1

@michal26



Trzymaj fragment raportu.
@mekston bo widzę że też Cie to interesuje

0

Leszek Miller wczoraj w wywiadzie na Polsacie powiedział, że pułk Azow i Prawy Sektor przed wybuchem wojny w 2022 r. wybili 16 tysięcy rosyjskojezycznych Ukraińców w okrutny sposób.
Powoływał się na dane ONZ.

Nie jestem w stanie nigdzie kompletnie znaleźć info na ten temat. Więc ładnym fejkiem rzucił.

Jedyne co znalazłem z ONZ to raport dotyczący działań na wschodzie Ukrainy o walkach z separatystami, gdzie straty obu stron wynosiły około 14 tysięcy ludzi. W zdecydowanej większości żołnierzy i bojówki.

0

@Cochise Bartosiak zawsze był mistrzem teorii, ale jak się okazuje jego wizja końca wojny sprzed kilku lat się sprawdziła. To co się teraz dzieje.
Generalnie wolę Zychowicza, który jest bardziej rzeczowy w tym co mowi, bez bujania w obłokach.
Przeczytałem jego kilka książek. Genialny facet.

0

@Cochise o kim dokładnie mówisz?

0

Bartosiak i Zychowicz u Stanowskiego.
Świetnie się ich słucha.

0

@ShawnC Ty, no w sumie tak.

1

Kimmich raczej niepotrzebny.
Priorytet to boki obrony i skrzydło. Ewentualnie napastnik.

Ale kto wie co wymysli nasz zarząd.

1

@Mitch_Atleta no teraz tym bardziej to dziwi, skoro cały świat się stał wrażliwy na punkcie uczuć itd.

27

@Mitch_Atleta nigdy nie zrozumiem fenomenu wychwalania zbrodniarzy.
Niedawno były popularne koszulki z Che Guevara. Ludzie z dumą nosili. Wstyd.

2

@Batys ja korzystam z Google pół życia i jest git.
Firefox nie ma nowych certyfikatów już.

0

@wyrek ale to przejęcie chyba nie doszło do skutku

8

Podoba mi się podejście, że remis z Atletico jest dla nas jak porażka.
Pojedziemy na Metropolitano po swoje i z głowy. :)

0

@Kapitan hawk no tak... ale takiego Marsa i jego pomaranczowosc może zobaczyć każdy nawet przez lornetke. :P

2

Olewać ten mecz.
Wyciągamy lornetki i teleskopy.
Mars pięknie widoczny na zachodnim niebie. :)

0

Zobaczymy jak sobie prześcieradła poradzą z oslabionym Sociedad.

0

@tbas nie ma czego porównywać póki co.
Jakbyśmy mieli Aubameyanga to tryplet zapewniony. ;P

0

Gdyby nas trenował Xavi to odpadlibysmy z Betisem. Także cieszmy się.

0

@tbas gdyby baba miała wąsy

2

Głowy do góry.
Sukcesy rodzą się w bólach.

0

@Hindus było już

7

Dwa mecze z Atletico sfrajerzone.
Do trzech razy sztuka.

1

@SelloutCrowd kretynskie zmiany, kretynska reakcja na wynik.
Amatorka Flicka.

0

Gdyby nie sfrajerzone pierwsze dwa gole i wywrotka Kounde to byłby inny wynik.
Flick musi ich ogarnąć bo koncentracji chyba brakuje.

1

Szkoda. Trzeba ich ograć na wyjeździe i będzie Gucci.

2

@BARCA1899Messi Flick. I bardzo dobrze ze idziemy za ciosem.

0

Kretyńskie zmiany. Fermin i Eric jak się zaczęło robić gorąco.
Remis niestety na konto trenera. Szkoda.

1

Tak się kończy stawianie na Ferrana.

1

@thorin bo Ferran musi pokazać że nie jest wart pierwszego skladu

1

Zlejemy ich w drugiej połowie 3-0 i jedziemy do Madrytu odbębnić nudny remis.

2

Ale co @karolszymek Miał rację odnośnie Ferrana od pierwszej minuty to jego :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?