jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki serial na luźny wieczór z kobita polecacie? Może być komediowy.
The Office odhaczone.
2
@gumaz Krystyna Feldman gigagigachad !!
0
Opinie na temat jegomościa?
Jaki to profil, kogo przypomina? W skali 1-10 jak dobry to transfer?
9
Oczywiście, że nie jest I bardzo dobrze.
0
@macio_944 pisze o wnioskach na 2025 a nie z dzisiejszego meczu wyłącznie.
1
Jakie wnioski na 2025?
- zmienić bramkarza. Ręcznik nie uratuje nam tyłka w takich meczach
- zmienić napastnika. Lewandowski staje się wcieleniem legendarnego Rasiaka.
- kupić skrzydłowego. Z jednym nie da się rozrywać obrony rywali.
- zmienić kanał.
3
Ale co się nabrałem przy tym 1-0, że wygramy to moje.
1
Epika, liryka, Barcelona.
0
Grajcie na Lewandowskiego, on jest cienki!
3
Lewandowski zmienia się w Rasiaka powoli. Dramat.
0
Rożny dla nas?
Dziwne... przecież Witsel dotykał jako ostatni xd
1
Wchodzi nasz zbawca
0
Czy mi się wydawało, czy komentarorzy się nie wyciszyli na moment przed reklama?
Świecicki coś gadał "ale co Gavi gra łooooo"
1
Zaraz się zleca eksperci z Madrytu z artykułami prawnymi potwierdzającymi że nie było karnego.
0
Magnus Carlsen wygrywa w finale kolejnego turnieju Champions Chess Tour.
Ograł 4-1 Iana Nepomniachtchiego.
Co to jest za szachowe bydlę to nie mam pytań. Najlepszy w historii.
1
@PatrykBarca taaa. Święta są ale bez prezentów.
5
Obstawiam nagłówki po meczu. Będzie albo:
- Spieprzyliście nam święta!
Albo:
- Prezent pod choinkę
0
@FcPortoFan1999 Barca wygra więcej niż 3 bramkami z Atleti
1
Fati jutro w wyjściowym składzie.
Zje dupom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kgorecki2500 próbowałem w to grać z 5 razy ale kompletnie nie rozumiem tej gry.
Zawsze za to chętnie wracam do Europy Universalis.
0
@Emial22 mój dziadek ma cała szafe w nagranych meczach Cracovii.
3
Husky i Alaskany to super psiaki.
Ale i tak najgłębiej w sercu mam Goldeny :D
7
@Rewolucja123 to że 99% aktorów była biała
0
@BorzyKrzys a to po ostatniej części agentem 007 nie miała zostać czarnoskóra kobieta?
Zakończenie wprost to sugerowało.
0
@messi33 Bartomeu to najgorsze co spotkało ten klub.
0
@Solcio już wolałbym dać szansę Gaviemu od początku i żeby Pedri grał wyżej, niż znowu patrzeć na bezbarwnego Olmo z kruchymi mięśniami.
1
Jeżeli to nie są bzdury i wymysły to taki Sport jest mega pomocny w kwestii negocjacji.... xddd
0
@Popitek12 i to i to ma swoje wady i zalety.
Zależy kto jest monarcha i kto głosuje. :P
1
@ToshyFCB przecież ten rok się jeszcze nie skończył. :P