jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No właśnie.
Pamiętam czasy jak strona meczyki była lepsza od dzisiejszego strumyka :P
Pamiętne 4:0 w rewanżu z Milanem wtedy oglądałem.
0
@Seba_23 bo to miłość utajona
1
@MesQueUnClub_87 jeeee, dzięki!
1
@MesQueUnClub_87 poratuj horrorami. Nie mogę znaleźć tamtego wątku...
Było w nim chyba Uśmiechnij się 2.
I coś jeszcze zajebistego czego nie było na VOD jeszcze bodaj.
1
Real Madryt znowu ma najsłabszego rywala wylosowanego.
#pieklorealu
4
@Kidd i cyk 7 dniowy urlop za pyskowanie. :D
0
@MesQueUnClub_87 Cancelo wróć. Czeka na Ciebie Twoje łóżko... Twoje łóżko czeka...
1
Ci ludzie mają albo jaja ze spiżu, albo nie mają układu nerwowego. :O
1
Ciekawe jak będzie wyglądało nasze letnie okienko.
Spodziewacie się jakichś dużych nazwisk?
Przyjdzie pewnie Tah, a kto poza nim?
Edit: Chociaż podejrzanie cicho o nim ostatnio.
1
@Danny Gaucho a to przepraszam. Dziewica niemalże.
0
@Eklerek to ta niewiasta od rekordu 1000 kutongów w jeden dzień?
Tottenham ma ewidentnie jakiś syndrom ofiary.
0
@Safrani Myślę, że jest to kwestia skali.
Jeżeli prowadzisz firmę, to wiadomo, że zarządzasz każdego dnia, delegując zadania, decydując o czyimś urlopie, przyjmując zlecenia etc.
Natomiast w przypadku pani ministry wydaje mi się, że te 20 decyzji dziennie jest lekką przesadą. :)
Pytanie też co w jej mniemaniu jest decyzją i na ile jest ona jej suwerenną decyzją.
0
@Safrani No jeżeli ktoś by powiedział "strzelać", to wyobraź sobie 1/5 społeczeństwa (to chyba aktualne w Niemczech?), które nagle wychodzi na ulicę i paraliżuje cały kraj.
Dramatyczna jest ta sytuacja.
0
@JoeBlack hmm. Czyli przez dzisiejszy mental i wygodne życie ludzi, biali sami się wykańczają. Gospodarczo i ludnościowo.
1
@Katalonik97 Dla mnie to bardziej przegrał zespół gorszy, niż wygrał lepszy. :P
1
Wytłumaczy mi ktoś rzetelnie z czego wynika to, że dalej spływają do Europy imigranci? UE mówi o solidarności wobec "presji migracyjnej", dlatego trzeba ich wszędzie relokować.
Ale dlaczego?
- Dlaczego od samego początku uciekając przed wojną spływały do Europy silne chłopy zamiast kobiet z dziećmi? (można przytoczyć "super" materiał z TVN24 bodajże)
- Chodzi o tanią siłę roboczą dla białych kosztem bezpieczeństwa na ulicach?
- Dlaczego na wolności biegają po ulicach więźniowie z Maroko i innych krajów?
- Dlaczego państwa i władze są bezradne wobec ich gett i zorganizowanej przestępczości? Dlaczego nie nagłaśnia się tych przestępstw?
- Jeżeli UE mówi o presji migracyjnej w pejoratywnym tego słowa znaczeniu, to dlaczego nie dadzą rozporządzenia o zamknięciu granic i masowych kontrolach?
Ta sytuacja trwa już 10 lat i kompletnie nic się nie zmienia w tym kierunku.
Nie znam dokładnie zapisów tego co ma się wydarzyć od lipca 2026 roku. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby strach było wychodzić wieczorem z dzieckiem na spacer albo na jarmark świąteczny, bo trafi się jakiś psychopata, który wszystkich będzie chciał rozjechać.
Jeżeli ja tej sytuacji nie rozumiem i niesłusznie jestem zdecydowanym przeciwnikiem migracji, to wyprowadźcie mnie proszę z błędu i doedukujcie.
1
Dawać ten Real w półfinale. Podciąć im skrzydła dopóki coś tam jeszcze seplenią o wygranym sezonie.
0
@JoeBlack Tego sobie kompletnie nie wyobrażam.
0
@ProMILs Ani Barca ani Real nie wygra wszystkiego do końca zapewne :P
Real się potknie na bank o jakiś Villarreal czy Athletic.
Barcelona pewnie klasycznie zgubi z Osasuną lub Las Palmas.
Wszystko się może zdarzyć jeszcze.
1
@clyde Polska jest dziwna pod tym względem.
24 stopnie na plusie w cieniu oznacza odczuwalną +35.
-5 nad ranem oznacza odczuwalną -14.
Jak w tym kraju ma być dobrze?
2
Boże, chroń Polskę...
2
Kłótnia w małżeństwie xD
0
Kurs na STS był 80.0 na moment przed 2:2.
Ciekawe ile osob się dorobiło.
0
@JordiAlbion 80.0 przed 2:2
0
Hahahahahahaha to jest niemożliwe xD
0
3 minuty tylko? Xd
Ciekawe. Tyle to leżał pilkarz City jak był karny.
0
Szczęsny by to łapał.
1
Cwiakala we łzach.
3
City gra na poziomie takiej Sevilli. Bez kitu.
2
Farfocel jak diabli a Cwiakala dochodzi xD