0

@jacobFCB Mnie zastanawia dlaczego nikt nie pomaga bliżej Lamina tam zawsze idzie dwóch szybką klepka przerzucić na drugie skrzydło i tam juz sie robi dziura.

0

Przecież wystarczyło cofnąć ta obrone a oni jak uposledzeni to samo. Przecież to jest tak głupie ze aż nie mozliwe

0

Pepula by mógł pójść na wymianę Doku za Rekina. Wiem wiem zesralem się

17

@Laminedependencia Jaki wygladal jak by miał zawału zaraz dostać.

0

@pt9 Tam sie nie jeździ bo se można paznokcie odmrozić. Musialem:)

1

@gumaz Takie wiesz ale z kolegą @pt9 rywalizował nie będę nie mam szans

4

Dzień dobry, będzie dziś coś o paznokciach?

0

@APTAPT To wiem że on ma takie jakieś dziwne zachowania bardziej mi chodziło o to że on na brak pomysłów trenera nie wiedział co mają robić to bral sprawy w swoje ręce. . To naprawdę od tamtego sezonu sie źle ogląda jak prowadzą i wszystko jest ok to jeszcze jakoś to wygląda. Natomiast gdy jest na styku trener podejmuje tak głupie decyzję że zawsze jest wtopa

1

@APTAPT Przecież ten trener to jakiś sabotazysta. Początek 4 kwarty strata 10 punktów a koleś na boisku nie ma żadnego zawodnika pierwszej piątki przez 2 minuty. Rozumiem gdyby to byli jacyś zmiennicy ale on złożył ta piątki z samych zadaniowcow I żadnego ładu i składu w ataku. Chusteczki sie pojawiły i mam nadzieje ze to był jego ostatni mecz. Już w tamtym sezonie było widać że to sa za wysokie progi dla tego faceta. Punter wchodził na boisko i wydawało mi sie ze on gra to co chce a nie co trener każe

0

@Nazio_87 Mnie zastanawia ilu ich tam do orbana wyjedzie. Wiadomo Ziobro i Romanowski byli wysoko ale takiego Mejze to pewnie oleją i pójdzie siedziec

0

@MYTO Zemsta polityczne wiadomo.

0

@NeroTFP1 Ja Ci wytlumacze jak nie rozumiesz. Wina Tuska

0

Za pół h zaczynamy cyrk w sprawie zero

0

@fart Taki będzie rewanz jak remontada madryli

0

Nie Ronald ma coś z beretem

0

Ten kudlaty blondas w nocy sie zmoczy

0

To fifol jest z tego rekina

0

@kamiVeB Właśnie nie moge zrozumiec

1

@esem91 Przecież tam nawet inny kibic krzyknął do niego że ma sie zamknąć więc ja bym tutaj do Igi pretensji nie mial

1

@norbi77 Jak on faulu nie odgwizdał a ty kartkę chcesz

0

Zaro bramka z dupy dla bialych

1

@Aragorn33 Teraz sobie zobacz karnego za rękę w ostatniej kolejce w lidze dla Realu. Ja odpadam jaki to jest cyrk

3

Oj Diaz czerwona powinna być faul z premedytacją co za dzban ten sedzia
Edit jednak var

0

@Stinger_ Nosił by ten nauczyciel gdyby covidu nie było tutaj sie chyba zgodzimy prawda. Coraz częściej będą ludzie nosić i czy to przez covid czy spaliny nie ma znaczenia. Japonie podałem Ci tylko po to aby pokazać że maseczki pomagały wcześniej tylko tam społeczeństwo było do tego przyzwyczajone i nauczone

0

@Stinger_ Widziałem nauczyciela co mam Ci napisać ty widziałeś kobietę więc juz dwie osoby. Czy to źle że ludzie zaczęli postrzegać te maseczki jako coś co moze im pomóc. Tak jak pisałem wcześniej kiedyś ludzie nie myli zębów teraz myją. Tobie maseczka kojarzy sie tylko z covidem mi natomiast z wieloma innymi rzeczami i znów ta Japonia

0

@Stinger_ Myślisz że ten nauczyciel któremu podawano chemie miał w głowie covid i gdyby tego covidu nie było to by jej nie nosił. Ludzie dzięki covidowi mogli sie nauczyć że ta maseczka moze im pomóc w wielu innych schorzeniach lub moga robić to z calkowicie innego powodu patrz Japonia

0

@tomek8756 Gdzie jak ja bym sie księdzu wytłumaczył. Ty szatanie ty

0

@Stinger_ A druga część przeczytałeś czy za długie. Przecież to moze nie mieć nic wspólnego z covidem. Kiedys ludzie nie myli zębów a teraz myją

0

@tadzik447 Ja pisze o teraźniejszości że teraz ktoś moze chodzić.

0

@BialyKolorDoDupy Dużo zdrowia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?