1

@FCB_dimiC To już nie wycie tylko ujadaniem

0

@okiemtypera_lucaxx95 Kolejarz bo ci żyłka pęknie

1

@Rust_Cohle Pierwsza zmiana na stronie. Ban dla dodiego na zawsze beż możliwości odwołania

0

@Trojanek23 To taki żarcik był

0

@Trojanek23 Dokumenty chociaż oddałeś?

0

@BORO_12 Przecież jak by splajtowała to oni wszyscy by tutaj przylezli więc może pozostawić ta stronę przy życiu.

1

@Who_you_mam Wystarczy mieć taki sam jaki mają kibice PSG

0

@KobeFR Też to zauważyłem. Dramat

0

@kanver_ Lewy jest jechany bo nie podał do Rafy.

0

@Sulimo Yugole typowe

1

@clyde Wpojone lekcje Xaviego jeszcze z głowy nie wylazły

0

Czas na drugą połowę I wybicie z głowy piłki zawodnikom Crweny.
P.s dlaczego kibice co jakiś czas krzyczą puta Barca

1

@Litman Przecież jak chlop się nie sprawdzi to się go sprzeda za jakiś choćby milion a tak z szafy to ci nikt go nie kupi. Właśnie w takich meczach trzeba takich słabych zawodników pokazywać może coś pokaże i się go sprzeda. Oboje ptzeciez wiemy że do Barcy to on się nie nadaje

0

@HavertzKai To co rozwiązać kontrakt i oddać za darmo czy może pokazać go szerszej publiczności i sprzedać. Druga kwestia masz dobrego bramkarza jak Mark to na ławkę kogo byś chcial Edersona

0

@Litman TY byś tam dal Szczęsnego czy którego lewego obrońcę ?

6

@Kgorecki2500 Ja to się zastanawiam kiedy on wynajmie schowek na miotły obok Mariusza Maxa Kolonko

0

@Miszak Nie wnikając w tą dyskusję zapytam tylko dostałeś na miesiąc czy nie?

2

@macio_944 Gowno się wylewa z każdej strony

1

Ten co ten var wymyślił to jeszcze żyje czy go madrycioki wcześniej zabiły

0

Męczennik wyleci stawiajcie chałupy

0

A mekambe to gra w ogóle oglądam od 10 minut i nie usłyszałem jego nazwiska

0

@VegetaPolska Po co to ty zadajesz takie pytanie ? Chłop ma IQ kury więc twoje pytanie jest tak bezsensowne jak ten upadek

0

Już myślałem że będzie żałoba bo głupek umarł ale jednak się podniósł

0

@panczo Poważnie nie uwierzę jak nie zobaczę już mi zrobiłeś wieczór

14

@panczo gratulacje wielkie wreszcie kupisz sobie konto premium na labambie

1

@panczo ty w telewizorni tera?
Dlaczego nie pozdrowiłeś labamby

1

@Kgorecki2500 Tyle majom piniendzy i tylko jedyn milion wstydzili by sie

2

@MesQueUnClub96 Nie odpowiedziałeś na pytanie czy są z tobą w pokoju?

2

@MesQueUnClub96 A ci wszyscy to kto ? Są teraz z tobą w pokoju.

2

@MesQueUnClub96 Dodi teraz ci wjezdza schizofrenia. Kto to jest jesteście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?