jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Jurkowi bym powierzył te kadrę.
5
@arasz1819 Wyobraź sobie taki numer w takiej Hiszpanii lub u naszych zachodnich sąsiadów. Ale przecież u nas prezesem jest pijak discopolowiec zatrudniajacy selekcjonerów przy wódce
1
Ja bym zatrudnił Michała,Cesia i Jurka i w trzech może by coś poskładali
4
@4drian0 Ma zdrowie że jeszcze bierze udział w tym cyrku
1
Bardzo dobre wejście w drugiej połowie Świderskiego a nie czekaj po za boiskiem też kompromitacja
0
Wybilismy ich z konceptu to jest kur... osiągnięcie i 3-0 w łeb
Edit4-0
1
@A4ron W myśl przepisów jeśli przed ręką jest trafienie w inna cześć ciała nie ma karnego
0
Czy ta piłka nie trafiła przed ręką w nogę kiwiora?
0
W drugiej połowie gromy swoje
6
Niski jakiś ten Buksa
4
Michał Probierz
1
@MesQueUnClub96 Gra inaczej byśmy już przegrywali 11-11 nie mielibyśmy szans
1
Ten chłop nadal wierzy że to potrafi a reszta mu pozwala na ten cyrk
0
@Rust_Cohle Coś Ci się pomyliło szamse na Ronaldo jakieś są gdyby komuś coś odwaliło. Druga opcja szansę zerowe
0
@FanBarcy22 Bierymy wszystkich później się sprzeda każdego po jakie 2 miliony i trochę tego będzie
0
@daniel32778 Rozumiem że zwierzęta to tylko taki skutek uboczny
0
@daniel32778 A po zwierzęcemu jak byś to napisał?
2
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Pewnie ze @Kidd a bawi wszystkich bawi
0
@takisobiektos Myślałem że to odrobią. Posypała im się ta drużyna Barca za to zbudowała fajny skład. Jest kilku gości którzy potrafią wziąść grę na siebie , wiadomo do roszczygniec daleko ale fajnie się Barcę ogląda
5
Madrycioki do przerwy w euroleague w plecy 47-25 z sąsiadującym Efesem. Kłopotów ciąg dalszy i gębą cieszy się dalej
1
A teraz patrzta jak Barca się zaraz obudzi i to wygra ludzie małej wiary
1
@JoeSatriani Ja bym go zwolnił
0
Fermin na ławkę Rafa na prawa a na lewą Fati
0
Teraz kartki brak Oj boli ta Barca
0
Grafiki nie będzie
1
@Comentateiro Jedyny znachor jakiego szanuje to kaszpirowski i jego slyyne butelki z wodą
0
Łolaboga znów będzie smutny
0
Na nich!!!! Po manite
0
Czyli już można.
Legła Legła Warszawa