jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@VegetaPolska Spytaj swojej kobiety.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 Żal ci dupę ściska czy o co chodzi ?
2
@D10SLEO Nie sprzedała tylko @Kessie jej zawinol i na parę flaszek będzie
0
@Rifek Lubie czytac jak ktoś się o coś zesra dostanie piłkę za piłka i w jeszcze głupszy sposób się patrzy wytłumaczyć. Brawo Ty
2
Dyskryminacja żadnego Pana nie wzięły ze sobą. Milicja Milicja
3
I teraz Laporta powinien swinioka wrzucić
1
@Faro Ja oglądam od początku i wiesz też strzelili bramkę
3
Viniciusssss ola Boga się posikał a piłka w trybuny
0
Można już napisać Finowie w półfinale
0
@FcPortoFan1999 Balcerowski ma prawie wszystko wzrost, umiejętności , koordynację brakuje tylko tego prawie czyli głowy
0
Jazda z synami. Mam nadzieję na dużo lepszy mecz Olka
0
@Lionel_Messi10 Chłopie weź tabletki
1
Dobra stawiajcie chalupy będzie remis.
2
Dobra piszemy tą petycja bo zgłupiałem jak będę musiał go jeszcze kiedyś słuchać.
5
Krecidlo cóż za komentarz co za dramat . W dupe ma se wsadzić tareke , ręką to reka
1
Pięknie graje ten koszykarski Olisadebe
0
W takim dniu to nawet nasi kopacze zlali by dziś Argentyne
0
Ustawione to losowanie. Wszędzie wałki pod Barce
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@Trojanek23 Będziemy słyszeli przecież półgłówki już leją wszystkich tylko nie białych ale to jest tylko wyrwane z kontekstu. Pięknie politycy podzielili społeczeństwo i winę ponoszą wszyscy od pisiorow I konfederatów po lewicę i po. Brauna w to nie mieszam bo chorych powinni zamykac
0
@Eto'o9 R10 A co Ty jej mogłeś opowiedzieć?
2
@mordini123 @Kessie wołają Cię
0
@FcPortoFan1999 Jak mówię że idą na mistrza to idą. Wiosna się przypomne:)
0
Na moje to BBT idzie na mistrza.
0
@JohnKennedy Dodi ja nie rozumiem jak można dostać bana i udawać kogoś innego
4
@ProMILs Nie opalił się tylko go karły pomalowały
3
@karci0 Jak tak można zatrudniać te kobiety przecież zrobili to specjalnie żeby inne kobiety zzdroscily a faceciaki się slinily. To jest poniżające już lepiej jak by wzięli niskoroslych
1
@Roobo Debil z ponad milionowym poparciem . To jest dopiero debilizm
14
@JohnKennedy Dodi wypisywałeś już te wszystkie swoje dyrdymały , później oglaszales usunięcie konta bo masz dość ponieważ wszyscy z Ciebie drwią. Dostałeś bana wracasz pod innym nikiem i zaczynasz szopkę od nowa. Jakie ty musisz mieć nudne życie