1

@jacobFCB Ale jak to tak to Mencena już skreśliłeś nie będzie go w drugiej turze?

2

@kubix05 Co ty do mnie rozmawiasz głowa ciebie nie boli.

1

@FcPortoFan1999 Zaro lotnicy na badylach tam będzie piękny zjazd więc o piłkarzach po pierwszym konkursie wszyscy zapomną

2

Polska reprezentacja w kosza solidarna z kopaczami. Porażka z osłabiona estonia. No AJ No party

1

@takisobiektos Oj piękne widowisko klimat którego na żadnym stadionie nie uświadczysz. Tam mają nawalone na punkcie koszykowki

1

@NeroTFP1 Musiałbyś tylko dodać że pociąg którym jechałeś by się nie spóźnił ale tory były złe i tory były złe

0

@FcPortoFan1999 Dziękuję

0

@JimMorrisonFCB To musisz iść do roboty do wulkanizacji

1

@Kapitan hawk Siekierami się napierdzielali

2

Co za odcinek 1 z 10 @panczo wygrałbyś beż żadnego problemu

1

@Sulimo Waleczne serce

0

@MesQueUnClub_87 Bałagan? Tam jest rozpierducha

0

@Stinger_ To w ostatnim odcinku ma być a on ma się dowiedzieć gdy będą mieć koło 70 lat

0

@shinthps Mój stary

0

@SuperPatsonFCB Dobrze przyznam Ci rację tylko proszę o to samo gdy zostawia tego typa i po pierwszej porażce w eliminacjach zmieni pół składu.

4

Boras chce wywalenia Probierza tylko nie potrafi tego powiedzieć wprost

0

@Tabaluga37 Przecież ten chłop co mecz zmieniał skład

0

@Encore Ale dużo wypije i discopolwiec ma z kim chlac cala noc bo reszta pada

2

Te wyniki to h.. Probierza to za samego puchacza bym wywalił. To jest dramat

0

Puchacz cóż za technika poszedł jak puma

0

Zieliński se ale tuptal przy bramce. On mo zdjyncie un bronić nie musi

0

30 sekund przed bramka pan kamizelka zanotował. Bydzie wpierd...

2

@Kgorecki2500 Salceson

5

@Kapitan hawk No i może powiedzieć że zawsze był na stronie ale tylko czytal

1

@FcPortoFan1999 Jak zagraniczny to wystarczy jakiegoś pijaka poszukać z innego kraju

0

@FcPortoFan1999 A ja bym zmienił na jakiegoś z 5 ligi dal mu 1/10 tego co probierz bierze i przez dwa lata zaoszczędził na jakiegoś goata trenerki. Przecież przez te dwa lata i tak nic nie osiagniemy

1

@arasz1819 On pije tylko od święta. Dziś np. Dlatego że jest ostatni piątek w tym tygodniu

1

@esem91 Myślisz że gdyby powtórzyli karnego Błaszczykowskiego to by strzelił

9

Śmiałem się z Darka że zamiast Świderskiego Bukse widzi a on poprostu wiedział.

0

@esem91 Tylko jak my się sami gwałcimy w taki sposób to czego oczekiwać na boisku. To jest zwykły burdel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?