2

Brawo nasza brzydula z awansem. Może coś tam z niej będzie

0

@FcPortoFan1999 Za kim kolega tam w tych finałach

0

@FcPortoFan1999 Panie w kosza w naszej ekstraklasie się najważniejsza część sezonu zaczyna i to jest pikne

2

@Heros11 Panie co ty mnie tu z jakimiś gazetami luisami jak Janusz wie lepi

0

@robsons23 Po co o tym pisać? Gość niby nie wie jak zagrał pisze ironicznie przekot i tylko czeka aż reszta użytkowników potwierdzi że jest słaby i wyjdzie na jego.

2

@BorzyKrzys chłopie ty jednego posta wyżej wrzucasz coś na PO a jego o płacenie pytasz dobre naprawdę dobre

1

@derus Bardzo dobrze miał asystę ,dobrze odcinał atakujących i rozrzucał piłki.

2

@mekston Abemajang już by miał 28 bramek i podanie do Rafy

0

@Rewolucja123 A dla mnie jeden i drugi do odpalenia

1

@kigani No menel ostatnimi czasy gra fenomenalnie

0

Janusz Jaaaannnuuusszz wyłaź nie chowaj się.

1

@Jakchcesz Ale wędka ja odpadam

0

Spalony bydzie i ciul

0

@Saviola88 Widzisz wychylasz się a to ty nie wiesz jak działa. Jeśli jest ewidentna akcja a ta była sędzia dostaje info i przerywa akcje nie musi czekać az się skończy.

1

@Inko To powiedz jak dziala

0

@TridenteMSN Przywalić się muszę bo się udusze

0

@HighestInTheRoom Ale którego i za co w tym momencie

1

Dobre rozbawil mnie Mareczek

1

Jest i on bierom go na skrzydło

0

@Popitek12 Przecież w naszym pięknym kraju większość ludzie nie rozumie alkoholizmu czym jest jak się objawia i najważniejsze kiedy już się jest uzaleznionym

4

@Borneo Jo panie se nie ufom a im byde. Dejta spokój

0

@VeB 1899 A to dzięki za info nie pamiętam co i jak, niech dorzucą jeszcze z dwie stacje i zgłupieje do reszty.

0

@BorzyKrzys Zastanawia mnie tylko jak to rozwiążą. Dopłacałem im za polsat sport premium dla ligi mistrzów teraz wprowadzą dodatkowe kanały za które będę musiał zapłacić to zakładam że z polsatu pozwolą mi zrezygnować bo jak nie to będzie to złodziejstwo a nie biznes.

0

@marcin62 No co polska trudny jezyk a jeszcze trza umic czytac ze zrozuminim

7

Kurde @Comentateiro trza było określić o który Ci grudzień chodzi a nie nas tutaj tak kłamać.

2

@ViscaelBarca2007 O tak kurde piszę do grubego że jest plan.

1

Czekam jeszcze tylko na Ryszarda Pucza w tej organizacji jako dyrektor huk wie od czego i będzie komplecik.

2

@icmmii Po co Ty z nim rozmawiasz na te tematy. Dej pan spokój

0

@kigani To w czym problem jak to ochotnicy

2

@MesQueUnClub96 Dodi ale że tata dał piątaka kieszonkowego nie znaczy że to na wkład w dobrze prosperujący biznes styknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?