1

@insp1re Fajek mi zabraniał nie znosiłem tego w nim

0

@FCBparasiempre Tak szczerze to o co Ci chodzi bo z tego co na razie napisałeś to za ciula nie czaje.

1

@Mario96w Zapytałem z grzeczności ponieważ każdy mniej lub więcej inteligentny człowiek wywnioskował by kto o czym tutaj pisze. Jeśli chcesz się w ten sposób teraz bronić zostawiam cię z tym lecz rację przyznaje koledze z którym rozmawiałeś.
Post powyżej natomiast wskazuje idealnie o czym była rozmowa.

1

@maroon Ale nigdy mi nie zginęły trza szukać plusów

1

@Mario96w Tylko zapytam dlaczego w ostatnim poście splyciles temat tylko do piłki nożnej skoro rozmowa jest o sprzedaniu się i oboje wiemy ze @Arden nie mówił o piłce

1

@Saviola88 Że spytam czy Ty zrozumiałeś pytanie kolegi @macio_944 ?

1

@Ptasior Zdecydowanie Radomiak

0

@Popitek12 Moderacja się boi interweniować żeby nie zostać dojechanym. Tutaj już nie ma zartow

1

@macio_944 Ci podobno przestali łazić więc trzeba wypełnić lukę.

1

@Cule2013 Ja zakładam będziemy się nazywać "Chodzący po domach"

0

@Ojciec5tkidzieci We wojnę to jeszcze uwierzę ale piniondze to skąd wy weźmiecie

25

No tero to mnie wkur... wyzywać mi siostrę od zdziry wszystkich was znajde i powybijane tak się nie robi. Kurde ja nie mam siostry

0

@Trojanek23 Milicja złodzieje okradają miliony Polaków.

0

@TR3YWAY Przecież tyle piniendzy zbiorą a jemu się nic nie skapnie

1

Jeśli macie dziś zły dzień wyobraźcie sobie jaki dziś dzień ma Rydzyk i będzie wam lepiej

0

@Gacek5 Antka konia wuja brat.

0

@marcin62 Negocjować to on powinien już dwa miesiące temu

0

@Sinirsey Positiwum se weź bo ci żyłka pęknie

0

Messi się w grobie przewraca a nie czekaj on za życia musi tą padake oglądać.

0

@Nazio_87 Ja pójdę taki sam cyrk będzie tylko mniej wezmę aby na następny sezon było więcej na dobrego trenera

0

Nacpajcie Niemca aby już nie czuł bólu i do bramki na siłę go zaciągnąć.

0

Proszę Lewy na bramkę to w bramce będzie lepiej i w ataku też

1

Kibice zaczynają gwizdać

1

@PrinceOfMind Zbieraj się bo nudny jesteś

2

Pena przyspawany jak zwykle do lini co to jest za miękka faja

1

Przecież oni Oriolowi nawet nie podają chyba że już nie ma wyjścia

0

Całkowicie zapomniałem że my mamy takiego zawodnika jak Inigo. To też niezła inwestycja w tym sezonie

0

@mekston Bo Rodrygo też nie dostał

0

Przerwa w meczu jak co była więc jak będzie potrzeba z 11 minut dorzucę

0

Zara będzie czerwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?