2

Kowal w dobrym nastroju dzisiaj zapewne. :D

0

@Safrani cudnie.
Wiadomo co mu się stało? Naturalnie zmarł?

1

Musiał się odstresować.

6

Las Palmas > chaty z gówna > Real Madryt

Fakty.

1

@norbi77 jakby skrytykował przedłużenie 1 połowy to byłby hit xD

1

@Coutinho007 tu wiadomo że nie.
Powinien dostać innego koloru.
Ale ten o którym myślę nie egzystuje w przepisach o piłce nożnej.

10

Zastanawiające czy real Madryt tv zasadzi jutro druga żółta na Camavindze.

0

@Majkel34 złodziej!

1

Vinicius był dzisiaj niewidoczny tak jak jego zlota pilka

1

Real pije herbatę z wody po pierogach

2

@Stinger_ Las Palmas > chaty z gówna > Real Madryt

2

@July_6_BcN słowo się rzekło. :D

20

Dzisiaj widziałem takiego Araujo jakiego go zapamiętam jeżeli odejdzie do Włoch.
Mega gasił głową tego płaczka z mahonu.

1

Bez kitu. Zdjęcie klocka z głową Viniciusa na górze jako puenta jego dzisiejszego występu to nie jest powód do usunięcia komentarza @wpwelement
Nie dzisiaj!

8

Tylko jedno po takim meczu chce się powiedzieć.
Jestem mega dummy z tego zespołu.

1

@norbi77 mi też. Swiecicki miał w głowie 5-0 z Realem jak Jeffren zamknął mecz.

1

Podrzucali Flicka? Czy mnie coś ominelo? ;)

2

@tbas cudowni byli dzisiaj.
Widziałeś że podczas wznoszenia pucharu Flick był gdzieś z tylu? Nie było wznoszenia w górę jak Xaviego.
Mega gość to jest.

6

Czekam jutro na Cwiakale i jego poczucie niedosytu

0

@Xxxbarca4ever real grając z przewagą większość drugiej połowy uja zrobił.

3

Druga połowa w wykonaniu Realu to takie Barcelona - Las Palmas

2

Grajac przez większość drugiej połowy w 10 przeciwko takiemu zespołowi...
Musisz mieć gen zwycięzcy i być zdecydowanie lepszym.

2

Samo gęste leci. Aż się paski w pompie grzeją.

1

W drugiej polowie może się wszystko wydarzyc. Także spokojnie Ramblo.
Nie takie sztuki się kładło a ludzie i tak bis krzyczeli.

0

Flick zamyka mordę lepiej niż największy reżim.

2

Byłyby jaja gdyby Szczęsny był bohaterem dzisiejszego meczu.

0

Ale nerwa mam na ten mecz.
Może być w drugą stronę niż w październiku xd

0

Gdzie najlepiej obstawić dzisiejszy mecz? Nie mam nigdzie konta. Są gdzieś jakieś fajne bonusy na start?

2

I jakie predykcje La Rambli co do dzisiejszego wyniku?
Mi coś śmierdzi 2:1 dla prześcieradeł.
Ale obym się miło rozczarował. :D

1

@JimMorrisonFCB dziękuję Panie Jimie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?