jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Edoss no u mnie ziele angielskie i liść laurowy to podstawa większości przepisów.
0
@tomek8756 nie wykluczam
2
@Sau_Ron które ma zaległy mecz i 3 pkt straty. Więc praktycznie to mecz o lidera.
3
Pijcie grzańce z Biedronki.
Każdy typer powinien to robić.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15100811#comment-15100811
1
@Stinger_ akurat Atleti lubię. Nie wiem czemu. Mam do nich slabosc. Podobnie jak do Athletic Bilbao.
I do Deportivo la Coruna bo kojarzą mi się z FIFA 99
1
Spoko. Atletico ma zaległy mecz. Więc teoretycznie są egzekwo z nami. Dobrze by było wygrać z nimi :)
4
Będzie remis. Wyluzujcie. Napiłem się grzanca z biedronki i miałem wizję.
1
@Edoss nie wyobrażam sobie rosołu bez ziela angielskiego.
1
@ToWinaSedziego wedle uznania. Ja leję 3/4 szklanki grzańca i 50 ml Jagera. :)
4 gozdziki i pół plastra pomarańczy.
5
Grzaniec galicyjski + Jagermeister + goździki i pomarańcza.
Najcudowniejsza wersja grzańca.
0
Wy też macie problem w aplikacji YouTube na telefon?
Jak mam zminimalizowany film to nie mogę wchodzić w inne treści bo z automatu wybiera mi się to co aktualnie oglądam...
1
@Faro tak było nie zmyślam
15
Jak wypłynął na powierzchnie to chyba znaczy że nie żyje.
0
@Kgorecki2500 ciekawe czy już był na otwarciu
0
@Antimadridista_WR ja notorycznie mam 30 sekund opóźnienia. Nie mam pojęcia z czego to wynika.
0
Wczorajszy komentator:
0
Niech Wam czasem Torres nie zamydli oczu.
7
Ale ekscytacja tego komentatora ze śmietnika.
0
Śmierdzi remisem na kilometr ten mecz...
2
Yamal to 17 letnie Pan Pilkarz, przez wielkie P
3
@Kapitan hawk niesamowity pilkarz. Do stycznia top10 świata. Później każdego roku zjazd.
0
@kowalzmc fajnie że masz zasieg tam :O
5
@Emial22 Ter Stegen. Valdes był zawsze u nas najsłabszym ogniwem, w jakiekolwiek formie by nie był. Niektórzy chyba mają albo słaba pamięć albo ich na świecie jeszcze nie było gdy tamten bronił.
10
@Bykunn a skąd pewność że kupić miał to stricte rosyjski kapitał?
1
@MesQueUnClub_87 polecam jeszcze bardzo Dom Nocny.
Trochę inny gatunek horroru ale bardzo mi się podobał.
1
@MesQueUnClub_87 omen mnie strasznie rozczarował.
1
Co on trzyma w palcach?
4
@Foton no Lechu jest mocnym rekordzistą, bo ulaskawil blisko 3500 osób xD między innymi Słowika.
0
@Prorokk da mu pod poduszkę dwie zdrowe nogi.
1
@Azazel_Pazuzu pozdrawiam chłopaków z Madrytu niech to się trzyma dobry przekaz leci