jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kowal w dobrym nastroju dzisiaj zapewne. :D
0
@Safrani cudnie.
Wiadomo co mu się stało? Naturalnie zmarł?
1
Musiał się odstresować.
6
Las Palmas > chaty z gówna > Real Madryt
Fakty.
1
@norbi77 jakby skrytykował przedłużenie 1 połowy to byłby hit xD
1
@Coutinho007 tu wiadomo że nie.
Powinien dostać innego koloru.
Ale ten o którym myślę nie egzystuje w przepisach o piłce nożnej.
10
Zastanawiające czy real Madryt tv zasadzi jutro druga żółta na Camavindze.
0
@Majkel34 złodziej!
1
Vinicius był dzisiaj niewidoczny tak jak jego zlota pilka
1
Real pije herbatę z wody po pierogach
2
@Stinger_ Las Palmas > chaty z gówna > Real Madryt
2
@July_6_BcN słowo się rzekło. :D
20
Dzisiaj widziałem takiego Araujo jakiego go zapamiętam jeżeli odejdzie do Włoch.
Mega gasił głową tego płaczka z mahonu.
1
Bez kitu. Zdjęcie klocka z głową Viniciusa na górze jako puenta jego dzisiejszego występu to nie jest powód do usunięcia komentarza @wpwelement
Nie dzisiaj!
8
Tylko jedno po takim meczu chce się powiedzieć.
Jestem mega dummy z tego zespołu.
1
@norbi77 mi też. Swiecicki miał w głowie 5-0 z Realem jak Jeffren zamknął mecz.
1
Podrzucali Flicka? Czy mnie coś ominelo? ;)
2
@tbas cudowni byli dzisiaj.
Widziałeś że podczas wznoszenia pucharu Flick był gdzieś z tylu? Nie było wznoszenia w górę jak Xaviego.
Mega gość to jest.
6
Czekam jutro na Cwiakale i jego poczucie niedosytu
0
@Xxxbarca4ever real grając z przewagą większość drugiej połowy uja zrobił.
3
Druga połowa w wykonaniu Realu to takie Barcelona - Las Palmas
2
Grajac przez większość drugiej połowy w 10 przeciwko takiemu zespołowi...
Musisz mieć gen zwycięzcy i być zdecydowanie lepszym.
2
Samo gęste leci. Aż się paski w pompie grzeją.
1
W drugiej polowie może się wszystko wydarzyc. Także spokojnie Ramblo.
Nie takie sztuki się kładło a ludzie i tak bis krzyczeli.
0
Flick zamyka mordę lepiej niż największy reżim.
2
Byłyby jaja gdyby Szczęsny był bohaterem dzisiejszego meczu.
0
Ale nerwa mam na ten mecz.
Może być w drugą stronę niż w październiku xd
0
Gdzie najlepiej obstawić dzisiejszy mecz? Nie mam nigdzie konta. Są gdzieś jakieś fajne bonusy na start?
2
I jakie predykcje La Rambli co do dzisiejszego wyniku?
Mi coś śmierdzi 2:1 dla prześcieradeł.
Ale obym się miło rozczarował. :D
1
@JimMorrisonFCB dziękuję Panie Jimie!