0

@Bykunn Taki że polityk może przyjść dać ci w ryj a ty masz jednie spuścic głowę bo przecież sądy i politycy nie będą się tym zajmować bo mają inne ważniejsze rzeczy. No ja odpadam

1

@BezglutenowyPedri Czy ty wogole rozumiesz o co biega czy tylko uśmiechnięci i uśmiechnięci. Chłopie gość złożył prywatne oskarżenie aby Sąd mógł cokolwiek zrobić trzeba pozbawić oskarżonego imunnitetu a to mogą zrobić tylko uśmiechnięci.

2

Barca wygrywa z Macabi dwoma punktami a madrycioki z Fenerbachce nie. W tej chwili madrycioki jak kolegi piłkarze poza następna runda. Do końca rundy zasadniczej daleko ale jakby dwie sekcje rozwaliły se w ten sposób ryj to Perez by się chyba podał do dymisji

3

Na co my te elclasico wygrali się pytom

4

Asensio nikt jeszcze nie przeszedł więc postanowił przejść się sam

0

A idź pan z taką murawą przecież to widać jak ona angolowi przeszkadza no bo sam z siebie taki wielki chłop się chyba nie wywala

1

AŁa ale mnie jakaś piłka pizgla

0

Może Nico nie przyszedł do Barcy ale za to dziś zleje madryciokow.

0

@MesQueUnClub_87 O kurde lucek i Corleone teraz poleciał

0

@Lewy952468xx A jak nie wygra to po co nam dali?

0

Barca przegrywa 4 mecz z rzędu w euroleague tym razem 1 punktem z Panatinaikosem. Na otarcie łez madrycioki też i wylatują poza pierwsza 10

1

@GeneralXavi Dzięki generale że przekazałeś mu swoje wskazówki

0

@FcPortoFan1999 Zoba jaki nerw i nory poszły ja odpadam

0

@Murazor Bo ci żyłka pęknie coś się tak zagotował.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Murazor Jak do kolegi wyżej

0

@robsons23 Przeproś grzecznie

1

Nie nie nie kurde Flick bo mi ślepia wypali jak on będzie dłużej grał

1

Wyjdę!!! Albo nie

1

Przestać mi tu ryczeć teraz ich zniszczymy

2

Sek się wkradł przy przyjeciu

0

I to jest bramka z dupy. Obrońcy zamotani i strzał rekina taka bomba że nie możliwe że wpadla

0

Na nich!!!! Po manite

1

@misterio Ja odpadam znowu tyn gówniorz na skrzydle i ten Pedri co tylko do tyłu podać umi.

2

@MesQueUnClub96 Tero nie zainteresowany a zaraz będziesz marudził że nikogo se znaleźć nie możesz

0

@tomek8756 Patrzta jaki antysemita

0

Wiadomo już może czy Szczęsny jutro zagra?

1

Dwie doliczy nie będzie zle

0

A ten tuptal w miejscu i złapany na wykroku. Weź Flick posadź go na lawie

1

Na nich!!!!! Po manite

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?