jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelono miej dzieci z moją żoną. Wychowam jak swoje.
33
To był najbardziej zryty mecz od 6:1 z PSG
2
Araujo.... xD
Ty kazek poje*ało mi się. To jednak był ten Zbigniew.
1
Bogowie nam sprzyjają
1
De Jong ma na czole kropkę.
To Budda który nas zbawi.
Trzymam kciuki
2
Myślałem, że klasowy napastnik idzie do końca a nie odpuszcza jezeli potencjalnie obrońca wybroni.
0
@tbas to se ne wrati
13
Kibic Barcelony się w cyrku nie śmieje.
Dobra zaczynamy drugą część tej farsy.
0
@wojopancer zakład. Nie wygramy dzisiaj jeżeli do 55 minuty nie strzelimy na 3:2.
To mój typ.
2
@QQL5 w przyszłym sezonie
1
Zobaczymy co zrobi Flick w przerwie.
3:1 jest na luzie do odwrócenia.
Dla nich padły gole jedynie po naszych ewidentnych błędach. Nie licząc pierwszej bramki, to tłumaczyłbym jedynie brakiem koncentracji od początku.
0
@Yoohoo Gavi nie gra padaki.
3
Raphinha gra jak w zeszłym sezonie.
Yamal nagle zapomnial się z techniką i nie potrafi kopnąć spadającej piłki.
Szczęsny... gdyby na bramce stał Astralaga, to miałby pewnie po karierze.
Lewandowski klasycznie, wszystko odbija mu się od sęków. Plus za karnego.
3 atakujących i bramkarz grają padake.
Nie da się tak wygrać meczu.
0
Szczęsny zawalił dwie bramki a nie cały zespół.
Poza tym ciężko jest wygrać mecz, skoro nie potrafimy kopnąć prosto w bramkę.
0
W tym meczu widzimy Raphinhe z zeszłego sezonu.
5
Mieliśmy wygrywać z grającymi otwarta piłkę zespołami a dostajemy na dziurę 3:1 od Benfici.
Ciekawe co będzie jak trafimy na przykład na Liverpool
1
Gdzie jest Raphinha?
Orędzie Stanowskiego ogląda czy co?
5
Nie rozumiem skąd ten karny xD
0
Ćwiąkała, niezadeklarowany kibic Realu na komentatorce. Wyczuwam ciszę przy golach Barcy i komentarz ze śmiechem po golu.
1
Przypomina się kompromitujące 3:0 z Benfica w 2021 roku.
Ciekawe jak będzie dzisiaj. Oby po 3 punkty.
0
@ArcziArtt Olmo kontuzjowany przecież
1
Dzisiaj gładko z Benfica czy znowu ciężary?
0
Real jak zwykle na fakcie wylosował Osasunę w Pucharze Króla. :////
2
@Criss18Barca i znowu propaganda w TVP.
Pewnie sami faszysci, nazisci, ruskie onuce, rolnicy, biedota, głupki i złodzieje.
Rzygac się chce xd
0
Polecicie jakiś dobry horror stosunkowo nowy?
1
@SelloutCrowd
Schabowy, mazurek, żurek, kiszony ogórek
Wódka i flaki, skarpety i klapki
Ci co narzekają, niech z Polski spierdalają
A my łójmy do rana, Polsko kochana
Kocham Polskę:D
4
Choinka wyrzucona. Szkoda trochę. Zawsze jak się pozbywam choinki to jakieś sentymenty mnie łapią.
I jak tu się nie napić...
2
Jest piękne przysłowie szachowe:
"Lepszy remis niż do du*y penis"
0
@adamek20151 przecież to oczywiste że stracą.. z nami i przeciwko sobie.
1
Pedri bardzo słusznie.
Musimy wygrać wszystko do końca sezonu jeżeli chcemy wygrać ligę.