0

@Roobo Jeżeli Messi byłby zmiennikiem, to zabierałby potencjalne minuty takim grajkom jak Olmo, Gavi, Raphinha czy Yamal.
Nie ma to moim zdaniem kompletnie sensu. Wszystko działa jak należy.
Skupić się na ściągnięciu skrzydłowego, który odciąży Raphinhę i Yamala, jakiegoś lewego obrońcy i następcę Lewego i kadra kompletna.

Jest jeszcze FFP, Messi na pewno nie grałby za darmo.

0

@karolszymek no właśnie jak dostanie mecz od pierwszej minuty to ten głód mu zniknie :P
Dobrze jest jak jest moim zdaniem.
W lato i tak trzeba poszukać kogoś na miejsce Lewangoalskiego

2

@Roobo A moim zdaniem to już zamknięty rozdział, który nie został zwieńczony należytym i godnym pożegnaniem.

3

@karolszymek Lewy się spina na takie mecze.
Ferran się idelanie sprawdza jako zmiennik. Nie ma co tego ruszać. :)

3

Jeżeli Leo ma wrócić, to tylko na mecz pożegnalny.
Zorganizować z pompą jakieś widowisko. Zaprosić gości jak Iniesta, Xavi, Henry, Villa, Puyol.
Zrobić jakiś mecz widowiskowy i tyle. :)

Powrót Messiego jako piłkarza nie ma kompletnie sensu i rozstroi ten organizm ulepiony przez Flicka.

3

Ale durnie... oboje powinni prawko stracić. Kierowca Forda dożywotnio.

2

@Damiain a ja tam Antka dobrze wspominam.

1

@KamQiX przynajmniej z sędziami nie mają problemu. To już byłoby zbyt wiele.

8

@michal26 Kozak.
Zastanawia mnie bardzo postawa Trumpa. Musi mu mocno zależeć na tym, żeby Rosja zbyt nie ucierpiała finansowo. Jak nie wiadomo o co chodzi, to zapewne chodzi o Chiny.

1

@maciar każdy, który gwarantuje zwycięstwo Realu po kontrowersji, której nie ma gdy Real ma korzyść.

0

@maroon chyba tak

0

@partymaker mówisz o walce z Floydem?

5

0

@OskP myślę że w latach 2008-2010 nie było zawodnika, którego by nie zdeklasował.
Floyd też unikał walki z nim, nie bez powodu.

2

@OskP dla mnie Pacquiao lepszy zdecydowanie w swoim prime.
Walki z De La Hoyą nie zapomnę do końca życia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Rowerzyści, uważajcie tam.

25

@michal26 są zbrodniarze wojenni i są zbrodniarze wojenni.
Żenada.

2

@blakkudium tylko nie on

1

@MesQueUnClub_87 kompletnie nie. Używam go i do grania i pracy w Excelu.

1

@MesQueUnClub_87 mam kilka lat lenovo z OLED.
Cudowny obraz, polecam

0

Mądrego to aż miło posłuchać.

6

@kamiVeB nie będzie rządów Trzaskowskiego ani Nawrockiego/Mentzena, dopóki koalicja jest przy władzy.
Pierwszy będzie długopisem, a drugi będzie wszystko wetował i znowu będzie burdel. Smutna ta nasza demokracja.

2

@Coutinho007 Psycha siadana?
Może wynika to z tego, że na Euro wychwalany pod niebiosa, a teraz siedzi w Athletiku, z którym niewiele może zyskać.
Szkoda, że nie udało się go sprowadzić w lato. Na pewno chłopa da się odbudować, bo umiejętności ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 Naśladują bo jest z tego potężny pieniądz.
Głupie pokolenie rośnie strasznie. Żyjące w wyimaginowanym świecie.

1

@Cvzx Złą ligę wybrał Ronaldo. Mógł celować spokojnie w TOP57

9

@Cvzx ciekawe, który piłkarz strzela najwięcej w TOP195 krajach.
Myślę, że w lidze podwórkowej wyspy Vanuatu gra jakiś nieprzeciętniak, który sieka gole w ich lidze.

0

@Coutinho007 Nico - tak tak tak.
Jeżeli z bylejakiego Raphinhi w zeszłym sezonie zrobił takiego potwora, to ciekawe co zrobiłby z Nico. :)

1

@FCB24 Ferran niech wchodzi za Lewego w 70 minucie, bo liczby ma genialne jako zmiennik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?