jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore Wiadomo wina Tuska
0
@Panpiwkarz Za Kapustkę juz bym wolał Kozubala mlody by mógł nabierać doświadczenia
0
@Michael24 Wyobraz sobie ze zamiast tego debila co rzucił ta raca bilet mogl kupić kto inny jakiś dzieciak np. dla którego byłoby to spełnienie marzeń.
2
Dobra a teraz słuchać wywiadu i nie chodzi o Kamińskiego
1
@APTAPT No i to sa dobre wiadomości. Może jeszcze wyciągnąć dobre wyniki w tym sezonie. Mam wrażenie że ten zespół jest lepszy niż to co oglądaliśmy w tamtym sezonie i trener też zrobi swoje.
0
Przypominam że to wina Tuska
2
Pójdę se na mecz a że oprócz żyłki która mi uszy trzyma jest jeszcze powierzę to se race rzucę
2
Dlaczego wszyscy o tych 11 bramkach przecież Litwinie wygrają z pomarańczami.
0
@AduŚ07 Panie ja ci racje przyznałem a ty mnie tak nie po kolesensku
0
@Lionel_Messi10 Kolega ma racje nie znasz się
0
Złodziej makaron oglądał u21 i nas za to okradnie
1
Dlatego wolę oglądać koszykówkę representacyjna bo co 24 sekundy mamy piłkę
1
Poszedł jak puma
1
@tomek8756 Dziecko odebrała i to jest właśnie odpowiedzialność
0
@APTAPT widzialem ostatnie 18 sekund.
0
@APTAPT Można gdzies oglądać?
Nie widzialem info wywalili tego sabotazyste
0
@BorzyKrzys Ja tam żony bez powodu nie bije więc można powiedzieć że jestem empatyczny?
1
@Huck Dobrze masz rację. Piona
4
@Huck 6 godzin temu napisałeś te brednie po jakimś czasie zaczęlo sie tłumaczenie teraz wrzucasz ludziom że nie umieją czytać ze zrozumieniem i mają wyjąć kija z dupy. Zamiast poprostu po chwili refleksji przyznać sie do błędu i zastanowić nad swoim zachowanie na drodze i ma forum to brniesz w to dalej.
0
Ziobro wytłumaczył że Donald i spółka sa fujarami i nieudacznikami bo on mówił o areszcie a tam nie siedzi.
10
@Huck Coś ty tu chłopie nawypisywał. Jo mom porsze znom fizyke a wy stare klonkry to jezdić nie bydziecie a jak chcecie to jo mom pierwszeństwo jak lete nieprzepisowo
2
@tbas Obejrzałem 15 sekund więcej nie udzwigne
1
Batyr sie odpalił.
0
@RozowaPantera Następny. Wina Tuska
2
Plus jest taki że juz wytrzymaliśmy 20 minut bez straty po bramce
0
@kubix05 Dziś pożegnają starszego dumczyka
0
@jacobFCB Mnie zastanawia dlaczego nikt nie pomaga bliżej Lamina tam zawsze idzie dwóch szybką klepka przerzucić na drugie skrzydło i tam juz sie robi dziura.
0
Przecież wystarczyło cofnąć ta obrone a oni jak uposledzeni to samo. Przecież to jest tak głupie ze aż nie mozliwe
0
Pepula by mógł pójść na wymianę Doku za Rekina. Wiem wiem zesralem się
17
@Laminedependencia Jaki wygladal jak by miał zawału zaraz dostać.