jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W meczu Barca-Madrycioki zaraz druga dogrywka.
0
@takisobiektos Jak tu kurde nie być zdenerwowany wykupi taki pieprzony polsat prawa i nie pokazuje takiego meczu bo naprawdę na dwóch kanałach legie. Co to jest za gowno ten polsat
0
@takisobiektos Też zobaczyłem dopiero teraz na szybko musieli go ściągać za Lapro
0
Panowie kosza gdzieś pokazują @fart , @takisobiektos miał byc na kanałach Polsatu a tu dupa zbita
0
@Eklerek Wtedy Kalifornia byłaby w Polsce
0
@F3DO Ehe masz racje niech Ci będzie
0
Następny biały głupek
0
Madrycki angol już zaczyna się gotować
0
Łukasz na boisko dobrze dobrze polecą następne brameczki
0
@titooB No i to piękne on tak chciał on tak chciał. No dramat dawno nie słyszałem takiego bredzenia
1
Jakie bramki city wpuściło. Przecież gdyby to była Barca labamba by wybuchła
1
@macio_944 Xavinieta to była się naczytalem
0
@titooB To jest niesamowite co ja dziś słyszałem. Zabronił bym im okręgówki komentowac
0
Ale dziś strzelanie było w LM
0
Gra Balde jego mama a stary gdzie?
5
Co pierdziela ci komentatorzy to łeb pęka.
2
Gdybym grał przeciwko Pedriemu to by dostal w cymbal. Nie udźwignął bym 20 minut nerwowo
0
Komentator o uspokojeniu chyba w weekend pite było i brak świadomość co się działo
0
@JoeSatriani I znów Xavinieta ty masz rozdwojenie jaźni czy jak?
0
@MesQueUnClub96 S,koda że nie zostałeś kibicem realu i nie siedzisz na notatniku
0
@JoeSatriani TY oglądasz, ten sam mecz co reszta
1
Yamal, Christensen i cholera chciałbym powiedzieć wam kto to ten trzeci ale niewiem to nie powiem .
9
@AlexDark00 Janusz musze zapytac powiedz czy w tobie jest choć gram refleksji i czy jest ci choć trochę głupio
0
@Kazragore A co się stanęło
2
@okiemtypera_lucaxx95 Chłopie bywasz w określonej grupie starszych ludzi i wszystkich wrzucasz do jednego wora. Wyjdź z pociągu porozmawiaj że starszymi ludźmi z różnych kręgów to może zrozumiesz ze wypisujesz brednie i jeszcze jesteś świecie przekonany że tak jest.
0
@gumaz Gdy zatrudniłem się w pierwszej robocie już byłem osoba która zrezygnowała z alko. Więc nie nigdy nie piłem w pracy.
0
@MesQueUnClub96 Szkoda ze niektórzy ludzie nie ewoluują od urodzenia.
0
@mekston Ale oprócz koleżanki która pięknie popłynęła to jaki tu jest skowyt
0
@FCB24 No dlatego po co oni wygrali z tym Realem. W następnym sezonie to lepiej żeby nie starowali.
0
Ten dalej o karnym