0

@Comentateiro Jak to co swój swojego pozna :)

4

@pacior95 O paczta przyszedł pan maruda.

1

@Comentateiro A starszy pan to może być?

1

Idę zobaczyć czy jest mój kumpel eror

2

Jak tam milionery co na madryciokow stawiali. Jeszcze w sobotę w trąbę i dupa się będzie palic

1

Madrycioki w szoku kartki dostają

0

@Sylvinho007 Byle w trąbę dzień nie ważny ale dziki za poprawienie

0

@Pnog37 Real tego nie wygra tak samo w niedzielę będzie w trąbę stawiaj chalupe zaufaj mi

0

@Batys Bo on jest starszy od węgla

2

@Kondziubarca Konrad baitowac to trza umic

3

Na szczęście młode chłopaki strzeliły tyle bramek co rekin. Zagrały też podobnie

3

Hansi nie ściąga rekina bo on go nawet na nim nie zauważył

2

Lewy powinien mieć teraz asystę i bramk. Podał sobie głową na nogę

0

Co go smarkocz wyprowadza z równowagi. To jest piękne

0

Na nich po manite.

0

@JoeSatriani Chłopie na pewno to się krowa na łyżwach zabije.

2

@MesQueUnClub_87 Jakie to jest okrutne pizgniesz gafę i internet już nigdy nie zapomni

0

@czosnekfcb Chłopak z przyjemnym wyrazem twarzy serdeczny i przyjazny do przeciwnika i jego kibiców. Nie rozumiem co z tobą nie tak masz jakieś uprzedzenia czy co

0

Kurde stała się rzecz niemożliwa zdechł chomik. Ci to mają wypas te stronę

0

Zależało mu na wywalczeniu rzutu rożnego. Naprawde

1

@neymar77 No to coś Ci nie pyklo bo belg prowokował po bramce i dopiero wtedy się odpalili

0

Obstawiam czerwo dla zgredka

1

@kanver_ Ja to bym chciał usłyszeć tłumaczenie się takiego sędziego i myślę że po takiej rozmowie spokojnie mógłbym gościa do polityki zaprosić. Tego nie da się obronić można tylko wymyślać farmazony

0

@bartas97 A ro trzeba mieć znajomości na całym świecie aby wiedzieć że zawodnik z klubu któremu kibicuje jest zwykłym patafianem jeśli chodzi o ojcostwo. Siedzisz na labambie i chcesz.mi powiedzieć że nic nie słyszałeś o dzieciach rodrygo. To jesteś w końcu powazny czy nie

1

@bartas97 W tej kwestii jesteś tak powazny jak poważnym ojcem jest Rodrygo

1

@bartas97 Oj lubisz się odpalać i wbijać szpileczki a udajesz obiektywnego nie ładnie

1

Pena wszedł do bramki i 4 w plecy. Wiem nie miał wiele do powiedzenia ale on jest przeklęty i Wojtek musi zaraz po podpisaniu wbijać na bramkę. Ferran zwany szprotom to się nadaje ale do pudełka zwanego lisner

0

Bez kartki dajcie spokój

1

Ja pierdo jaki to był stempel i sędzia z metra nic var nic a głupek z madrytu dotknięty gdy wywalił już piłkę w pizdu i karniaczek.

1

Yamal, Balde i Fati na boisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?