0

Co za żenua jaka ona jest słaba

3

Maryla sie trzęsie jak by sie miała rozpaść

1

@Frimpong Po co Kessiemu małpa?

0

@europejczyk Są teraz z tobą w pokoju?

5

@gumaz Ja do Mnjanmy.

3

Ja sie boje o zdrowie psychiczne kibiców realu jak ich jeszcze Atletico wyprzedzi. Negreira juz z nimi w pokoju jest to kogo tam jeszcze dorzucą

0

@Popitek12 Ty bys ze ślepym przegrał

1

@Azi Po pierwszej randce nocował u niej i pewnie czytali książki. Też bym wziął czajnik

2

Zaraz karny dla madryciokow

3

Nie dał mu kartki bo nie

0

Ciekawe czy jak madrycioki by sie dzis wywaliły na ryj RM tv nawiązała by do sędziów

0

@MysticCat Wejdź na pewna stronę i widać ilu juz nie trzeba tego powtarzać bo juz łyknęli jak pelikany. Oni naprawde w to wierzą ze to wszystko jest ustawione i kupione przez Barce.

0

@BojanKriKicz Tak byłem ta książka

2

Za tydzień poznaniak do warszawiaka.
Powiedz Gibraltar

0

@FcPortoFan1999 Powinien iść i spaść to byłby dopiero cyrk

0

Bramkarzowi sie Tibo odpalil

0

@Bolton Dlatego Szpaku moze dla mnie mylic Messiego z Maryla Rodowicz ale zawsze będzie ponad tymi pseudo znawcami. Szkoda ze minęły czasy gdzie pieniadz przegrywał z powagą szacunkiem i zasadami

0

@MessiForeverTheBest Tylko czy jest to opłacalne. Przecież powinno im zależeć na profesjonalizmie po to sie robi takie studio. Może klikanie jest ale ludzi którzy na nich jadą za udział tego głąba

1

O jest moj ulubienic przemytnik rajdowiec Tomasz Hajto. Nigdy nie pojmę co maja w głowie ludzie decydujący kto zasiadzie w tym studiu.

4

Odwrócona remontada. Chcieli być jak Barca

0

Madryle zaczynają sie gotować poleca karteczki

0

Jak cebula mógł zejść jak go nie bylo?

0

Obstawiam 5-1 dla City

0

Poczuł w gardle bidulek

0

@BORO_12 Teraz to oni ich zmiotą z planszy

0

Ciemniejszy Ramos zdziwiony

0

Mecz sie jeszcze nie zaczął a mam nadzieje że boras juz jest smutny. Jakie piękne tłumaczenie brakami

5

Niestety przegrywamy, bramkę dla przeciwnika strzela Erling Haaland.
Pozdrawiam potężny Bor

0

@TR3YWAY Ale jaja kurde nie mogę ale jaja.

0

@Roobo No co ładnie powiedział klaskac należy a że nie miało to żadnego sensu i był to stek bzdur kogo to obchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?