1

@Stinger_ było. Ale dziękuję Ci pięknie! :D

0

@piterheh86 dokladnie :)
A za darmo to i sól słodka. :D

0

@BorzyKrzys Smarzowskiego to Ty szanuj!

1

@July_6_BcN dziewczynka to Alexia oczywiście.
Nie no nie wyobrażam sobie kolejnej córki xd

1

@norbi77 ja też xd

0

@bartekvisca No i szafa gra. :)
Myślałem, że Till ;)

31

Jeżeli Barcelona jutro wygra z Realem to damy synkowi na imię Leoś. (Które notabene i tak nam się podobało już wcześniej, ale wybraliśmy Stasia :P )
Mogłaby to być piękna kokarda i spinka dla tego cudownego dla mnie weekendu.

Pozdro La Ramblo. Życzę Wam, żeby każdy Wasz dzień był dla Was tak szczęśliwy jak dzisiejszy dla mnie! :)

1

@piterheh86 zaczęliśmy o tym czytać dzięki Tobie. Nawet o tym nie myśleliśmy.
Profity i bonusy jak w jakimś dropie.

1

@ranger3120 hahahaha. Mam nadzieję, że chociaż jedna podstawowa i oczywista kwestie będzie miało po mnie... xD

1

@Ls0811 @bartas97 robiłem co mogłem! :P
Celujemy w 4. Zobaczymy czy się uda.

2

@DonCarletto prześcignę go i założę nowe konto z podobna nazwa jak już tu dostane perma :P

2

@Katalończyk 99 oby jutro inny rodak tak zapodał! :D

0

@FcPortoFan1999 dzięki wielkie!

86

Życzę wszystkim wspaniałego wieczoru.
Właśnie się dowiedziałem, że będę tatą po raz trzeci! :D

1

Ładny cyrk w Wenezueli. Maduro po ewidentnie sfałszowanych wyborach ponownie mianowany na prezydenta do 2031 roku.
Teraz przynajmniej część krajów nie uznaje jego prezydentury.
Ciekawe jak się to rozwinie. Nadchodzą na pewno strajki.

2

@Popitek12 idź z @jowita pod dwie pachy.

4

Z tą stroną jest jak z formą Barcy.
W kratkę to działa.

17

Obie strony nie mogą bez siebie żyć. Słodka ta wojenka polsko-polska.

0

@Hellrider Nie zdziwiłbym się. Polska nie chce jednocześnie być pokłócona z Izraelem, Stanami, NATO i UE jednocześnie raczej.
Jednak prawo, to prawo.

2

@MesQueUnClub_87 Balotelli to jest w ogóle fenomen. Gościu był jedną z najlepszych dziewiątek na świecie. Genialne wykończenie, strzał z dystansu, siła, technika.
No ale... cóż.

11

Piękny fikoł Winicjusza. :D

1

@Safrani No koniecznie, bardzo to obiektywne.

5

@gumaz @Tomason czyli kolejny dowód na to, że prawem międzynarodowym można sobie tyłek podcierać co najwyżej.

11

@Safrani Natenjahu jest potencjalnie gorszy od Romanowskiego..........? :D
Ten odpad ludzki bombarduje krocie więcej cywilów, dzieci kobiet niż inny odpad z Rosji.

45

@Borneo Nic nie usprawiedliwia bombardowania szpitali, przedszkoli czy transportów humanitarnych.
Borneo jedynie usprawiedliwia bo jest fanatykiem.

0

@partymaker po części jest to zapewne wchodzenie w tyłek Amerykańcom.

70

Stano z giga rigczem.
Jest to absolutny skandal i absurd. Zbrodniarz wojenny będzie chroniony w Polsce.
Chciałbym słyszeć wycie gdyby to pewien rusek przyjechał do Polski i otoczony zostałby parasolem ochronnym.
WSTYD!

2

@Foton 35 kartek ale nie pamięta czy pisał na jednej stronie czy na dwóch.
Grunt, że zapamiętał, że było to dokładnie 35 kartek xd
To jest po prostu zwykły głupek obecnie. Nawet koalicja nie chce go słuchać. Przemądrzały, pyszny człowiek z wybujałym ego zbudowanym przez komuchów. Wysterowany został kapitalnie.

0

@MesQueUnClub96 moja siostra studiuje

2

Brakujące ogniwo teorii Darwina.
Bez kitu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?