6

@VegetaPolska Spytaj swojej kobiety.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawlak1992 Żal ci dupę ściska czy o co chodzi ?

2

@D10SLEO Nie sprzedała tylko @Kessie jej zawinol i na parę flaszek będzie

0

@Rifek Lubie czytac jak ktoś się o coś zesra dostanie piłkę za piłka i w jeszcze głupszy sposób się patrzy wytłumaczyć. Brawo Ty

2

Dyskryminacja żadnego Pana nie wzięły ze sobą. Milicja Milicja

3

I teraz Laporta powinien swinioka wrzucić

1

@Faro Ja oglądam od początku i wiesz też strzelili bramkę

3

Viniciusssss ola Boga się posikał a piłka w trybuny

0

Można już napisać Finowie w półfinale

0

@FcPortoFan1999 Balcerowski ma prawie wszystko wzrost, umiejętności , koordynację brakuje tylko tego prawie czyli głowy

0

Jazda z synami. Mam nadzieję na dużo lepszy mecz Olka

0

@Lionel_Messi10 Chłopie weź tabletki

1

Dobra stawiajcie chalupy będzie remis.

2

Dobra piszemy tą petycja bo zgłupiałem jak będę musiał go jeszcze kiedyś słuchać.

5

Krecidlo cóż za komentarz co za dramat . W dupe ma se wsadzić tareke , ręką to reka

1

Pięknie graje ten koszykarski Olisadebe

0

W takim dniu to nawet nasi kopacze zlali by dziś Argentyne

0

Ustawione to losowanie. Wszędzie wałki pod Barce

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@Trojanek23 Będziemy słyszeli przecież półgłówki już leją wszystkich tylko nie białych ale to jest tylko wyrwane z kontekstu. Pięknie politycy podzielili społeczeństwo i winę ponoszą wszyscy od pisiorow I konfederatów po lewicę i po. Brauna w to nie mieszam bo chorych powinni zamykac

0

@Eto'o9 R10 A co Ty jej mogłeś opowiedzieć?

2

@mordini123 @Kessie wołają Cię

0

@FcPortoFan1999 Jak mówię że idą na mistrza to idą. Wiosna się przypomne:)

0

Na moje to BBT idzie na mistrza.

0

@JohnKennedy Dodi ja nie rozumiem jak można dostać bana i udawać kogoś innego

4

@ProMILs Nie opalił się tylko go karły pomalowały

3

@karci0 Jak tak można zatrudniać te kobiety przecież zrobili to specjalnie żeby inne kobiety zzdroscily a faceciaki się slinily. To jest poniżające już lepiej jak by wzięli niskoroslych

1

@Roobo Debil z ponad milionowym poparciem . To jest dopiero debilizm

14

@JohnKennedy Dodi wypisywałeś już te wszystkie swoje dyrdymały , później oglaszales usunięcie konta bo masz dość ponieważ wszyscy z Ciebie drwią. Dostałeś bana wracasz pod innym nikiem i zaczynasz szopkę od nowa. Jakie ty musisz mieć nudne życie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?