2

Przecież Mats jest chyba naćpany. Ruchy ma jak po jakimś potężnym koksie

0

Na nich po manite

0

@FcPortoFan1999 Ja bym jeszcze kogoś z e-klapy dorzucił

0

@Hosh No niby tak. Tylko Real to ma tylko głupich kibiców w Polsce tak jak w Hiszpanii i to wszystko co ma z naszym krajem wspólnego

0

Jak nazywa się polska drużyna nazywana białą gwiazdą.
Real Madryt.
Odpowiedź w jeden z dziesieciu

3

Metrowy spalony, Jo nie widzioł

0

Ciemniejszy pepe znów leży żałosny typ

0

@Benz Nie do końca bo gdzie karteczka

1

Jaki oni tam widzą kontakt ? Gdzie kartka za taką ściemę

1

@pyku91 @Transu96 Nie żryj tyle

2

@vangoor Przecież to pieniądze od państwa za darmoszkę , jeśli poszkodowani byli ubezpieczeni to 200 tyś mają ekstra

0

@tristan87 Xavi mu się odpalił

0

@Kgorecki2500 Burmistrz wybrał lokalizację wojsko rozda asortyment czy bedzie jak w 97 ze do poszkodowanych trafia ochłapy

0

Ale jak to miał posadzić Lewego na ławie dal rade na 20 minut.

1

@AlexDark00 Janus, żeś porównał. Ty to jesteś gość

0

@damianex10 Roberto Baggio mówi ci to coś.

4

Sędzia zapomniał że kartki można w dwie strony dawac

0

@agaFCB Ja tam nie chce pożyczyć dej stówę kierowniczka przecież wiem że mosz

0

@FcPortoFan1999 Zawsze jest nadzieja że ktoś trafi się wcześniej bo z probierzowka to możemy wygrać że Szkotami po potężnym farcie

0

@Deviler Zmieniać tak długo aż ktoś się trafi i dotrze do tych kopaczy. Probierz to się nadaje do szczakowianki Jaworzno a nie na reprezentację

1

Czas wywalić Pana kamizelkę szkoda czasu. Przecież oni przegrywając nie potrafił im zabrać piłki. Jedyny odbiór jaki widziałem to Walukiewicz zabrał piłkę zalewskiemu

1

Czemu pokazują ten trening Chorwatów na jedynce.

0

Ale ich gwalca dupa będzie bolec

0

Czy ja dobrze zrozumiałem pieruńsko

0

@FcPortoFan1999 się zobaczy . Mam nadzieję że chłopaki uratują mnie przed kalectwem

0

@FcPortoFan1999 Cierpienie potrafię zrozumieć. Jak robi się to dobrze nie mam z tym problemu ale obawiam się że będą się kopać po czole i styl będzie dramatyczny albo inaczej nie będzie go wcale

0

@FcPortoFan1999 Co bym tylko jutro obudził się z moimi pięknymi oczkami bo boję się że se je wydrapie

0

@Who_you_mam Wredy szedł cygan z basenu i wymyślono triathlon

0

@bartekvisca Pięknie pokazane jak alkoholik potrafi zakrzywić rzeczywistość aby tylko nie widzieć problemu w alkoholu. Ostatnia scena to miazga

1

@tadzik447 No i piniondze ciężko zarobione u prywaciorza w komin. Idź pan w ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?