0

Jaki serial na luźny wieczór z kobita polecacie? Może być komediowy.
The Office odhaczone.

2

@gumaz Krystyna Feldman gigagigachad !!

0

Opinie na temat jegomościa?
Jaki to profil, kogo przypomina? W skali 1-10 jak dobry to transfer?

9

Oczywiście, że nie jest I bardzo dobrze.

0

@macio_944 pisze o wnioskach na 2025 a nie z dzisiejszego meczu wyłącznie.

1

Jakie wnioski na 2025?
- zmienić bramkarza. Ręcznik nie uratuje nam tyłka w takich meczach
- zmienić napastnika. Lewandowski staje się wcieleniem legendarnego Rasiaka.
- kupić skrzydłowego. Z jednym nie da się rozrywać obrony rywali.
- zmienić kanał.

3

Ale co się nabrałem przy tym 1-0, że wygramy to moje.

1

Epika, liryka, Barcelona.

0

Grajcie na Lewandowskiego, on jest cienki!

3

Lewandowski zmienia się w Rasiaka powoli. Dramat.

0

Rożny dla nas?
Dziwne... przecież Witsel dotykał jako ostatni xd

1

Wchodzi nasz zbawca

0

Czy mi się wydawało, czy komentarorzy się nie wyciszyli na moment przed reklama?
Świecicki coś gadał "ale co Gavi gra łooooo"

1

Zaraz się zleca eksperci z Madrytu z artykułami prawnymi potwierdzającymi że nie było karnego.

0

Magnus Carlsen wygrywa w finale kolejnego turnieju Champions Chess Tour.
Ograł 4-1 Iana Nepomniachtchiego.

Co to jest za szachowe bydlę to nie mam pytań. Najlepszy w historii.

1

@PatrykBarca taaa. Święta są ale bez prezentów.

5

Obstawiam nagłówki po meczu. Będzie albo:
- Spieprzyliście nam święta!
Albo:
- Prezent pod choinkę

0

@FcPortoFan1999 Barca wygra więcej niż 3 bramkami z Atleti

1

Fati jutro w wyjściowym składzie.
Zje dupom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 próbowałem w to grać z 5 razy ale kompletnie nie rozumiem tej gry.
Zawsze za to chętnie wracam do Europy Universalis.

0

@Emial22 mój dziadek ma cała szafe w nagranych meczach Cracovii.

3

Husky i Alaskany to super psiaki.
Ale i tak najgłębiej w sercu mam Goldeny :D

7

@Rewolucja123 to że 99% aktorów była biała

0

@BorzyKrzys a to po ostatniej części agentem 007 nie miała zostać czarnoskóra kobieta?
Zakończenie wprost to sugerowało.

0

@messi33 Bartomeu to najgorsze co spotkało ten klub.

0

@Solcio już wolałbym dać szansę Gaviemu od początku i żeby Pedri grał wyżej, niż znowu patrzeć na bezbarwnego Olmo z kruchymi mięśniami.

1

Jeżeli to nie są bzdury i wymysły to taki Sport jest mega pomocny w kwestii negocjacji.... xddd

0

@Popitek12 i to i to ma swoje wady i zalety.
Zależy kto jest monarcha i kto głosuje. :P

1

@ToshyFCB przecież ten rok się jeszcze nie skończył. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?