- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
0
Posiada ktoś laptopa z matryca OLED albo monitor do PC? Warto dopłacać ? I jak to z tymi wypaleniami? Nadal cierpi na to tego typu sprzęt?
2
@MesQueUnClub_87 Ja mam laptopa Lenovo z matrycą OLED, ale kupiłem go niedawno. Obraz jest super i pod względem jakości obrazu nie zamieniłbym na nic innego. Nie żałuję, że wybrałem OLED. Też się martwię jak to będzie z tymi wypaleniami. Próbuję unikać, żeby zbyt długo nie wyświetlało się to samo w danym miejscu ekranu. Nawet pod YouTube pobrałem wtyczkę do przeglądarki, która wokół ekranu generuje poświatę, żeby nie było takiej ostrej linii. No i pasek zadań ustawiłem na automatyczne ukrywanie.
1
@KamQiX No właśnie trochę się lękam, gdyż sporo używam laptopa podczas dnia zarówno w pracy jak i w czasie wolnym i nie wiem czy zdołam go skutecznie uchronić przed statycznym obrazem. Niby te laptopy maja chyba technologie odświeżania matrycy i przesuwania pikseli oraz można ukryć pasek czy ustawić wygaszacz ekranu, ale sporo się o tym słyszy i mam delikatny dylemat.
1
@MesQueUnClub_87 No właśnie... Ja zdecydowanie zbyt krótko używam laptopa, żeby się wypowiedzieć, ale nawet gdyby zaczęły pojawiać się jakieś wypalenia to chyba i tak nie żałowałbym wyboru OLEDA :)
1
@MesQueUnClub_87 mam kilka lat lenovo z OLED.
Cudowny obraz, polecam
0
@jacobFCB Dbasz jakoś szczególnie o to by zniwelować ryzyko wypalenia? czy lecisz na żywioł?
1
@MesQueUnClub_87 kompletnie nie. Używam go i do grania i pracy w Excelu.