0

Barcelono miej dzieci z moją żoną. Wychowam jak swoje.

33

To był najbardziej zryty mecz od 6:1 z PSG

2

Araujo.... xD

Ty kazek poje*ało mi się. To jednak był ten Zbigniew.

1

Bogowie nam sprzyjają

1

De Jong ma na czole kropkę.
To Budda który nas zbawi.
Trzymam kciuki

2

Myślałem, że klasowy napastnik idzie do końca a nie odpuszcza jezeli potencjalnie obrońca wybroni.

0

@tbas to se ne wrati

13

Kibic Barcelony się w cyrku nie śmieje.
Dobra zaczynamy drugą część tej farsy.

0

@wojopancer zakład. Nie wygramy dzisiaj jeżeli do 55 minuty nie strzelimy na 3:2.
To mój typ.

2

@QQL5 w przyszłym sezonie

1

Zobaczymy co zrobi Flick w przerwie.
3:1 jest na luzie do odwrócenia.

Dla nich padły gole jedynie po naszych ewidentnych błędach. Nie licząc pierwszej bramki, to tłumaczyłbym jedynie brakiem koncentracji od początku.

0

@Yoohoo Gavi nie gra padaki.

3

Raphinha gra jak w zeszłym sezonie.
Yamal nagle zapomnial się z techniką i nie potrafi kopnąć spadającej piłki.
Szczęsny... gdyby na bramce stał Astralaga, to miałby pewnie po karierze.
Lewandowski klasycznie, wszystko odbija mu się od sęków. Plus za karnego.

3 atakujących i bramkarz grają padake.
Nie da się tak wygrać meczu.

0

Szczęsny zawalił dwie bramki a nie cały zespół.
Poza tym ciężko jest wygrać mecz, skoro nie potrafimy kopnąć prosto w bramkę.

0

W tym meczu widzimy Raphinhe z zeszłego sezonu.

5

Mieliśmy wygrywać z grającymi otwarta piłkę zespołami a dostajemy na dziurę 3:1 od Benfici.
Ciekawe co będzie jak trafimy na przykład na Liverpool

1

Gdzie jest Raphinha?
Orędzie Stanowskiego ogląda czy co?

5

Nie rozumiem skąd ten karny xD

0

Ćwiąkała, niezadeklarowany kibic Realu na komentatorce. Wyczuwam ciszę przy golach Barcy i komentarz ze śmiechem po golu.

1

Przypomina się kompromitujące 3:0 z Benfica w 2021 roku.
Ciekawe jak będzie dzisiaj. Oby po 3 punkty.

0

@ArcziArtt Olmo kontuzjowany przecież

1

Dzisiaj gładko z Benfica czy znowu ciężary?

0

Real jak zwykle na fakcie wylosował Osasunę w Pucharze Króla. :////

2

@Criss18Barca i znowu propaganda w TVP.
Pewnie sami faszysci, nazisci, ruskie onuce, rolnicy, biedota, głupki i złodzieje.

Rzygac się chce xd

0

Polecicie jakiś dobry horror stosunkowo nowy?

1

@SelloutCrowd
Schabowy, mazurek, żurek, kiszony ogórek
Wódka i flaki, skarpety i klapki
Ci co narzekają, niech z Polski spierdalają
A my łójmy do rana, Polsko kochana

Kocham Polskę:D

4

Choinka wyrzucona. Szkoda trochę. Zawsze jak się pozbywam choinki to jakieś sentymenty mnie łapią.
I jak tu się nie napić...

2

Jest piękne przysłowie szachowe:
"Lepszy remis niż do du*y penis"

0

@adamek20151 przecież to oczywiste że stracą.. z nami i przeciwko sobie.

1

Pedri bardzo słusznie.
Musimy wygrać wszystko do końca sezonu jeżeli chcemy wygrać ligę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?