jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx No bo Ronaldo to taki portugalski Borek.
Ego top, zawsze ma racje i nikt nie ma do niego podjazdu.
0
Nieudolny ten wczorajszy mecz na maxa.
2
@zadafcb PSG wiadomo. Można obstawiać domy
0
Dobra dajcie tych potencjalnych rywali w LM...
Wiadomo, że City trafi albo na Real albo na Bayern. Co z nami?
0
Rudzki jest w C+?
To jakieś kolabo z Kanałem Zero czy znowu polecial w uja?
0
Idealny skład.
W końcu prawdziwy test dla De Jonga.
W razie pożaru w obwodzie jest Casado.
Jedziemy ich gładko 3:0 do końca pierwszej połowy.
0
@Cule2013 bezpośrednie źródła na twitterze > chaty z gówna > wszystkie istniejace media
2
@MichalZZZ składowych może być wiele.
Może oszczędzają zie na fazę pucharowa :P
0
@Marian_Pazdzioch najgorsze jest jednak to, że on wie co pisze :P
1
@Safrani na Kaukazie to ludzie są nieśmiertelni. :)
1
@budel17 multiligi powinny byc podzielone na dwie conajmniej.
Nie do ogarnięcia to jest. Wychodzi po 5 minut na jeden mecz. xd
1
@MesQueUnClub_87 tu akurat jestem święcie przekonany, że obie strony mają dogadany ten konflikt, wyszli na tym w zasadzie win/win.
2
Brakuje "ŁKS robi herbatę z wody po pierogach".
3
@Kow_aLL a kto by tam wierzył w obietnice wyborcze...
6
@Roobo ego poziom mutant
22
@Gaz Ja bym już odpuścił temat Messiego.
Zorganizować jakiś mecz pożegnalny z pompą i imprezą. I tyle.
0
@Cochise Czyli USA będzie aktywnie szabelkować.
Z czego kojarzę, to Rosja jest mocno zaangażowana na arktyce jeżeli chodzi o wydobycie złóż.
Dochodzą wszelkie szlaki handlowe i logistyka.
Lepiej, żeby Trump tak rozwiązał ten konflikt, niż żeby zostawali tam wysyłani i ginęli kolejni ludzie.
0
@draxidox No to już jest ewidentnie na pokaz błaganie o dofinansowanie jakimiś 3 miliardami.
8
@Azi No dokładnie tak. Predyspozycje, umiejętności, wiedza, doświadczenie.
Nie kolor skóry, nie płeć, nie orientacja.
12
I to wybrane zdjęcie aby podkreślić przekaz i podświadomie wytworzyć opinie u odbiorcy.
CUDO! :D
0
@MalanFCB Raczej zagrają. Im wyższe miejsce w tabeli, tym więcej kasy wpadnie.
9
Casado jaki piękny pracuś :D
0
Dzisiaj kolejna mini weryfikacja w Lidze Mistrzów.
Mam nadzieję, że potwierdzi się nasza forma i po raz kolejny pokażemy, że umiemy zmiażdzyć zespoły grające otwarty futbol.
0
@Bulbazaur17 męża nożem w aortę.
17
Wygrana 7:1 z Valencia, a 3/4 składu ma oceny na poziomie 6-6,5.
Jak przy ledwo wywalczonym zwycięstwie.
4
Stano jest jaki jest, ale kolejny raz wypuścił materiał, który uderza w punkt.
Strasznie to przykre.
0
@szymonekk webuy tudzież CEX
1
Tyle przedłużeń kontraktów, że zaraz będziemy znowu dźwigni szukać.
7
@Roobo definicja tego jak wybrnąć, żeby nie wybrnąć.
Masakra
0
@Chada nooo Ja tak samo! :D