1

@michal26 czyli jak w większości spotkań ostatnio. :P

0

@messi33 0.99. Tak to widzę

0

Myślę, że przy przedłużeniu kontraktu z Araujo i udanym zimowym i letnim okienku, Laporta na luzie przedłuży sobie kadencję.

2

@dzefrej234 ja ze swoim stowarzyszeniem motocyklowym rozmawialiśmy z jedną kobietą. Jest to chrzestna naszego znajomego.
Chcieliśmy bardzo z nią przeprowadzić wywiad, ale nie zgodzila się na to. Skończyło się na długiej, smutnej i okrutnej historii.
Dramat.

5

@Criss18Barca bardziej przerażające od liczby jest to jakich metod używali Ukraińcy w tych mordach.

0

@Kgorecki2500 ciekawy wywiad się zapowiada.
Nie rozumiem bólu dupy co poniektórych.

0

@Gall chodzi mi o zmianę profilu prawego obrońcy.

3

@ObiwanKenobi Kounde to w ogóle zrewolucjonizował patrzenie na profil prawego obrońcy.
Wszyscy przyzwyczajeni do piłkarzy z charakterystyką Daniego Alvesa. Zawsze na siłę szukaliśmy kogoś a jego wzór.
A tu się okazuje, że mamy genialnego w obronie, grającego ofensywnie, inteligentnego z mega podaniem, środkowego obrońcę mianowanego na prawą flankę.
Masterclass.

2

@MesQueUnClub96 Albo okaże sie, że Araujo nie przedłuża kontraktu tylko zostanie do końca sezonu.

0

@ObiwanKenobi niby win/win. Ale kontuzja Inigo jest tutaj tez kluczowa.

4

@MesQueUnClub96 niefortunne to jest patrzenie na całą jego karierę przez pryzmat meczu z PSG.

5

Yeah! Ronald w sztosie.
Gorzej jak jutro się okaże, że jednak podpisuje kontrakt z Juve.

4

Bracia Figo Fagot zgłosili się do Eurowizji i zostali olani.
Ehh... To była nasza jedyna realna szansa na zwycięstwo.

6

Ten jak zwykle sabotuje prawicę przed wyborami xD

2

@FanBarcYxD Zawsze był dobry. Zdrowie ma tylko złe.

0

@Pedri16Future no zauważyłem moment temu dopiero. Czyli pewnie oba źródła się zbłaźnią.
@Nightraider no z Dembele to było 5head zagranie. Szkoda, że jest takim pustakiem bez ambicji. Patrząc po tym co wyprawiał w Borussi zapowiadał się na TOP5 na świecie lekko.

1

@KamQiX Trochę gipsówki, wyszpachluje się to. Terakota te sprawy i dom jak marzenie!
Te drzwi od stodoły można by zostawić, mają swój klimat. :)

0

@tristan87 brakuje gwiazdki "*do czerwca" zapewne.

Pewnie dlatego tyle na wakacjach w Brazylii siedział, bo wiedział ile sił będzie go kosztować namówienie go xD

1

@KamQiX dobra, dopiero zauważyłem, że to jakaś zorganizowana akcja. :D

0

To całe Jijantes będzie w końcu znienawidzone przez Barcelonismo.
Jeżeli okaże się, że to ich info o tym, że Araujo nie podjął żadnej decyzji jest fejkiem to będzie to kolejny raz kiedy robią komuś nadzieję tylko dla kliknięć xD
To samo było z Williamsem, Xavim, Flickiem (jak były zawirowania między tym kto będzie trenerem), Messim itd...

4

Araujo jutro w wyjściowym?

4

@michaleu bardzo dobry serial

0

@Safrani Luksus dzięki! :D
Czytam coś teraz, że jakiegoś dużego poboru mocy potrzebuje... Muszę się zorientować co i jak.

0

@Rafix98 Teraz mnie zaczęło zastanawiać, czy ten mecz będzie rozegrany na nowym Camp Nou...

1

@Safrani Do tego podłączony byłby tylko i wyłącznie kran w kuchni, którego używa się to umycia butelek dla dziecka i ewentualnie paru rzeczy, których nie można wsadzić do zmywarki.
Aktualnie mam bojler 10L, który zaczął mi przeciekać. I zastanawiam się czy jest sens kupować nowy bojler, czy przepływowy jakiś jednofazowy. Wydaje mi się, że powinno być ekonomiczniej z przepływowym. Logika by na to wskazywała.

0

Do jednego kranu w kuchni bardziej oszczędny będzie przepływowy podgrzewacz wody czy niewielki bojler np. 10 litrowy?

0

@Bocheno1 i Raphinha nie grałby pierwszych skrzypiec. Nie wykluczają się te orly.

0

@ProMILs No ale jadąc dalej tymi sankami, to pytanie co z Gavim. Który teraz fajnie się może wymieniać z Olmo, szczególnie, że ten drugi nie ma rewelacyjnego zdrowia.

2

Zastanawia mnie to, czy w przypadku przyjścia Williamsa w zeszłym roku, Raphinha rozwinąłby tak skrzydła.
No bo lata sobie teraz jako taki wolny elektron po tym lewym skrzydle. Jest tam sobie sam sterem, wędkarzem i rybą. Gdyby miał tam Williamsa to byłby zdecydowanie bardziej ograniczony. Chyba, że grałby jako 10-tka.
Nasuwa się wniosek, że niekoniecznie.

Z drugiej strony szkoda, że Williams nie przeszedł w tamtym momencie, bo ewidentnie w tym sezonie się pogubił. Plus mielibyśmy zdecydowanie większy wachlarz możliwości w rotacjach.

2

W właśnie, jutro ma się odbyć konferencja Laporty.
Pan polityk. Wiedział na kiedy zwołać konfe. Po wczorajszej egzekucji nikt mu nie będzie miał za złe problemów z rejestracja. A nawet jeżeli ktoś będzie miał, to nie będzie to miało aż takiego echa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?