70

Stano z giga rigczem.
Jest to absolutny skandal i absurd. Zbrodniarz wojenny będzie chroniony w Polsce.
Chciałbym słyszeć wycie gdyby to pewien rusek przyjechał do Polski i otoczony zostałby parasolem ochronnym.
WSTYD!

2

@Foton 35 kartek ale nie pamięta czy pisał na jednej stronie czy na dwóch.
Grunt, że zapamiętał, że było to dokładnie 35 kartek xd
To jest po prostu zwykły głupek obecnie. Nawet koalicja nie chce go słuchać. Przemądrzały, pyszny człowiek z wybujałym ego zbudowanym przez komuchów. Wysterowany został kapitalnie.

0

@MesQueUnClub96 moja siostra studiuje

2

Brakujące ogniwo teorii Darwina.
Bez kitu

1

Odnośnie teorii spiskowych.
Przeczytałem kolejną.
Pożar który trawi obecnie Hollywood został specjalnie zainicjowany aby zatrzeć dowody związane z pedofilią w wielu domach amerykańskich gwiazd przed inauguracja D. Trumpa 20 stycznia.
Przeczytałem właśnie ze muzeum Getty ma podziemia w których żyły niewolnice seksualne.
Mocna sprawa.... xd

Wodnik jest niezawodny. Nie wstawiam jego X żeby nie robić debilowi zasięgów.

0

@Pawci023x kolejny w kolejce podobny stylowo to Cubarsi :D

0

@wajb żyje. W śpiączce jest.

2

@Encore raczej copypastor

0

@vangoor śmierdzi Neymarem

2

@Gaucho bzdura na pewno.
On ma wsparcie zarówno psychologów jak i całej federacji piłkarskiej.

1

Szkoda tego Araujo...
Ale jeżeli faktycznie nie chce przedłużyć umowy, to z niewolnika nie ma pracownika.

Lipa jak nie wiem. Gdyby zdrowie mu dopisywało to mielibyśmy obrońcę na ładnych kilka lat.

0

@BobSwagger Anka zaczęła tańczyć znowu to i Robercik bez formy.
Trzeba do Anki jakiś list otwarty wystosować, bo psuje Polaka rodaka swoimi wygibasami.

3

@gumaz no osiem gwiazd to coś pokroju sokuzburaka powoli. xd

5

Dzisiaj Mallorca robi Real Madryt i widzimy się w niedzielę w wielkim finale.

0

@Safrani Zastanawiałem się wczoraj właśnie, czy nie mamy idealnej okazji, żeby zrobić transfer jakikolwiek, skoro możemy wreszcie bez żadnej rzeźby rejestrować zawodników.
Pytanie tylko, czy nie jest tak, że musimy jeszcze jakiś przychód wygenerować. Bo to, że wróciliśmy do zasady 1:1 to jedna sprawa. A to czy mamy przychód na rejestrację nowych to druga. :P

0

@D10SLEO jeśli nie wpuści to znaczy że nie stracimy bramki chyba

9

@kuz wciąż wiele

9

Szczęsny, Gavi absolutny top.

3

@Safrani POPiSu, bo cały czas się nabierają na to samo i żadne argumenty do nich nie trafiają? :D

1

@Lucerfi


Tutaj masz skrót z najważniejszymi info :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa to już zdecydowanie lepiej Nowa Zelandia. :)

4

@NeroTFP1 noo, powiem Ci, że te filmy z żółtymi napisami to ogląda zdecydowanie więcej niż 5 osób :D
Czasami przebijają wyświetleniami kilkadziesiąt albo i setki tysięcy.

To jest chwytliwe i człowiek ma wrodzoną skłonność do wyróżniania się w jakiś sposób. Wszystko ma jednak swoje granice.

0

@barteq Zasługuje zdecydowanie. Ale obawiam się, że zagra w pomocy Pedri z De Jongiem albo Gavim i Casado.

1

@Jakchcesz no zgadza się.
Ostatnio miała miejsce komercyjna ekspedycja płaskoziemców i kularzy na antarktydę aby zobaczyć na własne oczy dobe polarną, gdzie słońce w ogóle nie zachodzi tylko krąży wokół.
Część płaskoziemców przyznała się do błędu, a część... doszła do wniosku, że na pewno coś jest nie tak i jeszcze dowiodą swojego.
Nie ma co z tym walczyć. :)

1

@Lucerfi no jak to co. Są illuminatami czy tam innymi synami boskimi.

2

@Kinginiesta Spokojnie. "Nie takie sztuki się kładło a ludzie jeszcze BIS wołali"
:D

3

@Mixtape a w finale klepiemy Mallorce.

9

Zawsze można coś wyciągnąć z tego typu kretyńskich teorii spiskowych.
Ja na przykład nie miałem pojęcia, że w Australii istnieje ogrodzenie długie na ponad 5000 kilometrów. W skrócie służyło do ochrony żyznych ziem przed psami Dingo i gryzoniami.
Ale zawsze można dokoptować teorie, że pozostała część Australii do Państwo i włości należące do iluminatów i innych spirytystów.

0

@Safrani Przykre. Obecna Lewica to wstyd dla lewicowych wyborców.
SLD to mogliby buty czyścić. Nic dziwnego, że Czarzasty nie lubi się z Millerem. Kompletnie inna klasa polityczna. Mimo, że to dwa komuchy.

0

@Chada ja używam chusteczek Rituals i mogę gorąco polecić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?