0

@Kazragore Wiadomo wina Tuska

0

@Panpiwkarz Za Kapustkę juz bym wolał Kozubala mlody by mógł nabierać doświadczenia

0

@Michael24 Wyobraz sobie ze zamiast tego debila co rzucił ta raca bilet mogl kupić kto inny jakiś dzieciak np. dla którego byłoby to spełnienie marzeń.

2

Dobra a teraz słuchać wywiadu i nie chodzi o Kamińskiego

1

@APTAPT No i to sa dobre wiadomości. Może jeszcze wyciągnąć dobre wyniki w tym sezonie. Mam wrażenie że ten zespół jest lepszy niż to co oglądaliśmy w tamtym sezonie i trener też zrobi swoje.

0

Przypominam że to wina Tuska

2

Pójdę se na mecz a że oprócz żyłki która mi uszy trzyma jest jeszcze powierzę to se race rzucę

2

Dlaczego wszyscy o tych 11 bramkach przecież Litwinie wygrają z pomarańczami.

0

@AduŚ07 Panie ja ci racje przyznałem a ty mnie tak nie po kolesensku

0

@Lionel_Messi10 Kolega ma racje nie znasz się

0

Złodziej makaron oglądał u21 i nas za to okradnie

1

Dlatego wolę oglądać koszykówkę representacyjna bo co 24 sekundy mamy piłkę

1

Poszedł jak puma

1

@tomek8756 Dziecko odebrała i to jest właśnie odpowiedzialność

0

@APTAPT widzialem ostatnie 18 sekund.

0

@APTAPT Można gdzies oglądać?
Nie widzialem info wywalili tego sabotazyste

0

@BorzyKrzys Ja tam żony bez powodu nie bije więc można powiedzieć że jestem empatyczny?

1

@Huck Dobrze masz rację. Piona

4

@Huck 6 godzin temu napisałeś te brednie po jakimś czasie zaczęlo sie tłumaczenie teraz wrzucasz ludziom że nie umieją czytać ze zrozumieniem i mają wyjąć kija z dupy. Zamiast poprostu po chwili refleksji przyznać sie do błędu i zastanowić nad swoim zachowanie na drodze i ma forum to brniesz w to dalej.

0

Ziobro wytłumaczył że Donald i spółka sa fujarami i nieudacznikami bo on mówił o areszcie a tam nie siedzi.

10

@Huck Coś ty tu chłopie nawypisywał. Jo mom porsze znom fizyke a wy stare klonkry to jezdić nie bydziecie a jak chcecie to jo mom pierwszeństwo jak lete nieprzepisowo

2

@tbas Obejrzałem 15 sekund więcej nie udzwigne

1

Batyr sie odpalił.

0

@RozowaPantera Następny. Wina Tuska

2

Plus jest taki że juz wytrzymaliśmy 20 minut bez straty po bramce

0

@kubix05 Dziś pożegnają starszego dumczyka

0

@jacobFCB Mnie zastanawia dlaczego nikt nie pomaga bliżej Lamina tam zawsze idzie dwóch szybką klepka przerzucić na drugie skrzydło i tam juz sie robi dziura.

0

Przecież wystarczyło cofnąć ta obrone a oni jak uposledzeni to samo. Przecież to jest tak głupie ze aż nie mozliwe

0

Pepula by mógł pójść na wymianę Doku za Rekina. Wiem wiem zesralem się

17

@Laminedependencia Jaki wygladal jak by miał zawału zaraz dostać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?