1

@barcelonaLM Jurkowi bym powierzył te kadrę.

5

@arasz1819 Wyobraź sobie taki numer w takiej Hiszpanii lub u naszych zachodnich sąsiadów. Ale przecież u nas prezesem jest pijak discopolowiec zatrudniajacy selekcjonerów przy wódce

1

Ja bym zatrudnił Michała,Cesia i Jurka i w trzech może by coś poskładali

4

@4drian0 Ma zdrowie że jeszcze bierze udział w tym cyrku

1

Bardzo dobre wejście w drugiej połowie Świderskiego a nie czekaj po za boiskiem też kompromitacja

0

Wybilismy ich z konceptu to jest kur... osiągnięcie i 3-0 w łeb
Edit4-0

1

@A4ron W myśl przepisów jeśli przed ręką jest trafienie w inna cześć ciała nie ma karnego

0

Czy ta piłka nie trafiła przed ręką w nogę kiwiora?

0

W drugiej połowie gromy swoje

6

Niski jakiś ten Buksa

4

Michał Probierz

1

@MesQueUnClub96 Gra inaczej byśmy już przegrywali 11-11 nie mielibyśmy szans

1

Ten chłop nadal wierzy że to potrafi a reszta mu pozwala na ten cyrk

0

@Rust_Cohle Coś Ci się pomyliło szamse na Ronaldo jakieś są gdyby komuś coś odwaliło. Druga opcja szansę zerowe

0

@FanBarcy22 Bierymy wszystkich później się sprzeda każdego po jakie 2 miliony i trochę tego będzie

0

@daniel32778 Rozumiem że zwierzęta to tylko taki skutek uboczny

0

@daniel32778 A po zwierzęcemu jak byś to napisał?

2

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 Pewnie ze @Kidd a bawi wszystkich bawi

0

@takisobiektos Myślałem że to odrobią. Posypała im się ta drużyna Barca za to zbudowała fajny skład. Jest kilku gości którzy potrafią wziąść grę na siebie , wiadomo do roszczygniec daleko ale fajnie się Barcę ogląda

5

Madrycioki do przerwy w euroleague w plecy 47-25 z sąsiadującym Efesem. Kłopotów ciąg dalszy i gębą cieszy się dalej

1

A teraz patrzta jak Barca się zaraz obudzi i to wygra ludzie małej wiary

1

@JoeSatriani Ja bym go zwolnił

0

Fermin na ławkę Rafa na prawa a na lewą Fati

0

Teraz kartki brak Oj boli ta Barca

0

Grafiki nie będzie

1

@Comentateiro Jedyny znachor jakiego szanuje to kaszpirowski i jego slyyne butelki z wodą

0

Łolaboga znów będzie smutny

0

Na nich!!!! Po manite

0

Czyli już można.
Legła Legła Warszawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?