1

W meczu Barca-Madrycioki zaraz druga dogrywka.

0

@takisobiektos Jak tu kurde nie być zdenerwowany wykupi taki pieprzony polsat prawa i nie pokazuje takiego meczu bo naprawdę na dwóch kanałach legie. Co to jest za gowno ten polsat

0

@takisobiektos Też zobaczyłem dopiero teraz na szybko musieli go ściągać za Lapro

0

Panowie kosza gdzieś pokazują @fart , @takisobiektos miał byc na kanałach Polsatu a tu dupa zbita

0

@Eklerek Wtedy Kalifornia byłaby w Polsce

0

@F3DO Ehe masz racje niech Ci będzie

0

Następny biały głupek

0

Madrycki angol już zaczyna się gotować

0

Łukasz na boisko dobrze dobrze polecą następne brameczki

0

@titooB No i to piękne on tak chciał on tak chciał. No dramat dawno nie słyszałem takiego bredzenia

1

Jakie bramki city wpuściło. Przecież gdyby to była Barca labamba by wybuchła

1

@macio_944 Xavinieta to była się naczytalem

0

@titooB To jest niesamowite co ja dziś słyszałem. Zabronił bym im okręgówki komentowac

0

Ale dziś strzelanie było w LM

0

Gra Balde jego mama a stary gdzie?

5

Co pierdziela ci komentatorzy to łeb pęka.

2

Gdybym grał przeciwko Pedriemu to by dostal w cymbal. Nie udźwignął bym 20 minut nerwowo

0

Komentator o uspokojeniu chyba w weekend pite było i brak świadomość co się działo

0

@JoeSatriani I znów Xavinieta ty masz rozdwojenie jaźni czy jak?

0

@MesQueUnClub96 S,koda że nie zostałeś kibicem realu i nie siedzisz na notatniku

0

@JoeSatriani TY oglądasz, ten sam mecz co reszta

1

Yamal, Christensen i cholera chciałbym powiedzieć wam kto to ten trzeci ale niewiem to nie powiem .

9

@AlexDark00 Janusz musze zapytac powiedz czy w tobie jest choć gram refleksji i czy jest ci choć trochę głupio

0

@Kazragore A co się stanęło

2

@okiemtypera_lucaxx95 Chłopie bywasz w określonej grupie starszych ludzi i wszystkich wrzucasz do jednego wora. Wyjdź z pociągu porozmawiaj że starszymi ludźmi z różnych kręgów to może zrozumiesz ze wypisujesz brednie i jeszcze jesteś świecie przekonany że tak jest.

0

@gumaz Gdy zatrudniłem się w pierwszej robocie już byłem osoba która zrezygnowała z alko. Więc nie nigdy nie piłem w pracy.

0

@MesQueUnClub96 Szkoda ze niektórzy ludzie nie ewoluują od urodzenia.

0

@mekston Ale oprócz koleżanki która pięknie popłynęła to jaki tu jest skowyt

0

@FCB24 No dlatego po co oni wygrali z tym Realem. W następnym sezonie to lepiej żeby nie starowali.

0

Ten dalej o karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?