jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Jak to co swój swojego pozna :)
4
@pacior95 O paczta przyszedł pan maruda.
1
@Comentateiro A starszy pan to może być?
1
Idę zobaczyć czy jest mój kumpel eror
2
Jak tam milionery co na madryciokow stawiali. Jeszcze w sobotę w trąbę i dupa się będzie palic
1
Madrycioki w szoku kartki dostają
0
@Sylvinho007 Byle w trąbę dzień nie ważny ale dziki za poprawienie
0
@Pnog37 Real tego nie wygra tak samo w niedzielę będzie w trąbę stawiaj chalupe zaufaj mi
0
@Batys Bo on jest starszy od węgla
2
@Kondziubarca Konrad baitowac to trza umic
3
Na szczęście młode chłopaki strzeliły tyle bramek co rekin. Zagrały też podobnie
3
Hansi nie ściąga rekina bo on go nawet na nim nie zauważył
2
Lewy powinien mieć teraz asystę i bramk. Podał sobie głową na nogę
0
Co go smarkocz wyprowadza z równowagi. To jest piękne
0
Na nich po manite.
0
@JoeSatriani Chłopie na pewno to się krowa na łyżwach zabije.
2
@MesQueUnClub_87 Jakie to jest okrutne pizgniesz gafę i internet już nigdy nie zapomni
0
@czosnekfcb Chłopak z przyjemnym wyrazem twarzy serdeczny i przyjazny do przeciwnika i jego kibiców. Nie rozumiem co z tobą nie tak masz jakieś uprzedzenia czy co
0
Kurde stała się rzecz niemożliwa zdechł chomik. Ci to mają wypas te stronę
0
Zależało mu na wywalczeniu rzutu rożnego. Naprawde
1
@neymar77 No to coś Ci nie pyklo bo belg prowokował po bramce i dopiero wtedy się odpalili
0
Obstawiam czerwo dla zgredka
1
@kanver_ Ja to bym chciał usłyszeć tłumaczenie się takiego sędziego i myślę że po takiej rozmowie spokojnie mógłbym gościa do polityki zaprosić. Tego nie da się obronić można tylko wymyślać farmazony
0
@bartas97 A ro trzeba mieć znajomości na całym świecie aby wiedzieć że zawodnik z klubu któremu kibicuje jest zwykłym patafianem jeśli chodzi o ojcostwo. Siedzisz na labambie i chcesz.mi powiedzieć że nic nie słyszałeś o dzieciach rodrygo. To jesteś w końcu powazny czy nie
1
@bartas97 W tej kwestii jesteś tak powazny jak poważnym ojcem jest Rodrygo
1
@bartas97 Oj lubisz się odpalać i wbijać szpileczki a udajesz obiektywnego nie ładnie
1
Pena wszedł do bramki i 4 w plecy. Wiem nie miał wiele do powiedzenia ale on jest przeklęty i Wojtek musi zaraz po podpisaniu wbijać na bramkę. Ferran zwany szprotom to się nadaje ale do pudełka zwanego lisner
0
Bez kartki dajcie spokój
1
Ja pierdo jaki to był stempel i sędzia z metra nic var nic a głupek z madrytu dotknięty gdy wywalił już piłkę w pizdu i karniaczek.
1
Yamal, Balde i Fati na boisko