2

@Mitch_Atleta bardzo fajny to klimat.
I Tony Hawk Pro Skater 2

5

Nie wygraliśmy od 2019 roku, od 4 lat nie strzeliliśmy tam bramki.
Każdorazowo mecze z tymi rzeźnikami były irytujące ze względu na faule.
Sędziowanie wolało o pomstę do nieba.

Obyśmy dzisiaj te mendy roznieśli. ;3

7

Od 2019 roku nie wygraliśmy na wyjeździe z Getafe. 6 lat.
80 lat temu też zakończył się pewien 6 letni okres w Europie.
Niemiec jest naszym trenerem.
Przypadki nie istnieją.

3

@Pawlak1992 wiadomo, że DC gurom

0

@Culers z najbliższą porażka wyjdzie coś zapewne.

32

Simeone jaki kot! :D
Odnośnie wczorajszego meczu Realu: "Opowiadali mi o pewnym epizodzie, ale on trwa już od 100 lat. Co Cie dziwi?"

2

@Michael24 a wiesz co jest najpiękniejsze?
Że Barcelona spuszcza srogi wpier**l skorumpowanemu zespołowi w skorumpowanej lidze. Grając 40 minut drugiej połowy w dziesięciu.
Można? TRZEBA!

1

Yamal ma lepsze highlightsy z jednego meczu z Betisem, grając 77 minut, niż Męczennik z Mahonu z całego bieżącego sezonu. XD

2

@Omoziu jest dementi tego.

2

@Aragorn33 Od lat tak jest i... nic się nie zmienia.
Nikt nic z tym nie zrobi. Obawiam się, że nigdy.

18

Jeszcze tylko 4 miesiące udawania, że mu na każdej polskiej firmie zależy.
Potem w przypadku wygranej 5-letni urlop z długopisem w ręku. :D Żyć nie umierać.

4

@okiemtypera_lucaxx95 Bo to jest niezwyciężona i mentalna ekipa.
Przegrywają tylko mecze gdy sędziowie ich okradają ze zwycięstwa.

Z Barceloną ich sędzia również okradł, bo uznał wszystkie 5 bramek.

2

@LOPEZ16 Zdecydowanie Gra o Tron.

0

@qbsonFCBarca ja wszedłem i widzę, że twierdzą, że karny się należał Celcie.

5

@Michael24 wskazuje.
Uwaga, gdyby nie sędziowie to wygrywaliby wszystko, wszędzie, rok do roku.
Mam nadzieję, że pomogłem

7

@MesQueUnClub96 nie rozumiesz

7

Po co te zespoły mają w ogóle wychodzić na murawę przeciwko Realowi skoro w kolejnym meczu z rzędu są oczywiste wały.
Ten klub i ta federacja są po prostu obrzydliwe.
Gorzej niż w PZPNie.

0

I za takie wślizgi chwała Bogu, że zostaje :D
Po profesorsku, jak Mascherano.

0

Ciekaw jestem update'ów w tej sprawie. Bardzo ciekawy wątek.
Chłop nagrał na żywo zamach na siebie. Podobno ci bracia mają jakieś układy. Jeden z nich zabił na drodze nauczycielkę i w dziwnych okolicznościach już wyszedł na wolność. A był pod wpływem alkoholu i narkotyków.

1

Kaczyński drugi Jerzym Urbanem internetu.

4

Niech się ustawią wszyscy ładnie w kolejce, żeby nikt dwa razy wpier**lu nie dostał.
Chociaż taki Real fajnie byłoby ponownie zlać. Zabić im marzenia o kolejnym pucharze.

1

@Seledynowy Yamal powinien odpocząć

0

@Gall no nie fikołki jeśli mowa o filmach dokumentalnych lub wywiadach jak np z Robertem Durstem.
Napisz do Stanowskiego, że nie chcesz żeby to emitował. Może się poslucha.

Takich rozmow były już tysiące. Czy to z Walusiem, czy z Dahmerem, czy innymi swirami. Nie chcesz to nie oglądaj. Nikt Cie nie zmusza.

1

Yamal ewidentnie gra na kodach.
Gość jest totalnie absurdalny pod każdym względem.
Wieku, odwagi, (braku) doświadczenia, decyzji, inteligencji boiskowej, dojrzałości piłkarskiej czy opanowania. A chłop ma 17 lat xd
Jeżeli nie wygra ani jednej Złotej Piłki to kończę z oglądaniem futbolu.

2

@VeB 1899 losowanie chyba będzie

2

0

@Gall podałeś dwóch lewych obrońców. Ja piszę o prawym.
Co Ty się mnie tak czepiasz dzisiaj? Zrobiłem Ci coś?

0

@Gall to jest wywiad z morderca. I tyle.
Fajnie się ogląda wywiady z gangsterami, mordercami czy innymi co łamią prawo?
Pomyśl o każdym filmie który obejrzałeś w życiu.
Właśnie ta nagonka na Stanowskiego jest tak zenujaca, że głowa boli.
Psy szczekają, oby jechał dalej.

7

Szkoda, że tak nie skasowali akcji Realu jak Casado był faulowany przy 1:0.
Co to jest za mafia.
TFU!

3

Genialne zagranie ze strony Flicka.
Miliard rotacji w polu. Betis nie będzie wiedział jak się bronić.
Luźne 5:1 dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?