jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BojanKriKicz Mógłbyś odpowiedzieć na pytanie czy będziemy o Unii pisac
1
@BojanKriKicz A dla Ciebie zakładam ze mieszkańcem USa nie jesteś?
0
@BojanKriKicz Kto jest lepszy od bideta Hary Poter bo nie chcesz nam powiedzieć ze ten głupek obok niego
1
@BojanKriKicz Ja bym ta sprawę rozwiązał dawno temu ale mi sie nie chce
0
Angol jak sie gotuje dzis z dzuniorem będą sie naparzać
6
Nigdy nie widzialel wybuchającej drukarki dlatego Levante musisz
2
Negreira gwiżdże na dzuniora nie ładnie tak
3
Jest naplet a nie tryplet. Dawaj Gerard
1
Bedzie dogrywka w regulaminowym czasie
1
Sedzia nie pozwoli im odpaść
3
Przecież jak by madrycioki dzis odpadły to Pique by przez tydzień nie spal tylko cisnął beke z arbeloi
0
My sie na początku śmialiśmy z naszego uszolka ale gdybym był kibicem madryciokow I widzial w skladzie Frana byloby mi bliżej do magika niz oglądania meczu
2
A może byse tak madrycioki dzis rozwaliły ten gupi ryj
1
To jest czerwona
0
W drugiej przyspiesza docisna i bedzie miazga mówię wam ja
0
Dawać 2 aby im wybić z głowy granie w piłkę
0
@Luciano99 zapisujesz prawda
0
Piniondz to tam majom
1
@europejczyk piłeś nie pisz
0
@Arden Napisałem ogólnie ze jest groźny bo jest pizgniety i to zdrowo. Nie odnosiłem sie tylko do wojny mój błąd
0
@Arden Jest groźny bo jest zdrowo stukniety. Bez wahania wybił by pol labamby gdyby mu kazano do tego ma jeszcze wokół siebie kupetakich psychopatow
2
@FcPortoFan1999 Sie ten Puyol stoczył z takiego piłkarza zwykły menel sprzedający zlom
7
@ZwyklyCuler48 Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem." -
0
@Sulimo Zara słaby ja tam wierzę w taka narracje madryciokow
0
Kurde ten Gonzalo to lepszy od Lamina będzie o ile juz nie jest
2
On by z lini bramkowej podawał ci to jest za as
0
Jutro piekna niedziela. Negreira Milicja negreira tak bedzie nie kłamie
0
@michal26 O jakich mocarstwach tu mowa 75 % ludzkości nie kiwnie palcem jak coś z tego nie bedzia miało.
3
@AlexDark00 Janusz z Lewym to myślałem ze to troll ale przy tej dyskusji pokazałeś mi ze jest zgoła inaczej Ty jestes poprostu zdrowo odklejony
0
@aldewir To jest jej dziadek