jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC To już nie wycie tylko ujadaniem
0
@okiemtypera_lucaxx95 Kolejarz bo ci żyłka pęknie
1
@Rust_Cohle Pierwsza zmiana na stronie. Ban dla dodiego na zawsze beż możliwości odwołania
0
@Trojanek23 To taki żarcik był
0
@Trojanek23 Dokumenty chociaż oddałeś?
0
@BORO_12 Przecież jak by splajtowała to oni wszyscy by tutaj przylezli więc może pozostawić ta stronę przy życiu.
1
@Who_you_mam Wystarczy mieć taki sam jaki mają kibice PSG
0
@KobeFR Też to zauważyłem. Dramat
0
@kanver_ Lewy jest jechany bo nie podał do Rafy.
0
@Sulimo Yugole typowe
1
@clyde Wpojone lekcje Xaviego jeszcze z głowy nie wylazły
0
Czas na drugą połowę I wybicie z głowy piłki zawodnikom Crweny.
P.s dlaczego kibice co jakiś czas krzyczą puta Barca
1
@Litman Przecież jak chlop się nie sprawdzi to się go sprzeda za jakiś choćby milion a tak z szafy to ci nikt go nie kupi. Właśnie w takich meczach trzeba takich słabych zawodników pokazywać może coś pokaże i się go sprzeda. Oboje ptzeciez wiemy że do Barcy to on się nie nadaje
0
@HavertzKai To co rozwiązać kontrakt i oddać za darmo czy może pokazać go szerszej publiczności i sprzedać. Druga kwestia masz dobrego bramkarza jak Mark to na ławkę kogo byś chcial Edersona
0
@Litman TY byś tam dal Szczęsnego czy którego lewego obrońcę ?
6
@Kgorecki2500 Ja to się zastanawiam kiedy on wynajmie schowek na miotły obok Mariusza Maxa Kolonko
0
@Miszak Nie wnikając w tą dyskusję zapytam tylko dostałeś na miesiąc czy nie?
2
@macio_944 Gowno się wylewa z każdej strony
1
Ten co ten var wymyślił to jeszcze żyje czy go madrycioki wcześniej zabiły
0
Męczennik wyleci stawiajcie chałupy
0
A mekambe to gra w ogóle oglądam od 10 minut i nie usłyszałem jego nazwiska
0
@VegetaPolska Po co to ty zadajesz takie pytanie ? Chłop ma IQ kury więc twoje pytanie jest tak bezsensowne jak ten upadek
0
Już myślałem że będzie żałoba bo głupek umarł ale jednak się podniósł
0
@panczo Poważnie nie uwierzę jak nie zobaczę już mi zrobiłeś wieczór
14
@panczo gratulacje wielkie wreszcie kupisz sobie konto premium na labambie
1
@panczo ty w telewizorni tera?
Dlaczego nie pozdrowiłeś labamby
1
@Kgorecki2500 Tyle majom piniendzy i tylko jedyn milion wstydzili by sie
2
@MesQueUnClub96 Nie odpowiedziałeś na pytanie czy są z tobą w pokoju?
2
@MesQueUnClub96 A ci wszyscy to kto ? Są teraz z tobą w pokoju.
2
@MesQueUnClub96 Dodi teraz ci wjezdza schizofrenia. Kto to jest jesteście