jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca Black Flaga mogliby zrobić na nowo.
5
@Borneo
- koalicja ma w sobie partie prawicowe
- spełniliby obietnice gdyby nie prezydent
- glapinski bawi się stopami
- atom w 2025
- węgiel w Bełchatowie do 2025
- cały gaz w UE z jednego miejsca
Na dzisiaj mi wystarczy. Zgłoszę się po więcej w razie czego.
@Damiain nienawidzę Cie.
0
Oooo powrót tego jełopa do internetów.
Mnie przekonał! Merytoryka, spójność, nieprzekręcanie nazwisk. O to chodzi! xD
0
@D10SLEO Powinni jeszcze dla sprawiedliwości odtajnić wszystkie akta od 1917 roku.
2
@Azazel_Pazuzu Bez kitu, czekanie do poniedziałku to lipa.
Najlepiej jak grają w niedzielę. Można wyluzować przed poniedziałkiem i pracowaniem dla tego nieroba, szefa.
0
@NeroTFP1 to szczur a nie mysz
1
@Borneo Mam pojęcie o handlu.
Za to Ty nie masz pojęcia o geopolityce aktualnie, jeżeli twierdzisz, że wszystko byłoby tanio tylko wystarczy, żeby cała UE gaz ciągnęła z jednego miejsca. xd
1
@Borneo No to jak zbudowanie atomu u nas to 2025 rok to wchodzę w to!
Jak już piszesz te swoje mądrości to chociaż PATRZ CO PISZESZ. Przecież na to jest paragraf...
15
@BorzyKrzys Pamiętaj, że jeżeli nie jesteś zdania, że Ukraina odzyska swoje terytoria i nie wygra wojny z Rosją to jesteś ruską onucą.
Gwoli przypomnienia piszę.
To jest najbardziej odklejona rzecz w Polakach w kwestii tej wojny.
4
@Borneo O wszystko generalnie trzeba mieć pretensje do PiSu.
Do PO nie można mieć przecież pretensji o nic zdaniem Ciebie, bo wszystko robią idealnie zgodnie ze sztuką.
Na pewno zgodnie ze sztuką wychodzi im miganie się od obietnic wyborczych. W tym są mega skuteczni! xD
Ostatnio słuchałem Kierwińskiego, który stwierdził, że te 100 konkretów nie miało być zrobionych w 100 dni, tylko mieli zacząć działać w tych tematach w pierwszych stu dniach. :D
Ale nie ma co. Ciężko o dyskusję z Tobą, bo jesteś zwyczajnym fanatykiem, zaślepionym na maxa.
Albo ktoś Ci płaci za to, do czego i tak byś się nie przyznał.
1
@Borneo bo z gazem to tak jak z promocjami w Biedronce. Dwa w cenie jednego.
2
@Foton no to najwidoczniej dla Tuska Niemcy Nie są obcym rządem :D
2
@Damiain nie ma on daru przekonywania :P
5
Ludzkim głosem mówi głosem Pan Redaktor.
7
Nie chce mi się jakoś w to wierzyć.
Jeżeli ta statystyka jest prawdziwa to... Wow!
12
Nie znam tych influencerow dzisiaj, ekipy etc.
Ale mega mi się podoba jak Jakub Patecki wykorzystał szansę od życia i realizuje wszystko co jest w stanie.
Poza tym wydaje się mega pozytywnie zakręconym i poukładanym gościem.
0
@MessiForeverTheBest ale skąd te decyzje?
2
Strasznie dużo dzisiaj komentarzy usuniętych przez użytkowników.
3
Chłop był absolutnym kozakiem.
Szkoda, że jego kariera tak się potoczyła.
1
@kamilop w półfinale materace a w finale prześcieradła.
1
@MesQueUnClub_87 dziękuję dobrodzieju! Wysyłam Ci ciepło ze swojego serca w te mroźne dni.
Od czego polecasz zacząć w pierwszej kolejności?
2
@GeneralXavi ale czasy są inne. Technologicznie wiadomo, że strumyk jest dzisiaj lepszy od tamtych meczyków.
1
@Luciano99 w końcu ktoś to mądrze ubrał w słowa
0
@Kinginiesta ten wpis na dole dołączyłem tylko dlatego, żeby działał główny tweet dotyczący meczyków :P
To jest remedium na niedziałające linki z X'a
1
@xvcWinterSoldier dość dobrze? PSG z ostatnimi wynikami i Dembele w takiej formie to staje się jednym z faworytów do wygrania LM.
0
@Marian_Pazdzioch Będzie pilnował żony w domu.
1
@SelloutCrowd No to prawda. Flick idealnie do nas pasuje, a my do niego.
Jesteśmy jak pięść i nos.
Jak pochwa i... miecz
Jak lody i Algida
5
No właśnie.
Pamiętam czasy jak strona meczyki była lepsza od dzisiejszego strumyka :P
Pamiętne 4:0 w rewanżu z Milanem wtedy oglądałem.
0
@Seba_23 bo to miłość utajona
1
@MesQueUnClub_87 jeeee, dzięki!