowali bo i tak już mają awans. Zaorać tą reprezentację razem z liga i budować wszystko od nowa

0

Cytujac klasyka.Piękne to było euro w naszym wykonaniu nigdy go nie zapomnę.

4

@Bocheno1 Bydziesz widziol Oriola , Roberto, i Olmo.

0

Dwie minuty plus doliczony i oficjalnie wylatujemy jako pierwsi no trza być dumnym. Pierwsi to pierwsi

1

@Rust_Cohle TY chcesz żeby ktoś magika odwalił

0

Komentarz usunięty

3

@Rust_Cohle A kto powiedział że ukrytą?

1

Myślicie że Eskimosi by nas spizgali?

0

@reloaded To jest ten mental Panie

0

@bartekvisca Ale powiedz z czego to wynika mamy niby dobrych zawodników a gra wygląda jak by się spotkali wczoraj i jeszcze te obsrane gacie za każdym razem

2

Niech Francuzi to wygrają bo jeszcze przyjdzie komuś do głowy że możemy ich ograć i zająć 3 miejsce.

1

@FcPortoFan1999 Weź nie dobijaj.

5

Przy oglądaniu takiego meczu widać jakimi jesteśmy dziadami.

1

@mekston Grosicki bo jest mlody i zdolny. Co miał trener we łbie że go wpuścił

1

Ja chce wierzyć w Probierza tylko jak on będzie miał takie pomysły jak ten z grosickim to sam nie wiem co o tym myśleć. Środek pola też sobie dziś wybrał znakomity gdzie my musieliśmy wygrać. Sraka w gaciach u piłkarzy i trenera.

0

Ale kalafior z niego

1

Dobra loć mi tero tych makaronów

0

@Szalik Bramkarz mimo tego że jest kapitanem nie może opuszczać pola karnego. Do dyskusji jest wyznaczony inny zawodnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?