1

No i koniec czelendżu

0

Jak Real dzisiaj przegra to nie pije napojów wyskokowych do końca roku.

0

@Szklaner proponuje "Balcyrewicz musi odejsc"
Tam jest piękne nawiązanie do naszych elit.

0

Lepsze jest donosicielstwo w Brukseli czy w Waszyngtonie?

1

@maciekofcb ja wszystkie patelnie kupiłem w agata meble i jestem mega zadowolony.
Nie mogę złego słowa powiedzieć.

0

@TheKlucha wcześniej nie było.

0

@KrychaFCB De Jong to nie pseudo talent tylko jeden z najlepszych pomocników na świecie.

7

Ciekawe kiedy pierwszy raz Sikorski z Tuskiem i reszta uśmiechniętej koalicji będą się podlizywać ruskiemu agentowi, Trumpowi.

0

@Cvzx widać różnicę w przygotowaniu i dbaniu o zdrowie zawodników.

0

Ciekawe ile w tym prawdy.
Jeżeli faktycznie tak jest, to jest to bardzo wymowne.

1

@Mezocyklon87 i pracują w kopalniach i na śmieciarkach.

1

@FCKubanczyk89 to była cudowna gra...

0

@Sulimo Nie ma nic za darmo.
Przy transferach bez odstępnego zawsze jest wyższa premia za podpis. :)

0

@FanBarcy22 czekają na czerwiec :P

1

Gdzie to wideo?

23

Barcelona > Crvena Zvezda > chaty z gówna > Real Madryt
Dawno nie było tej kategoryzacji. Piękna sprawa.

2

Flick po prostu daje szansę Peni żeby w końcu mieć argument aby postawić na Wojtka.
Wie co robi.

6

Mógłby Wojtek dzisiaj zagrać.

14

W sumie bardziej cieszy mnie porażka Harris niż wygrana Trumpa.

1

@michal26 no to po zawodach.

0

Ciekawe kiedy rusza protesty w Stanach

2

@Transu96 ona jest tragiczna. I ma irytujący śmiech.

0

@MessiForeverTheBest oo widzisz.

7

Kryminalista, faszysta, rasista, cham, buc, finansista, człowiek który osiąga wszystko po trupach do celu wygrywa z wyzwoloną, otwartą, uśmiechniętą, demokratyczną kobietą?
Co za przypadek.

0

@KlimO What? A nie 210:230?

1

Real przegrał bo nie gral w weekend xd

1

Może i Real przegrał, ale za to okradziony ze złotej piłki Vinicius się zbłaźnił.

0

Yeah. Coś pięknego.
Ciekawe czy Carlo odpali cygaro

0

Zawodnik Milanu ewidentnie fauluje szyją łokieć i barki zawodnika Realu.
https://www.twitter.com/BarcelonistaQle/status/1853899586902831284

7

Mam nadzieję, że nogi nie połamane.
https://x.com/XruchaczX69/status/1853899948443750486

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?