0

@Bocheno1 i Raphinha nie grałby pierwszych skrzypiec. Nie wykluczają się te orly.

0

@ProMILs No ale jadąc dalej tymi sankami, to pytanie co z Gavim. Który teraz fajnie się może wymieniać z Olmo, szczególnie, że ten drugi nie ma rewelacyjnego zdrowia.

2

Zastanawia mnie to, czy w przypadku przyjścia Williamsa w zeszłym roku, Raphinha rozwinąłby tak skrzydła.
No bo lata sobie teraz jako taki wolny elektron po tym lewym skrzydle. Jest tam sobie sam sterem, wędkarzem i rybą. Gdyby miał tam Williamsa to byłby zdecydowanie bardziej ograniczony. Chyba, że grałby jako 10-tka.
Nasuwa się wniosek, że niekoniecznie.

Z drugiej strony szkoda, że Williams nie przeszedł w tamtym momencie, bo ewidentnie w tym sezonie się pogubił. Plus mielibyśmy zdecydowanie większy wachlarz możliwości w rotacjach.

2

W właśnie, jutro ma się odbyć konferencja Laporty.
Pan polityk. Wiedział na kiedy zwołać konfe. Po wczorajszej egzekucji nikt mu nie będzie miał za złe problemów z rejestracja. A nawet jeżeli ktoś będzie miał, to nie będzie to miało aż takiego echa.

0

@kamiVeB brawa?
Gdyby nie zostali to każdy by na nich pluł. Musieli zostać.

9

Komentarz usunięty

1

Z tej perspektywy jeszcze piękniej to wygląda.
Ależ to zrobili... nie wiem co piękniejsze, strzał czy dośrodkowanie.

2

@macio_944 Wojtas jest piękny.

7

Epika, Liryka, Real

3

@Ryoumen Haaland, Van Dijk, Williams i Frimpong są nasi.

1

@Toretto Torre pewnie dostanie szansę. Olmo od pierwszej. W obronie nie ma za bardzo miejsca na rotacje.
Z przodu kto? Ferran? Oznaczałoby to wyrok podziemnej La Rambli na Flicku.
Pewnie wyjdzie podobny skład do wczoraj. Tyle, że za Gaviego zagra Olmo a za Pedriego być może Torre.

0

Jeżeli sprzedamy Araujo, plus dostaniemy kasę za SPH, wpływy za La Ligę i LM to w wakacje można zaatakować okienko transferowe. Pytanie po kogo poza Tahem.
Tyle opcji...
Przydałby się pewien user o inicjałach "m.m.cyfry." idealnie by nam tu wszystko rozpisał.
Ciekawe co u niego. To już tyle lat...

1

@Eklerek No to z drugiej strony mecz z PSG też nie powinien być jego wizytówką.

0

A już pojutrze lecimy z kolejnym meczykiem pięknej Barcelonki :D
Oby chłopaki będąc na tej fali wciągnęli nosem Betis. :)

0

Formacja utrzymana!

0

@CLS63AMG Jasne, że pamiętam. Miał być drugim Messim.

3

Jeżeli to prawda to beka.
Yamal zdobył trofeum w Arabii Saudyjskiej szybciej niż Ronaldo :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Bardzo dużo tych odniesień z wczorajszego meczu.
Tak samo gol Yamala jakby w Messiego się zabawił.

1

@NeroTFP1 Real niech na wyrąb lasu przyjedzie, bo sporo drewna u nich.

0

@PaPo jedno ich łączy

25

Tak zwana rządowa pułapka offsidowa.

0

@BulaKG Laporta to w ostatnich dniach jest memiczny na maksa

2

@Arden ciekawe o czym tak gadał do Lewandowskiego.

5

@MatBac1991 zdecydowanie w wieku 60 lat chciałbym zeby odszedł.

1

@Kgorecki2500 pieniądze we bankomacie też ma. Bo sam żem widział jak wypłaca

4

@KamQiX do tej pory nie mogę uwierzyć, że przez 40 minut Real nie sklecił nawet jednej akcji, po której padłby gol. Niebywałe.

5

Ciekawe też czemu wczoraj Real nie wpuścił Gulera.
Pod każdym względem fatalne było dla nich to spotkanie.

3

@Ptasior Gavi jest cudowny. Przyszły kapitan.

7

Co to się dzieje z tymi linkami z twittera? Raz działają, raz nie działają...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?