jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall i jak ta pomoc idzie?
2
@Bocheno1 alkohol to zło. A zło trzeba w mordę lac.
2
Ciekawe czy dłuższe zawieszenie dostanie Bellingham za wulgaryzm w stronę sędziego, czy Lewandowski za podrapanie się po nosie.
Myślę, że to oczywiste. Powinni Bellinghamowi anulować czerwo.
3
@Eklerek ubogacenie kulturowe ma swoją cenę
3
Hey Jude...
Don't make it bad...
0
@mekston ładny kibic ze mnie.
0
@MesQueUnClub96 kurde faktycznie. Ale mi się popieprzyło coś.
0
Z Rayo na wyjeździe nie będzie łatwo.
0
@Fizzy Womack kontrowersje są zawsze jak Real nie wygrywa.
9
Oho, Bellingham powiedział, że doszło do nie porozumienia.
Szkoda, że sędzia w poprzednim meczu nie odnotował jak mówił praktycznie to samo do liniowego.
Ten klub to jeden wielki śmietnik.
1
@Kinginiesta "mówię do Ciebie z szacunkiem, odpier**l się."
0
@reloaded soundbary to giga gowno.
Lepiej dołożyć kilka stów i kupić sobie prawdziwe głośniki.
9
@Kgorecki2500 wszystkiego najlepszego @VegetaPolska
0
@norbi77 z Wielkiej litery pisze o TYM Figo.
On jest większy od zdradzieckiego Portugalczyka.
1
@Coutinho007 ja się wychowałem na piorunach i Kiss.
Wykon Let there be rock z Live in Donnington zostanie ze mną na całe życie.
Podzielę się. Daj znać co uważasz:D
0
Polska Eurowizja bez Braci Figo Fagot to skandal.
Olali ich zgłoszenie bo oczywiście by wygrali.
2
@JimMorrisonFCB właśnie Scorpions ewoluowało.
Dlatego mam mega podziw dla AC/DC, że jebańce graja non stop ta sama muzykę, z tym samym banalnym bitem perkusyjnym, a ludzie się zabijają dla ich muzyki.
1
@JimMorrisonFCB
Noo ja ostatnio miałem w domu krztusiec i RSV plus szpital nie tak dawno.
Najważniejsze że wszystko z małymi ok! :)
A Was staruchy to i tak nic nie złamie. :)
1
@JimMorrisonFCB ze zdrowiem u małych dramat bo jeden zaraża drugiego co chwile. Ale...
Jakoś dajemy rade. :D
Wam też najlepszego!
2
@Luciano99 nie masz dosyć?
2
@July_6_BcN dziękujemy:D
2
@JimMorrisonFCB hehe. Można tak powiedzieć;)
12
Wasze zdrowie Ramblowicze!
5
@Czajka90 on jest niepodrabialny.
1
@michal26 za darmo na pewno nie są mili.
A teraz to raczej nie czas na kurtuazyjne wchodzenie sobie w pupcie.
11
@draxidox idealne słowa aby wysłać Polaków na ochronę granic ukraińskich po rozejmie.
0
@MesQueUnClub_87 niby tak. Ale wyciskany sok z wódeczka nie ma tego smaku.
0
@Bunk420 spodziewała się tego po mnie.
A cena soku - autentyk sprzed chwili.
Zakupy robiłem.
0
@yzyr no jaha.
Roy Keane też był udany.
1
W Lidlu sok pomarańczowy Cappy - 9.99 PLN.
XD
Trudno. Z ananasowym dzisiaj pije. ;)