jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. On czaruje tego Pontiaca jak Snape w Komnacie Tajemnic miotłę Harrego.
13
Jprdl XD
Wszystko co widzimy można zinterpretować na różne sposoby.
Ale robienia z widza debila, że jest się obserwowanym przez własnego kamerzystę, gdzie z jego wozu również jest nadawany obraz to już wyższy poziom absurdu.
Media to ściek niesamowity :P
2
@PatrychoO netflix to od dawna gunwo. Nic dobrego tam nie ma w ostatnim czasie. Zdecydowanie wolę Maxa czy Disneya.
0
@MesQueUnClub96 no powinien być brany pod uwagę jako jakas skladowa? Nie jestem w tym ekspertem, ale wiatr boczny jest niekorzystny. Prawda?
0
@Piorun pytanie czy masz potwierdzony numer telefonu dla transakcji korespondencyjnych i 3d Secure.
Jednak jeżeli bank nie widzi transakcji w logach autoryzacyjnych karty może to oznaczać ze albo karta jest wadliwa, albo po prostu wprowadziłeś źle dane.
0
Te dodawane punkty i rekompensaty miały pomóc a rodzą jedynie więcej pytań.
Dlaczego na przykład za wiatr całkowicie boczny nie ma rekompensaty? I zawodnik któremu wszystkie 7 wskaźników (chyba 7) wskazuje 5 m/s wiatru bocznego dostanie taka sama rekompensatę jak skaczący w warunkach bezwietrznych?
Rozumiem sens i idee wprowadzenia rekompensat. Ale jest to zrobione po prostu źle.
Pamiętam jakieś zawody, gdzie Ryoyu dostał jakąś niebotyczną rekompensatę za wiatr w plecy gdzie ewidentnie było widać jak jest niesiony wiatrem pod narty gdzieś od 50 metra. Zapewne dlatego że wiało w plecy zaraz za bulą gdzie "waga" wiatru w mnożniku jest największą.
Dramat.
3
@JimMorrisonFCB bo jest dobrym kolegą, gawędziarzem i zna się na muzyce :)
3
Jak długo TVP będzie w likwidacji?
8
@Ojciec5tkidzieci tak, powód dla Razem jest taki że jest bardzo bogaty, co stoi w sprzecznosci z ideologia marksistowska.
2
@MesQueUnClub_87 jasne. Bardzo słuszne podejście.
Polecam każdemu aby spędzał czas na tym, co sprawia mu radość, frajdę czy satysfakcję.
Efektywność życiowa jest hiperważna.
0
@cules100pro no właśnie, po śpiączce ciekawe w którą stronę to pójdzie.
Czasami dojscie do siebie trwa to miesiace.
Albo będzie dobrze, Albo to początek końca. Patrząc po tym że ostatnio generalnie leżał i robił pod siebie to obawiam się że jednak to drugie.
0
@cules100pro http://youtube.com/post/UgkxRBTB-rJiGipsuWamw3Sgy1oVBnNghAyJ?si=cVtHFcIsh3Ak5e3e
1
@Szklaner tu jest mnóstwo rzeczy które się złożyło na to uniwersum.
Redaktorzy, osobowość Konona, jego zachłanność, Major, Janek, Mexicano. Nie jest to prosty temat.
0
@cules100pro jest nowa że się wybudził i nie kontaktuje.
1
@NeroTFP1 ostatnio odkryłem Ariela Starostę xD
A Pietrek Kogucik... no przykre. Ale to raczej jednorazowy wybryk był;P
7
@arasz1819 to w ogóle są inni ludzie.
Przede wszystkim wymienieni przeze mnie praktycznie na tym nie zarabiali.
Dzisiaj patostreamerzy robią na tym tysiące jeżeli nie miliony. Zupełnie inny case.
Kiedyś to było robione tylko po to żeby poruszyć widza.
Dzisiaj się to robi po to żeby zarobić siano.
17
- Kononowicz powoli umiera po wybudzeniu ze śpiączki, nie kontaktuje, nie mówi.
- zmarł Tiger Bonzo,
- nie żyje Jan Ł. bo RODO
- Sowa wazy z 50 kg, bo jest ciężko chory
- Major nie żyje
- Bonus BGC się zatraca po rozstaniu z kobitą
Ehh... epoka pierwszych influencerów i tak naprawdę twórców internetu, prekursorów kończy się...
Smutne to trochę. Wiem, że to w większości ludzie niskich lotów i w rzeczywistym życiu raczej byśmy się nie zaprzyjaźnili... ale jednak strasznie szkoda i budzi się nostalgia w człowieku.
Kończy się pewna epoka.
Epoka początków internetu, hejtu, pojęcia "uniwersum". Możecie się nie zgadzać, ale w "ich czasach" internet był zdrowszy. Nie byli w ogóle szkodliwi.
Człowiek najwyżej się pośmiał albo zirytował i wyłączył. Dzisiaj te sanki są o wiele dalej pociągnięte.
0
@MesQueUnClub96 5150 here.
0
@LOPEZ16 przypomnij sobie jaki był jego status przed kontuzja.
0
Kołujemy tu ekipę na Among Us?
1
@tomek8756 ale gra też Modric którego szanuje. :)
0
Czyli Fornal dzisiaj nie gra w Among Us skoro jest na gali?
2
Lewandowski miał w oczach Anie przy tym wejściu.
1
@macio_944 ciemiężyć niezłomnego i szlifować kowadło.
Również piękne. :P
0
Stan murawy odzwierciedla aktualny wizerunek Barcelony.
3
Przynajmniej parchowa telewizja będzie miała o czym jutro nagrać.
Oby wspomnieli o tym, że sam wiecie kto dostał mniejsza karę za uderzenie w głowę poza akcja niż Lewandowski za podrapanie się po nosie.
2
@macio_944 kalibrował teleskop
3
@DragonxNF wczoraj machał w stronę Viniciusa przed telewizorem
0
Nawet w takim meczu widać, że Wojtas wciąga nosem Pene i powinniśmy na niego postawić.
Pewności w bramce i przy interwencjach nie da się udawać.
0
Nie było spalonego tam? Xd