jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@norbi77 4. #pieklorealu
1
No i dobrze ze przeszli. Im więcej męczy zagrają tym lepiej dla nas.
10
Real Madryt robi herbatę z wody po pierogach.
0
@Jackazz ale zarabialiby na akcyzie
0
@mrboom faktycznie. :)
0
@mordini123 Czyli 1/8 dopiero na początku marca zapewne.
2
@barcanawieki i pięknie. Mniejsza konkurencja dla naszych producentów :P
3
@D10SLEO Albo, że Adam w raju zrobił sobie wazektomie.
I co wtedy?
2
@Kondziubarca Tarantino by trzeba było zapytać. On lubił zawsze tworzyć alternatywne historie.
2
@Messibestplayerintheworld przyszły prezydent ma 100% racji.
9
Kolumbia w akcie desperacji chce zalegalizować kokaine.
Nic to absolutnie nie zmieni, bo już teraz wszędzie tam są dilerzy ale za to państwo zarobi niemałe pieniądze.
1
@mmaciass dzięki za oznaczenie!
Chętnie się zapoznam. Jest mowa o tym jaki jest czas zwrotu z tej inwestycji?
Budowa elektrowni atomowej i start programu trwa bardzo dużo czasu i potrzebny jest ogromny nakład finansowy.
6
@Safrani no ja mam trzecie w drodze :P
2
@Piotr,1985 A Barcelona nie miałaby takich problemów jakie ma obecnie.
Neymar zarządzany przez patrzacego na pieniądze tatusia. To nie mogło się udać.
Szkoda, mógł być wielki, a tak w wieku 31 lat w zasadzie skończył karierę.
4
@Technik 1/3 newsów na wiadomo jakiej stronie jest związana z sędziami aktualnie.
4
@Comentateiro to sie bierzcie do roboty ludzie i róbcie dzieci.
19
Ależ to było trio.
Najlepszy zawodnik w historii futbolu, najlepszy napastnik na świecie i najlepszy skrzydłowy na świecie.
Ehh. :) 10 lat temu. Czas nie płynie, czas ucieka.
0
@Tasde Ja generalnie byłem bardziej zwolennikiem Trumpa niż Harris. Ale nie jest on 100% z mojej bajki.
Co by nie było, to jestem piekielnie ciekaw w jakiej sytuacji będą Stany za rok, dwa lata.
Czy faktycznie realnie się cokolwiek dla nich zmieni w związku z problemami migracyjnymi, zaćpanym San Francisco, służbą zdrowia i ogólnie gospodarką.
Po kilku tygodniach nie ma co przesądzać o całej prezydenturze.
0
@Piatus98 musi być losowanie, żeby tłamszony Real miał najtrudniejszych rywali.
1
@Criss18Barca Myślę, że Wojtek będzie bronił już cały czas w każdych rozgrywkach.
0
@gumaz żeby w następnym wcieleniu był najlepszy na świecie.
1
@Seba_23 pewnie, że mógłbym.
Ale akurat mi wpadła taka z Realem przypadkowo.
11
#pieklorealu
39
#pieklorealu
15
#pieklorealu
0
Czekam na wygrany mecz w którym zespol będzie Miał oceny pokroju 3, 4 do 5 max.
4
@BorzyKrzys to go tatuś w c**ja zrobił bo Polska najwieksza była za czasów Zygmunta III Wazy po rozejmie w Dywilinie w 1618 roku.
1
@MesQueUnClub_87 Nic nie powinno Ci dolegać raczej.
Jeżeli przedawkujesz witamine C to co najwyżej skończysz na sedesie z rozwolnieniem i tyle.
31
Real Madryt to złodziej, który się spłakał, że go okradli.
#pieklorealu
11
Drugi Pepe?
#pieklorealu