jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Dodi teraz ci wjezdza schizofrenia. Kto to jest jesteście
5
@Bolton Bo w szachy to trza umić
4
@MesQueUnClub96 Gdzie napisałem że jestem kibicem suareza co ty tu dodi zmyślasz
3
@MesQueUnClub96 Wiesz jak mi wszyscy mówią że popełniam blad to staram się wyciągnąć wnioski i juz go nie popełniać ponieważ rzeczą ludzka jest błądzić głupota ludzką jest tkwić w błędzie. Powodzenia w tej walce
6
@MesQueUnClub96 Czy Suarez zrobił komuś krzywdę wybijając piłkę ręką. No porównanie z Ramosem eleganckie nie ma co
2
@AlexDark00 A no tak nie strzela już tylko ogórkom , patelni i karniaków to jest to tylko wyjątek potwierdzający regułę. Tydzień dałeś radę się nie kompromitować ale psychika nie dala rady.
0
@AlexDark00 Witamy Janusz dawno cię nie było. Patelnie i karniaki el clasico mówi ci to coś.
0
Obejrzałem na maxie dwa pierwsze odcinki Łowców skór i nie wiem czy jestem gotowy oglądać dalej. Ja pier.. Moja psychika podpowiada mi że to fikcja że to nie mogło się wydarzyć. Pieprzeni psychopaci.
2
Lecimy dalej .
Barca na trudnym terenie wygrywa z Efesem a madrycioki w plecy z Olimpiakosem. Kurde po weekendzie jak pójdzie źle to nam jeszcze Perez magika odwali
6
Ale w nastepny poniedziałek to już na pewno
0
I znów słyszę jakieś trzaski też tak macie czy mi się wydaje?
2
@Luciano99 Rozumiem że w sklepie chcesz wiedzieć aby mieć czym zapłacić
1
@Wasacz_ Dawaj drugiego:)
31
To się tak ciągnie że zaraz zaczną wybierać najlepszego Woźnego
1
@kodi77 on by tego nie utargal i zbesztal Drogbę później chciał czerwonej kartki i karnego
4
U madryciokow taki spisek że zaraz się dowiemy ze ziemia jednak na żółwiu śmiga.
1
Ej Vini 4-0
Ej Gavi albo nic
0
@Bernard777 Dziękuję bardzo
0
@kulek22 Czyli chciales pomóc ale nie dałeś rady
0
@kulek22 Masz jakąś kamerkę na to muzeum bo ja z kanapy nie widzę
1
Można gdzieś oglądać zp
1
Na nich !!!!! Po manite
0
@FcPortoFan1999 Panie idź o 23 10 cofniesz se w nocy godzinkę i wyjdzie na to samo
1
@jacobFCB Ja tam jak co mecz. Na nich !!!! Po manite
1
@wpwelement Nie zapomnij letnich w przechowalni zostawić bo chłopaki nie mają co pić, bo ten rabat to z ich wypłaty.
1
Szopa znaleźli na Dominikanie Oj daleko spindolil
0
@Trojanek23 TY jesteś romem
5
Dobra idę spać co by była już sobota.
1
Flick niech tylko teraz dogada się z Girona na wymianę Casado za Oriola i niszczymy wszystkich.
0
@KamQiX @JohnnySilverhand kolego wołają cię wyłas z nory