1

@Edoss no u mnie ziele angielskie i liść laurowy to podstawa większości przepisów.

0

@tomek8756 nie wykluczam

2

@Sau_Ron które ma zaległy mecz i 3 pkt straty. Więc praktycznie to mecz o lidera.

3

Pijcie grzańce z Biedronki.
Każdy typer powinien to robić.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15100811#comment-15100811

1

@Stinger_ akurat Atleti lubię. Nie wiem czemu. Mam do nich slabosc. Podobnie jak do Athletic Bilbao.
I do Deportivo la Coruna bo kojarzą mi się z FIFA 99

1

Spoko. Atletico ma zaległy mecz. Więc teoretycznie są egzekwo z nami. Dobrze by było wygrać z nimi :)

4

Będzie remis. Wyluzujcie. Napiłem się grzanca z biedronki i miałem wizję.

1

@Edoss nie wyobrażam sobie rosołu bez ziela angielskiego.

1

@ToWinaSedziego wedle uznania. Ja leję 3/4 szklanki grzańca i 50 ml Jagera. :)
4 gozdziki i pół plastra pomarańczy.

5

Grzaniec galicyjski + Jagermeister + goździki i pomarańcza.
Najcudowniejsza wersja grzańca.

0

Wy też macie problem w aplikacji YouTube na telefon?
Jak mam zminimalizowany film to nie mogę wchodzić w inne treści bo z automatu wybiera mi się to co aktualnie oglądam...

1

@Faro tak było nie zmyślam

15

Jak wypłynął na powierzchnie to chyba znaczy że nie żyje.

0

@Kgorecki2500 ciekawe czy już był na otwarciu

0

@Antimadridista_WR ja notorycznie mam 30 sekund opóźnienia. Nie mam pojęcia z czego to wynika.

0

Wczorajszy komentator:


0

Niech Wam czasem Torres nie zamydli oczu.

7

Ale ekscytacja tego komentatora ze śmietnika.

0

Śmierdzi remisem na kilometr ten mecz...

2

Yamal to 17 letnie Pan Pilkarz, przez wielkie P

3

@Kapitan hawk niesamowity pilkarz. Do stycznia top10 świata. Później każdego roku zjazd.

0

@kowalzmc fajnie że masz zasieg tam :O

5

@Emial22 Ter Stegen. Valdes był zawsze u nas najsłabszym ogniwem, w jakiekolwiek formie by nie był. Niektórzy chyba mają albo słaba pamięć albo ich na świecie jeszcze nie było gdy tamten bronił.

10

@Bykunn a skąd pewność że kupić miał to stricte rosyjski kapitał?

1

@MesQueUnClub_87 polecam jeszcze bardzo Dom Nocny.
Trochę inny gatunek horroru ale bardzo mi się podobał.

1

@MesQueUnClub_87 omen mnie strasznie rozczarował.

1

Co on trzyma w palcach?

4

@Foton no Lechu jest mocnym rekordzistą, bo ulaskawil blisko 3500 osób xD między innymi Słowika.

0

@Prorokk da mu pod poduszkę dwie zdrowe nogi.

1

@Azazel_Pazuzu pozdrawiam chłopaków z Madrytu niech to się trzyma dobry przekaz leci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?