2

@arasz1819 no i co to ma do rzeczy? XD
Czym się różni sondaż robiony na potrzeby tiktoka od robionego dla Onetu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys To jest przykład jak umiejętnie zarobić kasę, olewając swoją reputację i dobre imie :D

3

@BorzyKrzys Braun 3,4% i Mentzen 15,7%, Jakubiak 2,1%?
21% poparcia dla prawicy. Piekło zamarzło.

1

@kubinho1032 nie chodzi nawet o to, żeby zerżnąć 1:1.
Ja licencjat pisałem na bazie swojej wiedzy, artykułów, opracowań, książek czy wywiadów.
Tutaj czat wywala wszystko jako gotowiec. Nawet jeżeli to zredagujesz i zmienisz wszystkie słowa na inne, pozamieniasz kolejności czy jakkolwiek popracujesz nad tekstem - to nie ma to najmniejszego znaczenia. Pracy nie wykonałeś ty, tylko AI.

Obawiam się, że cała masa ludzi zacznie z tego korzystać. Rośnie pokolenie, które nie będzie się uczyło tak jak poprzednie.

1

@NeroTFP1 ostatnio ktoś tu pytał, czy ktokolwiek pisał pracę licencjacką czatem gpt. Xd

0

@gaucho104 Nikt nie zagłosuje bo się zapewne wycofa na dwa dni przed wyborami.
Podejrzewam, że chce pokazać jak to wygląda od wewnątrz.
Nie powie teraz, że się wycofa, bo nie zaproszą go na żadną debatę.

0

Są tu mieszkańcy Sulejówka? Współczuję...

0

@Eklerek No to jest jeszcze kolejna kwestia.
Pieniądze musisz skądś wziąć. Sponsorom musi się to sklejać.

0

@CLS63AMG No tak. Tylko tutaj FIDE zarobiło więcej niż wszyscy uczestnicy razem wzięci jednak.
Więc UEFA zapewne ma więcej z tych rozgrywek niż na przykład Real za zeszły rok.
Ciekawe czy ma więcej niż wszyscy uczestnicy razem wzięci. To już byłoby trochę absurdalne.

0

@Eklerek ahh. :)
No to niech kobiety startują razem w mężczyznami w jednej kategorii i usuńmy osobne, kobiece mistrzostwa.
Wtedy będzie sprawiedliwie kasa rozdzielona.

To największy absurd ostatnich lat.

0

@Eklerek czemu Bellerin? :P

1

Hmm, to w sumie ciekawe.
Staram się to przełożyć na piłkę. Czy UEFA na przykład z Ligi Mistrzów zarabia dla siebie dochodowo więcej niż zwycięzca? Zna ktoś jakieś dane?

Jeżeli pula nagród jest ustalona z góry, przed poznaniem wszystkich przychodów, to nie powinno teoretycznie być w tym nic złego. Jeżeli środki są dysponowane później zgodnie ze statutem to pretensji mieć nie wolno.
Zobaczymy, czy na przyszłych mistrzostwach świata FIDE podniesie nagrody. Teoretycznie powinna.

7

Komentarz usunięty

0

Ej właśnie.
Koniec stycznia. Kiedy powrót na Camp Nou?
Są jakieś info nowe?

0

@Nightraider dwa latka. Luzik arbuzik.
Szybko się go pogoni gdzieś.

0

@DiSBlaDE #grzeczniejkolego
Za przywoływanie zbanowanych userów jest ban :))))))

0

@Kgorecki2500 nasz naród się zbyt bardzo lubi z socjalizmem i byciem ciągniętym za mordę. Więc obawiam się, że to się prędko nie zmieni. Wolimy być landem innego państwa niż sami o sobie stanowić.

0

@MesQueUnClub_87 Nie no wiadomo :D Ale to zabawnie wygląda - jest metr od rabunku z bronią i na chillu sobie chlipie kawkę :D
Podejrzewam, że jedyne co ma to telefon na biurku :P

0

@Kozinho. Robert wczoraj kreował rzeczywistość i mieszane nastroje Ramblowiczów.

1

Dokładnie tak wyobrazam sobie tych wszystkich ochroniarzy Justusu z drugą grupą inwalidzką w Auchan i centrach handlowych.

0

@draxidox No i niech to zrobi nawet w 100 dni. Nikt inny nie potrafił w ciągu 3 lat tego zrobić. Teoretycznie w ciągu 11 lat.

0

W punkt! :D

4

Widziałem, że parchy coś szczekają na swojej stronie.
Jak zespół zajmujący 22 miejsce w tabeli może mieć cokolwiek do powiedzenia akropo wicelidera?

To jest ten jamnik sąsiadki co tak zawsze ujada, ale w ostatecznej konfrontacji chowa się za nią.

5

Lewy ma ocenę 6 wg Ramblowiczow.
Rozumiem, że za dwa strzelone karne.
Ale poza nimi.... nie zrobił praktycznie nic.

2

Swoją drogą Pavlidis musi mieć dzisiaj definicje słodko-gorzkiego wieczoru.

0

Barcelono miej dzieci z moją żoną. Wychowam jak swoje.

33

To był najbardziej zryty mecz od 6:1 z PSG

2

Araujo.... xD

Ty kazek poje*ało mi się. To jednak był ten Zbigniew.

1

Bogowie nam sprzyjają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?