jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yamal_Williams Ceremonia zrobiła hype no ludzie kochani
6
@MesQueUnClub96
21.lipca
Też nie czujecie emocji przed igrzyskami? Może po ceremonii otwarcia to się zmieni, ale nie czuję hype'u jak w 2016 i 2021.
26.lipca
Ehh to będą piękne igrzyska. Ale jest hypy
No jednak ta ceremonia robi robotę.
Atencjusz number jeden
1
@Xaviball Babiarz się tak zafascynował vabanque że myślał że to on zadaje pytania a nie ma odpowiadać
0
@Xaviball Sprawdziłem ona 400 m on Judoka
1
@Xaviball Mari zoze perek i tedi riner pisze jak słyszę. Ona trzy krotna mistrzyni olimpijska on świecił trumfy prze dekady. Nie podali w jakich dyscyplinach
0
@Xaviball Nie słuchałem wybacz ale se cofnę i zaraz powiem
1
@Michael24 Czego psujesz narracje facet z broda był i cala impra do dupy
1
Pęknie od ciepła i cały misterny plan w pizdu
0
@Xaviball Trza se było na Eurosporcie włączyć wszystkich znają w czym zdobyli i którego roku
0
No na koniec Asterix i Obeliks wjadą
1
@Chaoss Chorobę morska ma większość ludzi.
2
Płynęli tyle minut to ta tero pobiegnie godzine
0
Pięknie machają a tak naprawdę oni chcą podpie.. ten płomyk
0
Światełka robią robotę
1
Podłoża tyn łogien czy nie bo spać trza iść.
0
@VamoSBarca88 Nejman ale tu nikogo nima
1
@matirix20 Kamala Haris
3
@TheNekro94 Kolo ogląda coś w telewizji i przez to będzie pokłócony z innymi ludźmi o ja pie... Melisa to za słaba jest
0
A Snoop gdzie je do cholery
1
Koło prezydenta Francji stoi ta aktorka co ma główna rolę w nowej planecie malp odegrać czy coś mylę
0
Dobra zgaduj zgadula. Co to za ziom co tak se biega po tych dachach? nagroda główna milion zielonych herbikow
1
@Kidd O dobre pytanie :) ale pozostawię cię w niepewności.
1
@Aragorn33 Dembele by pomyli drogę
1
@RichardWinters Powiedz po jaki h... to oglądają jak tak ich to męczy?
0
@kamilop Iwona Wieczorek
0
@Death_voice Chłopie oglądaj poczuj klimat spójrz jak fajnie to jest zrobione a nie gówna szukasz
1
@Kgorecki2500 Kisiel bo tak samo wchodzi jak wychodzi i zębów nie wybija. Tak mnie pewien kapitan powiedział gdy na żaglowcu byłem
0
@Prorokk Ci to są ananasy. Bądź tu normalnym kibicem i nie możesz zobaczyć meczu swojej drużyny bo troglodyci odstawili cyrk.
0
@Prorokk Całkowicie pusty stadion?
0
Uryga rzucił piłkę nogą