jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Azazel_Pazuzu na pewno nie z budżetów miast jak Rafał.
1
@draxidox potencjał ma faktycznie ogromny ;)
0
@Barcanajlepszyteam Bohemian Rhapsody ewentualnie ale tylko tylko do połowy.
1
O kurna jutro 13 stopni :O
1
@kubix05 wokalista genialny.
Ale ich muzyka jest dla mnie niesłuchalna. Te wokalizy, chóry... kompletnie nie dla mnie.
Queen i The Rolling Stones to giganci których nigdy nie byłem w stanie słuchać
3
Ciekawe, że Rumunia jest kolejnym krajem, w którym wygrywa prawica.
Co mówią media w postaci TVN? Prorosyjscy xD
Od razu porównania do Orbana i AFD.
Ehh. Ruskie onuce zdobywają Europe xD
1
@Lola120 zdecydowanie Phil i Gloria :D
0
Kounde niech się lepiej zajmie pielęgnowaniem swoich skórzanych kurtek a nie trzymaniem linii spalonego.
0
Tymczasem w poniedziałek Tomek Cwiakala:
-"Poczucie całkowitego Realizmu"
2
Martin do zmiany natychmiast.
Sędzia nam ratuje dupe na maksa xD
0
4 Norwegów w pierwszej dziesiątce w kwalifikacjach.
Niezła paczka.
3
@Salchent i z Hitlerem w Argentynie sie spotyka.
0
@FcPortoFan1999 to ja nie dożyje do tego czasu
0
Myślicie, że za ile lat będziemy się znowu liczyć w skokach?
2
@Szklaner mi jakoś się to nigdy nie podobało.
Wolę Modern Family :P
1
@jaras121 Nie skreśliłem. Ale realnie, to pis i po są w takich okopach, że na bank będzie druga tura z nimi.
Chyba, że PiS postawi na Morawieckiego, to nie wykluczone.
1
@maciar to najmądrzejszy z najgłupszych seriali jaki powstał :P
2
@Kondziubarca No to jest pewniak akurat. Weźmie udział w Marszu Niepodległości, stwierdzi, że ma wiele wspólnego z Bosakiem i Mentzenem i że Roman Dmowski zawsze był bliski jego sercu.
4
@Lucerfi no wiadomo, bo będzie wtedy na niego, że spowodował niepokoje na świecie i w kraju.
12
Nie mogę się doczekać drugiej tury wyborów.
To będzie rozgrywka o wszystko :D
Będzie kiełbasa, browary i inne towary. Marsze miliarda serc, wiece z Jarkiem i przymilanie się do Konfederacji obu stron.
To będzie fantastyczne wydarzenie.
1
@ToWinaSedziego dokładnie. Tiger Bonzo namierza po numerze IP.
1
@partymaker Nie mam pojęcia zielonego. To wszystko się zmienia.
Jedyne co się nie zmienia to ciągłe zmiany.
0
O której debata w sejmie dot. uwalenia CPK?
Edit: widzę, o 12:00
0
@Rewolucja123 jestem dyrektorem ds. rozwoju, mam masę wyjazdów, spotkań czy telekonferencji. Nie mogę sobie pozwolić na podbite oko, złamany nos czy pęknięty luk brwiowy. :P
1
@Rewolucja123 u nas sparingi są w ringu. W każdy piątek.
4 rundy. 3 po dwie minuty i jedna minutowa.
Na zawody mnie nie ciągnie, bo szkoda zdrowia i ryzyka w moim zawodzie.
Ale rywalizacja z kumplami z sali jest zawsze zajebista. Mimo, że lejemy się w kaskach to nie raz mi prad odcięło.
Niesamowite jest to jak boks uczy pokory. Cudowny sport.
1
@Rewolucja123 serio? Gdzie walkę?
Kurde ja chodzę 4 lata i bawię się jedynie w sparingi. W życiu na zawody bym nie pojechał.
0
@gumaz nooo to ktoś nie będzie miał miejsca parkingowego w garażu:D
1
@Safrani wtedy to pamiętam, że cheeseburgery były po 1.50 zł. :P
I zabawki z Potwory i Spółka
0
@Stinger_ nie no jasne.
Po prostu zabawne to. Kwota ta sama przez 20 ponad lat, a wartość pieniądza tak spada, że dramat.
Ciekawe czy w Wenezueli przed krachem i po nim też mieli taki program. :P
1
@Rewolucja123 nooo to pięknie! Jak długo? Jaka grupa?