0

@Gall i jak ta pomoc idzie?

2

@Bocheno1 alkohol to zło. A zło trzeba w mordę lac.

2

Ciekawe czy dłuższe zawieszenie dostanie Bellingham za wulgaryzm w stronę sędziego, czy Lewandowski za podrapanie się po nosie.

Myślę, że to oczywiste. Powinni Bellinghamowi anulować czerwo.

3

@Eklerek ubogacenie kulturowe ma swoją cenę

3

Hey Jude...
Don't make it bad...

0

@mekston ładny kibic ze mnie.

0

@MesQueUnClub96 kurde faktycznie. Ale mi się popieprzyło coś.

0

Z Rayo na wyjeździe nie będzie łatwo.

0

@Fizzy Womack kontrowersje są zawsze jak Real nie wygrywa.

9

Oho, Bellingham powiedział, że doszło do nie porozumienia.
Szkoda, że sędzia w poprzednim meczu nie odnotował jak mówił praktycznie to samo do liniowego.

Ten klub to jeden wielki śmietnik.

1

@Kinginiesta "mówię do Ciebie z szacunkiem, odpier**l się."

0

@reloaded soundbary to giga gowno.
Lepiej dołożyć kilka stów i kupić sobie prawdziwe głośniki.

9

@Kgorecki2500 wszystkiego najlepszego @VegetaPolska

0

@norbi77 z Wielkiej litery pisze o TYM Figo.
On jest większy od zdradzieckiego Portugalczyka.

1

@Coutinho007 ja się wychowałem na piorunach i Kiss.
Wykon Let there be rock z Live in Donnington zostanie ze mną na całe życie.
Podzielę się. Daj znać co uważasz:D


0

Polska Eurowizja bez Braci Figo Fagot to skandal.
Olali ich zgłoszenie bo oczywiście by wygrali.

2

@JimMorrisonFCB właśnie Scorpions ewoluowało.
Dlatego mam mega podziw dla AC/DC, że jebańce graja non stop ta sama muzykę, z tym samym banalnym bitem perkusyjnym, a ludzie się zabijają dla ich muzyki.

1

@JimMorrisonFCB
Noo ja ostatnio miałem w domu krztusiec i RSV plus szpital nie tak dawno.
Najważniejsze że wszystko z małymi ok! :)
A Was staruchy to i tak nic nie złamie. :)

1

@JimMorrisonFCB ze zdrowiem u małych dramat bo jeden zaraża drugiego co chwile. Ale...
Jakoś dajemy rade. :D
Wam też najlepszego!

2

@Luciano99 nie masz dosyć?

2

@July_6_BcN dziękujemy:D

2

@JimMorrisonFCB hehe. Można tak powiedzieć;)

12

Wasze zdrowie Ramblowicze!

5

@Czajka90 on jest niepodrabialny.

1

@michal26 za darmo na pewno nie są mili.
A teraz to raczej nie czas na kurtuazyjne wchodzenie sobie w pupcie.

11

@draxidox idealne słowa aby wysłać Polaków na ochronę granic ukraińskich po rozejmie.

0

@MesQueUnClub_87 niby tak. Ale wyciskany sok z wódeczka nie ma tego smaku.

0

@Bunk420 spodziewała się tego po mnie.
A cena soku - autentyk sprzed chwili.
Zakupy robiłem.

0

@yzyr no jaha.
Roy Keane też był udany.

1

W Lidlu sok pomarańczowy Cappy - 9.99 PLN.
XD
Trudno. Z ananasowym dzisiaj pije. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?