1

@tbas Oj z tym Yamalem przy grubasku bym taki pewny nie był. Szejki rzuca cyferka i Lapciowi się dolary tak odpala że go za 50mln odda

4

@Filipem Hohland ,Nico,Leao i Iga Świątek

0

Połowa z tych wykonawców na 2 to z oddziału geriatrycznego uciekła

0

@MesQueUnClub96 Zniszcz ścianę po wcześniejszym rozbiegu.

1

@matirix20 Bo to ten nowy Faraon Szpak

2

Faraon wjechał na 2 .

0

@RoberDzik Co Ty podpisze sobie gdzie go będą chcieli weźmie gruby hajs za podpis a Barca zostanie w czarnej dupie

7

@Aragorn33 @Luciano99 ze starym by to unieśli

1

@MesQueUnClub96 Dodi to drugie kombi jest

1

@Karzel 21 stycznia minie 24 lata beż alko

1

@reakwon A kto z nich tam nie kupuje samochodów za państwowe pieniadze

1

Wyszedł Miuosh i 3/4 ludności nie wiedziała kto to taki.

0

@FcPortoFan1999 Probierz asystentem Hajto ale by to chodziło

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ty trzeźwy jesteś czy nie czytasz co piszesz?

1

@Bocheno1 Kto kuzynki nie prze ten się nie znajdzie w niebie

3

@July_6_BcN Jako kobieta masz prawo bać się pytać

2

@okiemtypera_lucaxx95 Post niżej uczepiłeś się jakiegoś pijaczka jak to go nazwałeś, teraz psiarzy cóż za okreslenie wcześniej ludzi starszych budowlańców i kto wie kogo tam jeszcze bo nie pamiętam. Chłopie Ty masz jakąś potrzebę poczucia się lepszym gdy o tym napiszesz. Wrzucasz przy tym wszystkich z danej grupy do jednego wora i nie dowierzasz.

3

@KanapkaFCB A ty oglądasz tą europejska koszykówkę czy tak dla poklasku walnąłeś taką głupotę

0

@19Macio93 Przypominam że tam również prezesem jest laporta.

0

@MesQueUnClub_87 Panie tak jak oni pistolet przy skroni to by nawet kaszubski zrozumieli

0

@MesQueUnClub_87 Ja otwieram chciałbym usłyszeć odpowiedź na pytanie jak można być takim zjebem

2

@FCB_dimiC Nie pytaj bo cię zgłosi

1

@MesQueUnClub96 Kurde ale dobre zara się posikam ale jaja ale jaja

1

Barca w kosza znów wtopa. Końcówka oczywiście coś mi to przypomina.

2

@mrboom Zostaw chłopca chciał się pokazać

0

@okiemtypera_lucaxx95 Czy twoim zdanie Pep jest średnim trenerem?

0

Komentarz usunięty

0

@Muszynianka Bierzesz udział w licytacji wygrywasz licytacje to zapłać. Za głupotę się płaci aby na przyszłość nie popełnić takiego błędu.

0

@Sysia11 Tak masz racje dodajmy jeszcze tylko po co oni prowadzą

0

@jacobFCB tak masz racje też to słyszałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?