jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten dalej o karnym
0
Chcielibyście dzuniora za free ale musilibyscie go oglądać przez następne trzy sezony?
0
@FcPortoFan1999 No dla nas tak
0
@FcPortoFan1999 To są eliminacje do euro tylko my jako współgospodarz mamy awans. Estonia gdyby z nami wygrała też by już sobie go zagwarantowała a tu psikus
0
@FcPortoFan1999 No polska gurom
0
Polska wygrywa z Estonia 88-86 świetny macz Michalak z 29 punktami
4
Ci komentatorzy oglądają na innych kamerach czy jak
0
@FcPortoFan1999 Przecież jak by wygrywali to tak by to nic nie dało. Tak poważnie myślę że dziś się Polacy zrewanżują za porażkę z przed trzech ddni.Koncowka drugiej kwarty już dużo lepsza myślę że to ugrają
0
Polska przegrywa z Estonia do przerwy dwoma punktami w kosza. Mecz na TVP sport
3
@okiemtypera_lucaxx95 Nie no z Andrzejem jest ekstra jak pizgnie jakąś minę to się zastanawiam czy to prezydent kraju czy jakiś komediant
0
Czy Leganes może wygrać z Realem? Pewnie ze może tylko po co.
1
@Pawlak1992 Ale wtedy się zaraził i nie możemy pozwolić aby to się teraz rozprzestrzeniło
1
Dobra przegrali naczytalismie się towarzyszy z tworek którzy bluzgali na swoich zawodników ale dzisiejszego wieczoru mistrzynią zostaje @Sysia11
5
@Adran360 Za takie siano to by @Popitek12 chciał z trzy noce że śniadaniem
0
@Arden Nie no co to prawda jest.
12
@Sysia11 Napita kobieta nic gorszego nie ma.
0
@robsons23 Ja twierdzę że oni przegrali bo Ty piszesz na labambie. Jedno i drugie tak głupie
0
To jest piłka a Real jeszcze tych dwóch
meczy nie rozegrał. Obstawiam że w którymś zgubią punkty bo w Valencii z tymi brakami łatwo mieć nie będą.
0
@Jonyx Nie oszukuj się są
1
@Odcinkowy Jak małe dzieci które dostały zabawkę to usmiech radość pelne zadowolenie ale zabawka się popsuła to ryk plasz i tupanie nuszkami. Jeszcze jakie tu bluzgi na swoich zawodników
4
Obrońcy są poprostu zmęczeni ciągle gramy tym samym blokiem defensywnym bo nie ma kim. To był dobry mecz celty i zawsze nam się tam ciężko gra. Do wszystkich którzy nie trzymają ciśnienia i rzucają epitetami mam jedną prośbę przerzucie się na szachy tam nie jest tak dynamicznie więc wam styków nie będzie paliło
1
Douglas przy Martinie to był Pan piłkarz. Nie chodzi nawet o ten faul ale gość nie ogarnia ani w obronią ani w ataku
0
@Wojcio Oj kolega płynie jak @AlexDark00 tylko jemu coś Lewy zrobił a tobie Pep
1
@Wojcio Podasz jakieś nazwiska trenerow którzy osiagneli tyle co Pep bo tego xd to nie kojarzę kogo on trenował?
1
@Comentateiro Znajdą się tacy co ci powiedzą że to część meczu. Że nie znasz się na kibicowaniu i nie czujesz klimatu. Stary jesteś i nie rozumiesz burdy się skończyły to trzeba inaczej wiochę robić
1
@Kapitan hawk Ale szybko się źle zestarzalo hehe
2
4-1 szybko poszło. Aspaniol w coraz większej dupie
0
@FcPortoFan1999 To tak jak byś zapytał na labambie kto dla nas lepszym mistrzem białe madrycioki czy te od Simeone
2
Baja munchen spizgala Barce w kosza 100-78 Obst ustanowił rekord rzutów za 3 a trafił sobie ich 11. Po świetnym początku ligi wygląda to źle druga wtopa z rzędu i to dość sromotna beż pomysłu co grać.
0
Dziś slunsk pyknie jage stawiajcie chałupy