jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB Ale jak to tak to Mencena już skreśliłeś nie będzie go w drugiej turze?
2
@kubix05 Co ty do mnie rozmawiasz głowa ciebie nie boli.
1
@FcPortoFan1999 Zaro lotnicy na badylach tam będzie piękny zjazd więc o piłkarzach po pierwszym konkursie wszyscy zapomną
2
Polska reprezentacja w kosza solidarna z kopaczami. Porażka z osłabiona estonia. No AJ No party
1
@takisobiektos Oj piękne widowisko klimat którego na żadnym stadionie nie uświadczysz. Tam mają nawalone na punkcie koszykowki
1
@NeroTFP1 Musiałbyś tylko dodać że pociąg którym jechałeś by się nie spóźnił ale tory były złe i tory były złe
0
@FcPortoFan1999 Dziękuję
0
@JimMorrisonFCB To musisz iść do roboty do wulkanizacji
1
@Kapitan hawk Siekierami się napierdzielali
2
Co za odcinek 1 z 10 @panczo wygrałbyś beż żadnego problemu
1
@Sulimo Waleczne serce
0
@MesQueUnClub_87 Bałagan? Tam jest rozpierducha
0
@Stinger_ To w ostatnim odcinku ma być a on ma się dowiedzieć gdy będą mieć koło 70 lat
0
@shinthps Mój stary
0
@SuperPatsonFCB Dobrze przyznam Ci rację tylko proszę o to samo gdy zostawia tego typa i po pierwszej porażce w eliminacjach zmieni pół składu.
4
Boras chce wywalenia Probierza tylko nie potrafi tego powiedzieć wprost
0
@Tabaluga37 Przecież ten chłop co mecz zmieniał skład
0
@Encore Ale dużo wypije i discopolwiec ma z kim chlac cala noc bo reszta pada
2
Te wyniki to h.. Probierza to za samego puchacza bym wywalił. To jest dramat
0
Puchacz cóż za technika poszedł jak puma
0
Zieliński se ale tuptal przy bramce. On mo zdjyncie un bronić nie musi
0
30 sekund przed bramka pan kamizelka zanotował. Bydzie wpierd...
2
@Kgorecki2500 Salceson
5
@Kapitan hawk No i może powiedzieć że zawsze był na stronie ale tylko czytal
1
@FcPortoFan1999 Jak zagraniczny to wystarczy jakiegoś pijaka poszukać z innego kraju
0
@FcPortoFan1999 A ja bym zmienił na jakiegoś z 5 ligi dal mu 1/10 tego co probierz bierze i przez dwa lata zaoszczędził na jakiegoś goata trenerki. Przecież przez te dwa lata i tak nic nie osiagniemy
1
@arasz1819 On pije tylko od święta. Dziś np. Dlatego że jest ostatni piątek w tym tygodniu
1
@esem91 Myślisz że gdyby powtórzyli karnego Błaszczykowskiego to by strzelił
9
Śmiałem się z Darka że zamiast Świderskiego Bukse widzi a on poprostu wiedział.
0
@esem91 Tylko jak my się sami gwałcimy w taki sposób to czego oczekiwać na boisku. To jest zwykły burdel