jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 Mam nadzieję że rekin to przełoży ale nie w Barcelonie
35
Pani Maja to ma taki głos że gdyby powiedziała do mnie czy pójdę z nią na sex to już by było po zabawie
0
@Sulimo Przypominam ci ze Argentyna była od eliminacji na mistrzostwa świata pchana a na samym turnieju to był jeden wał. :)
1
@Popitek12 Jaki kolega znów kłamiesz
2
Pięknie się teraz komentator zaorał ja odpadam.
0
Ymbape ymbape to byłem ja Bór Mateusz
1
@Lucyfffer Nie pamiętam że starym @Luciano99 nawalony chodziłem.
0
@Kgorecki2500 A Yamal ma 16 lat i tylko dwie nogi i kto jest większym kozakiem
0
@MOLESTA Czekają jeszcze tylko na Gaviego aż się wykuruje żeby kupić trzech co się będą rozdrabniać
0
Psg- to ile za tego dziecioka 500 milionów nima problemu
0
Dziś kudłaty wybiłem piłkę z głowy gupolkowi
1
@GeneralXavi Czyli chłop sędziuje bo największe mecze bo Polska to dziady w piłkę.
1
@Deviler A kiedyś Ci wypłacił żebyś był teraz akurat zdziwiony. Przestań chlać bi ci do reszty mózg wyżre
1
Ciekawe co na to jego mamula
5
Ale Holendrzy mają farta
0
Rudy się teraz zrelaksuje i będzie wcinał gile
1
@Sawik_10 Bardzo dobrze ma 6 ssyst i 13 bramek
0
@Lucyfffer Człowieku ja tu piłkę oglądam. A ty komu kibicujesz?
1
@Lucyfffer A dlaczego nie?
0
@ranger3120 Tak tak. Powiedz po co
0
@Rewolucja123 Raz brata zapytałem po jaka cholere wymyślili piwo bezalkoholowe smakowe?
Odpowiedzial że nikt tyle za sok nie zapłaci
1
Turcy jak zwykle się bawią a Niemcy u roboty
0
Kebaby to bierom
0
@takisobiektos Przecież wcześniej była sytuacja z Pedrim a później stempel
0
@DragonxNF wtorek
0
Wstrząśnienie mózgu. Umarł i nie żyje
2
Przecież Hanka wjeżdżającą w kartony wzbudziła we mnie większe emocje niż ta pierwsza połowa.
1
@wojopancer Oj zobacz nie zauważyłem a nalezali się anglikowi który się wiecznie kladzie
2
Łysy pan pięknie podsumował Juda zwykła beksa. Nie znoszę takich zawodnikow
1
@AFA No i zakładamy że daje kartkę druga po 5 minutach za stempel na Lamine i gościa nie ma w 11 minucie na boisku. Na pewno nie chciał zrobić Pedriemu krzywdy ale wejście było ostre