jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bocheno1 i Raphinha nie grałby pierwszych skrzypiec. Nie wykluczają się te orly.
0
@ProMILs No ale jadąc dalej tymi sankami, to pytanie co z Gavim. Który teraz fajnie się może wymieniać z Olmo, szczególnie, że ten drugi nie ma rewelacyjnego zdrowia.
2
Zastanawia mnie to, czy w przypadku przyjścia Williamsa w zeszłym roku, Raphinha rozwinąłby tak skrzydła.
No bo lata sobie teraz jako taki wolny elektron po tym lewym skrzydle. Jest tam sobie sam sterem, wędkarzem i rybą. Gdyby miał tam Williamsa to byłby zdecydowanie bardziej ograniczony. Chyba, że grałby jako 10-tka.
Nasuwa się wniosek, że niekoniecznie.
Z drugiej strony szkoda, że Williams nie przeszedł w tamtym momencie, bo ewidentnie w tym sezonie się pogubił. Plus mielibyśmy zdecydowanie większy wachlarz możliwości w rotacjach.
2
W właśnie, jutro ma się odbyć konferencja Laporty.
Pan polityk. Wiedział na kiedy zwołać konfe. Po wczorajszej egzekucji nikt mu nie będzie miał za złe problemów z rejestracja. A nawet jeżeli ktoś będzie miał, to nie będzie to miało aż takiego echa.
0
@kamiVeB brawa?
Gdyby nie zostali to każdy by na nich pluł. Musieli zostać.
9
Komentarz usunięty
1
Z tej perspektywy jeszcze piękniej to wygląda.
Ależ to zrobili... nie wiem co piękniejsze, strzał czy dośrodkowanie.
2
@macio_944 Wojtas jest piękny.
7
Epika, Liryka, Real
3
@Ryoumen Haaland, Van Dijk, Williams i Frimpong są nasi.
1
@Toretto Torre pewnie dostanie szansę. Olmo od pierwszej. W obronie nie ma za bardzo miejsca na rotacje.
Z przodu kto? Ferran? Oznaczałoby to wyrok podziemnej La Rambli na Flicku.
Pewnie wyjdzie podobny skład do wczoraj. Tyle, że za Gaviego zagra Olmo a za Pedriego być może Torre.
0
Jeżeli sprzedamy Araujo, plus dostaniemy kasę za SPH, wpływy za La Ligę i LM to w wakacje można zaatakować okienko transferowe. Pytanie po kogo poza Tahem.
Tyle opcji...
Przydałby się pewien user o inicjałach "m.m.cyfry." idealnie by nam tu wszystko rozpisał.
Ciekawe co u niego. To już tyle lat...
1
@Eklerek No to z drugiej strony mecz z PSG też nie powinien być jego wizytówką.
0
A już pojutrze lecimy z kolejnym meczykiem pięknej Barcelonki :D
Oby chłopaki będąc na tej fali wciągnęli nosem Betis. :)
0
Formacja utrzymana!
0
@CLS63AMG Jasne, że pamiętam. Miał być drugim Messim.
3
Jeżeli to prawda to beka.
Yamal zdobył trofeum w Arabii Saudyjskiej szybciej niż Ronaldo :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Bardzo dużo tych odniesień z wczorajszego meczu.
Tak samo gol Yamala jakby w Messiego się zabawił.
1
@NeroTFP1 Real niech na wyrąb lasu przyjedzie, bo sporo drewna u nich.
0
@PaPo jedno ich łączy
25
Tak zwana rządowa pułapka offsidowa.
0
@BulaKG Laporta to w ostatnich dniach jest memiczny na maksa
2
@Arden ciekawe o czym tak gadał do Lewandowskiego.
5
@MatBac1991 zdecydowanie w wieku 60 lat chciałbym zeby odszedł.
1
@Kgorecki2500 pieniądze we bankomacie też ma. Bo sam żem widział jak wypłaca
4
@KamQiX do tej pory nie mogę uwierzyć, że przez 40 minut Real nie sklecił nawet jednej akcji, po której padłby gol. Niebywałe.
5
Ciekawe też czemu wczoraj Real nie wpuścił Gulera.
Pod każdym względem fatalne było dla nich to spotkanie.
3
@Ptasior Gavi jest cudowny. Przyszły kapitan.
7
Co to się dzieje z tymi linkami z twittera? Raz działają, raz nie działają...