jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Taki że polityk może przyjść dać ci w ryj a ty masz jednie spuścic głowę bo przecież sądy i politycy nie będą się tym zajmować bo mają inne ważniejsze rzeczy. No ja odpadam
1
@BezglutenowyPedri Czy ty wogole rozumiesz o co biega czy tylko uśmiechnięci i uśmiechnięci. Chłopie gość złożył prywatne oskarżenie aby Sąd mógł cokolwiek zrobić trzeba pozbawić oskarżonego imunnitetu a to mogą zrobić tylko uśmiechnięci.
2
Barca wygrywa z Macabi dwoma punktami a madrycioki z Fenerbachce nie. W tej chwili madrycioki jak kolegi piłkarze poza następna runda. Do końca rundy zasadniczej daleko ale jakby dwie sekcje rozwaliły se w ten sposób ryj to Perez by się chyba podał do dymisji
3
Na co my te elclasico wygrali się pytom
4
Asensio nikt jeszcze nie przeszedł więc postanowił przejść się sam
0
A idź pan z taką murawą przecież to widać jak ona angolowi przeszkadza no bo sam z siebie taki wielki chłop się chyba nie wywala
1
AŁa ale mnie jakaś piłka pizgla
0
Może Nico nie przyszedł do Barcy ale za to dziś zleje madryciokow.
0
@MesQueUnClub_87 O kurde lucek i Corleone teraz poleciał
0
@Lewy952468xx A jak nie wygra to po co nam dali?
0
Barca przegrywa 4 mecz z rzędu w euroleague tym razem 1 punktem z Panatinaikosem. Na otarcie łez madrycioki też i wylatują poza pierwsza 10
1
@GeneralXavi Dzięki generale że przekazałeś mu swoje wskazówki
0
@FcPortoFan1999 Zoba jaki nerw i nory poszły ja odpadam
0
@Murazor Bo ci żyłka pęknie coś się tak zagotował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Murazor Jak do kolegi wyżej
0
@robsons23 Przeproś grzecznie
1
Nie nie nie kurde Flick bo mi ślepia wypali jak on będzie dłużej grał
1
Wyjdę!!! Albo nie
1
Przestać mi tu ryczeć teraz ich zniszczymy
2
Sek się wkradł przy przyjeciu
0
I to jest bramka z dupy. Obrońcy zamotani i strzał rekina taka bomba że nie możliwe że wpadla
0
Na nich!!!! Po manite
1
@misterio Ja odpadam znowu tyn gówniorz na skrzydle i ten Pedri co tylko do tyłu podać umi.
2
@MesQueUnClub96 Tero nie zainteresowany a zaraz będziesz marudził że nikogo se znaleźć nie możesz
0
@tomek8756 Patrzta jaki antysemita
0
Wiadomo już może czy Szczęsny jutro zagra?
1
Dwie doliczy nie będzie zle
0
A ten tuptal w miejscu i złapany na wykroku. Weź Flick posadź go na lawie
1
Na nich!!!!! Po manite