jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Ciekawe
1
@barcelonaLM czyli już jest drabinka tak naprawdę.
0
Po 1/8 w LM jest losowanie?
0
@okiemtypera_lucaxx95 ciekawe co zrobią z ukraincami wracającymi z wojny do swoich żon.
I z Gruzinami którzy się nie lubią z ukraincami.
0
Niech ściągnąć na następny sezon tego Taha, jakiegoś prawego obronce, Williamsa i możemy iść po tryplet.
1
@sergio5 kolejna ofiarą tego faszystowskiego klubu
6
Pedri to wcielenie Iniesty.
Niesamowity gość.
1
Śmierdzi remisem w końcówce
0
@Messiah10 łeee. Nie widziałem od jakiegoś czasu żeby tak świeciła a mam okna na nią.
1
@MadafakinGuy musi być dużo chmur na Wenus.
Świetnie odbijają promienie słoneczne.
4
@Filipem co jak co, ale Gavi musi ogarnąć trochę głowę.
1
@xvcWinterSoldier na wenus i marsa to tak naprawdę wystarczy dobra lornetka.
Kupisz najtańszy teleskop, nawet w Aliexpress i będziesz zadowolony.
A jeżeli chcesz się bawić mocno w oglądanie przerw między pierścieniami na Saturnie to już trzeba z tysiaka zainwestować.
1
@tadzik447 metanol również jak Wódka jest bardzo mocno zmrożona.
0
@OskP aminokwasy, beta-alanina, monohydrat kreatyny, wpc80
6
Dzisiaj wyjątkowo pięknie i jasno świeci Wenus, idealnie na zachodzie nieco ponad horyzontem.
Każdemu gorąco polecam wyglądnąć za okno. :D
@JimMorrisonFCB @michal26 @MadafakinGuy @kuz
1
@Safrani no to powstańcami chmielniczowskimi
3
A jeżeli to jest Grunwald, to Rayo dziś jest krzyżakiem.
1
Ok, to jest trochę przerażające.
1
@michal26 klasycznie #pieklorealu
0
@Pedri16Future cos ciekawego mowil?
0
@Cochise Przewidywania mają to do siebie, że nie są trwałe.
29
@Zoker i prawie jest szanowanym klubem
0
Ciekawe kiedy skończy się Antony.
0
@RoberDzik kurde nie mam apple tv.
Ale widzę że coraz więcej tam fajnych tytułów. Chyba się przymierze.
0
@La Pulgaa jaki pan taki kram
2
Marsjanin leci na Polsacie. Super film.
Ale mimo wszystko - Interstellar > Marsjanin
0
@MesQueUnClub96 to prawdziwy Dodi istnieje?
0
@Mitch_Atleta dafuq?
1
@Coutinho007
Na przykład