2

@MesQueUnClub96 Dodi teraz ci wjezdza schizofrenia. Kto to jest jesteście

5

@Bolton Bo w szachy to trza umić

4

@MesQueUnClub96 Gdzie napisałem że jestem kibicem suareza co ty tu dodi zmyślasz

3

@MesQueUnClub96 Wiesz jak mi wszyscy mówią że popełniam blad to staram się wyciągnąć wnioski i juz go nie popełniać ponieważ rzeczą ludzka jest błądzić głupota ludzką jest tkwić w błędzie. Powodzenia w tej walce

6

@MesQueUnClub96 Czy Suarez zrobił komuś krzywdę wybijając piłkę ręką. No porównanie z Ramosem eleganckie nie ma co

2

@AlexDark00 A no tak nie strzela już tylko ogórkom , patelni i karniaków to jest to tylko wyjątek potwierdzający regułę. Tydzień dałeś radę się nie kompromitować ale psychika nie dala rady.

0

@AlexDark00 Witamy Janusz dawno cię nie było. Patelnie i karniaki el clasico mówi ci to coś.

0

Obejrzałem na maxie dwa pierwsze odcinki Łowców skór i nie wiem czy jestem gotowy oglądać dalej. Ja pier.. Moja psychika podpowiada mi że to fikcja że to nie mogło się wydarzyć. Pieprzeni psychopaci.

2

Lecimy dalej .
Barca na trudnym terenie wygrywa z Efesem a madrycioki w plecy z Olimpiakosem. Kurde po weekendzie jak pójdzie źle to nam jeszcze Perez magika odwali

6

Ale w nastepny poniedziałek to już na pewno

0

I znów słyszę jakieś trzaski też tak macie czy mi się wydaje?

2

@Luciano99 Rozumiem że w sklepie chcesz wiedzieć aby mieć czym zapłacić

1

@Wasacz_ Dawaj drugiego:)

31

To się tak ciągnie że zaraz zaczną wybierać najlepszego Woźnego

1

@kodi77 on by tego nie utargal i zbesztal Drogbę później chciał czerwonej kartki i karnego

4

U madryciokow taki spisek że zaraz się dowiemy ze ziemia jednak na żółwiu śmiga.

1

Ej Vini 4-0
Ej Gavi albo nic

0

@Bernard777 Dziękuję bardzo

0

@kulek22 Czyli chciales pomóc ale nie dałeś rady

0

@kulek22 Masz jakąś kamerkę na to muzeum bo ja z kanapy nie widzę

1

Można gdzieś oglądać zp

1

Na nich !!!!! Po manite

0

@FcPortoFan1999 Panie idź o 23 10 cofniesz se w nocy godzinkę i wyjdzie na to samo

1

@jacobFCB Ja tam jak co mecz. Na nich !!!! Po manite

1

@wpwelement Nie zapomnij letnich w przechowalni zostawić bo chłopaki nie mają co pić, bo ten rabat to z ich wypłaty.

1

Szopa znaleźli na Dominikanie Oj daleko spindolil

0

@Trojanek23 TY jesteś romem

5

Dobra idę spać co by była już sobota.

1

Flick niech tylko teraz dogada się z Girona na wymianę Casado za Oriola i niszczymy wszystkich.

0

@KamQiX @JohnnySilverhand kolego wołają cię wyłas z nory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?