7

@norbi77 4. #pieklorealu

1

No i dobrze ze przeszli. Im więcej męczy zagrają tym lepiej dla nas.

10

Real Madryt robi herbatę z wody po pierogach.

0

@Jackazz ale zarabialiby na akcyzie

0

@mrboom faktycznie. :)

0

@mordini123 Czyli 1/8 dopiero na początku marca zapewne.

2

@barcanawieki i pięknie. Mniejsza konkurencja dla naszych producentów :P

3

@D10SLEO Albo, że Adam w raju zrobił sobie wazektomie.
I co wtedy?

2

@Kondziubarca Tarantino by trzeba było zapytać. On lubił zawsze tworzyć alternatywne historie.

2

@Messibestplayerintheworld przyszły prezydent ma 100% racji.

9

Kolumbia w akcie desperacji chce zalegalizować kokaine.
Nic to absolutnie nie zmieni, bo już teraz wszędzie tam są dilerzy ale za to państwo zarobi niemałe pieniądze.


1

@mmaciass dzięki za oznaczenie!
Chętnie się zapoznam. Jest mowa o tym jaki jest czas zwrotu z tej inwestycji?
Budowa elektrowni atomowej i start programu trwa bardzo dużo czasu i potrzebny jest ogromny nakład finansowy.

6

@Safrani no ja mam trzecie w drodze :P

2

@Piotr,1985 A Barcelona nie miałaby takich problemów jakie ma obecnie.
Neymar zarządzany przez patrzacego na pieniądze tatusia. To nie mogło się udać.
Szkoda, mógł być wielki, a tak w wieku 31 lat w zasadzie skończył karierę.

4

@Technik 1/3 newsów na wiadomo jakiej stronie jest związana z sędziami aktualnie.

4

@Comentateiro to sie bierzcie do roboty ludzie i róbcie dzieci.

19

Ależ to było trio.
Najlepszy zawodnik w historii futbolu, najlepszy napastnik na świecie i najlepszy skrzydłowy na świecie.
Ehh. :) 10 lat temu. Czas nie płynie, czas ucieka.

0

@Tasde Ja generalnie byłem bardziej zwolennikiem Trumpa niż Harris. Ale nie jest on 100% z mojej bajki.
Co by nie było, to jestem piekielnie ciekaw w jakiej sytuacji będą Stany za rok, dwa lata.
Czy faktycznie realnie się cokolwiek dla nich zmieni w związku z problemami migracyjnymi, zaćpanym San Francisco, służbą zdrowia i ogólnie gospodarką.
Po kilku tygodniach nie ma co przesądzać o całej prezydenturze.

0

@Piatus98 musi być losowanie, żeby tłamszony Real miał najtrudniejszych rywali.

1

@Criss18Barca Myślę, że Wojtek będzie bronił już cały czas w każdych rozgrywkach.

0

@gumaz żeby w następnym wcieleniu był najlepszy na świecie.

1

@Seba_23 pewnie, że mógłbym.
Ale akurat mi wpadła taka z Realem przypadkowo.

11

#pieklorealu


39

#pieklorealu

15

#pieklorealu

0

Czekam na wygrany mecz w którym zespol będzie Miał oceny pokroju 3, 4 do 5 max.

4

@BorzyKrzys to go tatuś w c**ja zrobił bo Polska najwieksza była za czasów Zygmunta III Wazy po rozejmie w Dywilinie w 1618 roku.

1

@MesQueUnClub_87 Nic nie powinno Ci dolegać raczej.
Jeżeli przedawkujesz witamine C to co najwyżej skończysz na sedesie z rozwolnieniem i tyle.

31

Real Madryt to złodziej, który się spłakał, że go okradli.

#pieklorealu

11

Drugi Pepe?
#pieklorealu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?