jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tadzik447 W latach siedemdziesiątych nie zdążyli nam wszyscy spier... o lata świetlne. Czy kiedyś ich dogonimy chyba tylko gdy reszta będzie grała na jednej nodze.
0
@JohnnySilverhand ie mogę patrzeć na styl tego gościa i to widać po kilku meczach ale wiadomo Trza dać czas aby zmarnować następne kilka miesiecy
1
Ślypia se wydrapie przez te 8 minut.
Ku... przecież Piotrowski gra na 9
2
@Rastafarnianin Zameldowali się jak należy.
3
O Probierz wystawia jeszcze większy tartak do środka. Moder jeszcze ale Slisz z Piotrowsim to pociągną na bank
0
Probierz do grudnia.
1
Szkoci puchna jak Roma
1
Patalach na patalachu patalacha pogania. W tej akcji tylko rezerwowi nie zawinili
0
Probiezowka ich zmiażdży 4-0 dla naszych orłów
1
@krissu8 Wiadomo ukrod
0
@AtakMozna Słyszałeś że się nikt nie smieje?
2
@Szklaner Jak to już ktoś kiedyś tutaj pisał.
Ja w wieku 17 lat miałem 17 lat
0
@AtakMozna Będziemy tęsknić.
Żartowałem
0
Jest bobek dwie minuty poloto
1
Już teraz powinien wylecieć
1
Będzie remis czarny strzeli ten co wszedł teraz
0
@partymaker Widziałeś ty kiedy piłkarza który umie biegać? dlatego on taki zachwycony
2
Komentator zaraz przy roznym dla Betisu będzie krzyczał mekambe
0
Dobra wstaje bo się zesrałem. To się nie dzieje
0
Dobra jeszcze bramka szproty i się zastanowię czy zaraz nie zasram łóżka bo tu już by było niedorzeczne
5
A Rafa nie powołany więc odpocznie dzięki trenejro Brazoli
0
Najpiękniejsze jest to że czekamy na następne bramki a nie boimy się że nam zaraz coś wcisną bo postanowiliśmy ustawić autobus.
0
@ranger3120 To se kup
2
@Lucyfffer @Luciano99 pokaże staremu co to prawdziwy dres i obije mu ryj
0
@Sulimo Przeprosin nie widziałem więc cieszy mnie to że potrafisz przyznać się do błędu.
0
@Sulimo Czy mnie pamięć nie myli że ty po 2 kolejkach już go wyrzuciłeś i jechałeś po nim jak po burej.
3
@Luciano99 I jak ten chłop ma nie pić
1
@Comentateiro Zostaw go już
1
Bobik wszedł i odpalił takie dwie petardy że gołębie się że stadionu wyprowadziły
2
@norbi77 Tego się nie da wyklepać