2

Wichniarek jedzie grubo

1

Naprzód narodzie

1

Komentator co oglądał bo chyba nie to co my

1

Wchodzi technika co rozrusza środek ja pierdo...

1

Myślicie ze ten as sam się poda do dymisji czy bedzie udawał że deszcz pada.

0

@Messi1992 Dlaczefo Finlandia jest pechowa bo nie bardzo wiem co ma do tego Eriksen

0

Przecież jak ta parodia trenera nie poda się po tym widowisku do dymisji to kibice na każdym kroku powinni go jechać. Ja pierd... on jeszcze dostaje takie siano za to badziewie

1

To wszystko przez brak naszego kapitana gdyby nie kontuzja już byśmy prowadzili z 3-0. Teraz poważnie wsiadam o 20.45 do auta włączam RMF a tam zaczyna śpiewać sobie Sylwia ciekawe czy to przypadek

0

@wyrek O widzę że fundamenty niedługo będą. Jeszcze trochę i na okna też starczy

0

@Barclonismo Klasyczkiem polecę.
Ja nie mam ale mam kumpla który też nie ma.

0

Familiada .
Mieszkanie Wielkiej Brytan?
Amerykanin

1

Tyn się osro tero
Jednak nie

1

Pięknie się to ogląda. Są schematy, presing ,szybkość, technika.
-Wstawaj Jaras zesrales się

0

@Deviler Moldawia może nie leży za to polska piłka leży i kwiczy

1

Wchodzi mój ulubieniec Przemek umiem szybko biegać

0

@JordiAlbion Przecież ten chłop musi przepier te eliminacje żeby polecieć. Kolegi od wódeczki się nie zwalnia

0

@pt9 Anwil Włocławek to nie jest Polski klub, to nie jest Polski klub.

0

O ku... ale ich jadą

0

@Eto'o9 R10 No to dej

0

@KacperVEB Cwaniaczku? Czy ty czytasz o czym ja pisze przecież gamoniu to Ty napisałeś że nie wygra 3 gemow I do tego się odniosłem na początku.

0

@KacperVEB Ale trzech miała nie wygrać czy coś mylę

0

@KacperVEB Co do przewidzenia że nie wygra 3 gemów

3

@wyrek Ty się zaciąłeś czy grosiki ci w padają. Już po wyborach nie produkuj się

0

@gumaz Mam nadzieję że zacznie od Onetu.

1

@Astad 5 zł i możesz stać ile chcesz masz prawo wyjechać i wjechać tego samego dnia

1

Nie dobra Lewandowski nie dobra , Ronaldo bardzo dobra to byłem ja Żewłakow

1

@robsesh Powiedz jak mogę głosować na konfederacje skoro wiem że dogadają się z pisem a co ta partia potrafi widzialem przez ostanie 8 lat ich rządów. Mam nadzieję że nie będziesz mnie przekonywał ze tak się nie stanie.

0

@erix10 Romanowskiegi na białym koniu.

0

@barcelonaLM Ale w dzień czy w nocy?

1

@AlexDark00 Janusz naprawdę;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?