jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Se ryj rozwalili przy starcie
2
Fajny tyn madryt taki nie za dobry
0
Fran i mam nadzieję że będzie jakiś babol
0
@AlexDark00 Kolo o mapecie a ty wrzucasz o lewym . Ty pewnie przez sen nawijasz o Robercie
0
@FcPortoFan1999 A jaka padaka Las Palmas kontra bialasy
0
@FcPortoFan1999 Panie ty jesteś masochistą a nie koneserem
1
@MesQueUnClub96 zawsze możesz poprosić kucharka.
0
@Hubertusk Tam tylko kradnom i oszukujom.
0
@tristan87 Hehe dobre prawie się oplułem
0
@Hubertusk Milicja kradnom i oszukujom
0
Tero bedzie siuuuuu
0
A cóż to była za syrenka
0
Czego on tego nie ogląda
0
@DamianBarcaCule To cię bawi
0
Ja tam jestem spokojny pykniemy ich w drugiej jak zaczną oddychać rekawami
0
@FcPortoFan1999 Ale czy to nie skończy się regresem i będziemy oglądać tylko reprezentację w eliminacjach do poważnych imprez
0
@lntrowertyk Mogłeś odrazu usunąć ponieważ ten post nic nie zmieni.
0
@mekston Jak byś miał zostać mulciakiem też byś nie założył.
0
@escarabajo Do Motoru go dawać.
0
@MeAndSwan Kupię se a co przecież o zete nie chodzi
0
@pt9 Jest jeszcze jedna opcja sprzedają go bo zgodził się na mniejsze wynagrodzenie pewnie połowa tego co ma teraz bo nikt mu więcej nie da w klubie X. Po sezonie trener stwierdza że się nie sprawdził i znów szuka klubu. Wolałbym jednak stabilność finansową którą mu Barca zagwarantowała niż takie ryzyko.
Chłop za parę lat jest na emeryturze i pewnie będzie się spełniał wycierając dupke euro zarobionych w naszym klubie
1
@kanver_ No tak mój błąd
1
Lewy dziś strzela bramkę kora daje 3 punkty. Gdzie tyn od Auby się pytom
4
Co ten biedny Flick zrobi jak wszyscy będą zdrowi. Gdzie on ich powciska
0
Kilka akcji na centymetry. Gdyby tylko te piłeczki przeszły
0
Na nich po zwycięstwo
0
Oni jednak potrafią biegać i zajechać przeciwnika
0
@pt9 Ja wiem ze swoich źródeł że ma wejsc na bramkę ale dopiero w 70 minucie bo na początku drugiej wchodzi gruby
3
Lewy dziś ładuje kolejne dwie brameczki i wygrywamy 4-1
2
@LionelM95 Milicja handel na Labambie