jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mitch_Atleta bardzo fajny to klimat.
I Tony Hawk Pro Skater 2
5
Nie wygraliśmy od 2019 roku, od 4 lat nie strzeliliśmy tam bramki.
Każdorazowo mecze z tymi rzeźnikami były irytujące ze względu na faule.
Sędziowanie wolało o pomstę do nieba.
Obyśmy dzisiaj te mendy roznieśli. ;3
7
Od 2019 roku nie wygraliśmy na wyjeździe z Getafe. 6 lat.
80 lat temu też zakończył się pewien 6 letni okres w Europie.
Niemiec jest naszym trenerem.
Przypadki nie istnieją.
3
@Pawlak1992 wiadomo, że DC gurom
0
@Culers z najbliższą porażka wyjdzie coś zapewne.
32
Simeone jaki kot! :D
Odnośnie wczorajszego meczu Realu: "Opowiadali mi o pewnym epizodzie, ale on trwa już od 100 lat. Co Cie dziwi?"
2
@Michael24 a wiesz co jest najpiękniejsze?
Że Barcelona spuszcza srogi wpier**l skorumpowanemu zespołowi w skorumpowanej lidze. Grając 40 minut drugiej połowy w dziesięciu.
Można? TRZEBA!
1
Yamal ma lepsze highlightsy z jednego meczu z Betisem, grając 77 minut, niż Męczennik z Mahonu z całego bieżącego sezonu. XD
2
@Omoziu jest dementi tego.
2
@Aragorn33 Od lat tak jest i... nic się nie zmienia.
Nikt nic z tym nie zrobi. Obawiam się, że nigdy.
18
Jeszcze tylko 4 miesiące udawania, że mu na każdej polskiej firmie zależy.
Potem w przypadku wygranej 5-letni urlop z długopisem w ręku. :D Żyć nie umierać.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Bo to jest niezwyciężona i mentalna ekipa.
Przegrywają tylko mecze gdy sędziowie ich okradają ze zwycięstwa.
Z Barceloną ich sędzia również okradł, bo uznał wszystkie 5 bramek.
2
@LOPEZ16 Zdecydowanie Gra o Tron.
0
@qbsonFCBarca ja wszedłem i widzę, że twierdzą, że karny się należał Celcie.
5
@Michael24 wskazuje.
Uwaga, gdyby nie sędziowie to wygrywaliby wszystko, wszędzie, rok do roku.
Mam nadzieję, że pomogłem
7
@MesQueUnClub96 nie rozumiesz
7
Po co te zespoły mają w ogóle wychodzić na murawę przeciwko Realowi skoro w kolejnym meczu z rzędu są oczywiste wały.
Ten klub i ta federacja są po prostu obrzydliwe.
Gorzej niż w PZPNie.
0
I za takie wślizgi chwała Bogu, że zostaje :D
Po profesorsku, jak Mascherano.
0
Ciekaw jestem update'ów w tej sprawie. Bardzo ciekawy wątek.
Chłop nagrał na żywo zamach na siebie. Podobno ci bracia mają jakieś układy. Jeden z nich zabił na drodze nauczycielkę i w dziwnych okolicznościach już wyszedł na wolność. A był pod wpływem alkoholu i narkotyków.
1
Kaczyński drugi Jerzym Urbanem internetu.
4
Niech się ustawią wszyscy ładnie w kolejce, żeby nikt dwa razy wpier**lu nie dostał.
Chociaż taki Real fajnie byłoby ponownie zlać. Zabić im marzenia o kolejnym pucharze.
1
@Seledynowy Yamal powinien odpocząć
0
@Gall no nie fikołki jeśli mowa o filmach dokumentalnych lub wywiadach jak np z Robertem Durstem.
Napisz do Stanowskiego, że nie chcesz żeby to emitował. Może się poslucha.
Takich rozmow były już tysiące. Czy to z Walusiem, czy z Dahmerem, czy innymi swirami. Nie chcesz to nie oglądaj. Nikt Cie nie zmusza.
1
Yamal ewidentnie gra na kodach.
Gość jest totalnie absurdalny pod każdym względem.
Wieku, odwagi, (braku) doświadczenia, decyzji, inteligencji boiskowej, dojrzałości piłkarskiej czy opanowania. A chłop ma 17 lat xd
Jeżeli nie wygra ani jednej Złotej Piłki to kończę z oglądaniem futbolu.
2
@VeB 1899 losowanie chyba będzie
2
I dokładnie tak było. Xd
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15201671#comment-15201671
0
@Gall podałeś dwóch lewych obrońców. Ja piszę o prawym.
Co Ty się mnie tak czepiasz dzisiaj? Zrobiłem Ci coś?
0
@Gall to jest wywiad z morderca. I tyle.
Fajnie się ogląda wywiady z gangsterami, mordercami czy innymi co łamią prawo?
Pomyśl o każdym filmie który obejrzałeś w życiu.
Właśnie ta nagonka na Stanowskiego jest tak zenujaca, że głowa boli.
Psy szczekają, oby jechał dalej.
7
Szkoda, że tak nie skasowali akcji Realu jak Casado był faulowany przy 1:0.
Co to jest za mafia.
TFU!
3
Genialne zagranie ze strony Flicka.
Miliard rotacji w polu. Betis nie będzie wiedział jak się bronić.
Luźne 5:1 dzisiaj.