0

@Cvzx No bo Ronaldo to taki portugalski Borek.
Ego top, zawsze ma racje i nikt nie ma do niego podjazdu.

0

Nieudolny ten wczorajszy mecz na maxa.

2

@zadafcb PSG wiadomo. Można obstawiać domy

0

Dobra dajcie tych potencjalnych rywali w LM...
Wiadomo, że City trafi albo na Real albo na Bayern. Co z nami?

0

Rudzki jest w C+?
To jakieś kolabo z Kanałem Zero czy znowu polecial w uja?

0

Idealny skład.
W końcu prawdziwy test dla De Jonga.
W razie pożaru w obwodzie jest Casado.

Jedziemy ich gładko 3:0 do końca pierwszej połowy.

0

@Cule2013 bezpośrednie źródła na twitterze > chaty z gówna > wszystkie istniejace media

2

@MichalZZZ składowych może być wiele.
Może oszczędzają zie na fazę pucharowa :P

0

@Marian_Pazdzioch najgorsze jest jednak to, że on wie co pisze :P

1

@Safrani na Kaukazie to ludzie są nieśmiertelni. :)

1

@budel17 multiligi powinny byc podzielone na dwie conajmniej.
Nie do ogarnięcia to jest. Wychodzi po 5 minut na jeden mecz. xd

1

@MesQueUnClub_87 tu akurat jestem święcie przekonany, że obie strony mają dogadany ten konflikt, wyszli na tym w zasadzie win/win.

2

Brakuje "ŁKS robi herbatę z wody po pierogach".

3

@Kow_aLL a kto by tam wierzył w obietnice wyborcze...

6

@Roobo ego poziom mutant

22

@Gaz Ja bym już odpuścił temat Messiego.
Zorganizować jakiś mecz pożegnalny z pompą i imprezą. I tyle.

0

@Cochise Czyli USA będzie aktywnie szabelkować.
Z czego kojarzę, to Rosja jest mocno zaangażowana na arktyce jeżeli chodzi o wydobycie złóż.
Dochodzą wszelkie szlaki handlowe i logistyka.

Lepiej, żeby Trump tak rozwiązał ten konflikt, niż żeby zostawali tam wysyłani i ginęli kolejni ludzie.

0

@draxidox No to już jest ewidentnie na pokaz błaganie o dofinansowanie jakimiś 3 miliardami.

8

@Azi No dokładnie tak. Predyspozycje, umiejętności, wiedza, doświadczenie.
Nie kolor skóry, nie płeć, nie orientacja.

12

I to wybrane zdjęcie aby podkreślić przekaz i podświadomie wytworzyć opinie u odbiorcy.
CUDO! :D

0

@MalanFCB Raczej zagrają. Im wyższe miejsce w tabeli, tym więcej kasy wpadnie.

9

Casado jaki piękny pracuś :D

0

Dzisiaj kolejna mini weryfikacja w Lidze Mistrzów.
Mam nadzieję, że potwierdzi się nasza forma i po raz kolejny pokażemy, że umiemy zmiażdzyć zespoły grające otwarty futbol.

0

@Bulbazaur17 męża nożem w aortę.

17

Wygrana 7:1 z Valencia, a 3/4 składu ma oceny na poziomie 6-6,5.
Jak przy ledwo wywalczonym zwycięstwie.

4

Stano jest jaki jest, ale kolejny raz wypuścił materiał, który uderza w punkt.
Strasznie to przykre.


0

@szymonekk webuy tudzież CEX

1

Tyle przedłużeń kontraktów, że zaraz będziemy znowu dźwigni szukać.

7

@Roobo definicja tego jak wybrnąć, żeby nie wybrnąć.
Masakra

0

@Chada nooo Ja tak samo! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?