1

Nie dobra Lewandowski nie dobra , Ronaldo bardzo dobra to byłem ja Żewłakow

1

@robsesh Powiedz jak mogę głosować na konfederacje skoro wiem że dogadają się z pisem a co ta partia potrafi widzialem przez ostanie 8 lat ich rządów. Mam nadzieję że nie będziesz mnie przekonywał ze tak się nie stanie.

0

@erix10 Romanowskiegi na białym koniu.

0

@barcelonaLM Ale w dzień czy w nocy?

1

@AlexDark00 Janusz naprawdę;)

1

Canal dostanie jakąś kare w telewizji pokazywać taki gwałt.
Mój typ przed meczem idealny.
Edit: przesacowalem umiejętności interu

1

Psg ich zmiecie obstawiam 4'0

4

@Popitek12 To w kogo Kidawa kamieniami rzucała?

1

@MesQueUnClub96 Dostanę pewnie bana ale i tak się już tutaj nie udzielam więc mam to w dupie. Chłopie ale ty masz smutne życie aby tak trolowac tracić na to tyle czasu i wypisywać takie brednie. Druga opcja jest taka że ty poprostu masz nawalone pod tym beretem i to zdrowo więc dobrze ci radzę idź do jakiegoś specjalisty bo którakolwiek z tych opcji jest prawdą to dobrze to się nie skończy

0

@Bobo25 Wtedy jest to zajebisty zabieg aby przekonać wyborców pisu.

0

@jacobFCB Chłopie mam znajoma która twierdzi że oni kimkolwiek są sterują pogoda . W łeb bym palnął ale to nic nie da

0

@Ojciec5tkidzieci Dobrze dobrze.

1

@Bocheno1 Chyba poniżej kolan hak z roboty wychodzisz nawalony jak stodola po zbiorach

3

Moje typy
5 pkt @Luciano99
3 pkt @Danny Gaucho
1 pkt @Comentateiro

2

@Popitek12 Nie no co ty iluminaci sterują pogodą

0

@esem91 A daj pan spokój czy mi się wydaje czy jego mimika gdy on jeszcze stoi pokazuje że coś z nim nie tak

0

@esem91 A co tam się wydarzyło?

3

Za 10 minut obstawiam komentarze typu przepraszam Lewy lub ale mi zamknął ryj

0

Ekstraklapa im się załączyła

0

Na nich !!!! Po manite

0

Dawno nie czytałem o walkach Barcelony i jakiś tam negreirach idę na białą stronę bo jakieś wycie za oknem słyszę

1

@joloskyy Takie długie masz włosy między palcami:)

2

@Kidd Nie tłumacz nie ma sensu

0

@gumaz Żeby miał choć jeden głos

1

@takisobiektos Zara nie będzie play-off ani w euro ani na krajowym podwórku. Miałem nadzieję że coś pograją w tym sezonie ale narazie to wygląda tragicznie. Myślę że trener dostanie ostatnia kolejkę i jeśli nic nie wygra to poleci

3

Co za chamstwo dwa mecze zawieszenia przecież to ewidentnie nagonka na czarnoskórego. Góra połowa meczu i to ta pierwsza wczorajszego spotkania w Pucharze.

1

@takisobiektos Daj spokój to co oni odpieprzaja to jeszcze szok. Ja tego nie rozumiem choć komentator ładnie wyjaśnił trenera on ten mecz przegra na dzień dobry zdjął Fala i ci znów zaczęli wjeżdżać pod kosz i nic z tym nie zrobił a końcówkę to ja bym lepiej rozrysowal

0

Kiedy decyzja co do kary czarnoskórego męczennika?

0

@Arden Tańczy i bawi się pewnie na swietnejj imprezie na której ty pewnie mógłbyś być ale kelnerem

0

@Filipem Ofiara Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?