jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Jestem przeciwko PKO, Pekao i i... i innym nazwom
2
@LeoMessiiBarcaPepa Odważę się o stwierdzenie, że wypuszczą gniota i siana będzie więcej.
1
@Popitek12 ooo Piotrków w moim sercu.
15
@doc głupsza widownia
1
@Wasacz_ wiadomo, że wygraną z Bayernem. Pena prędzej czy później się przyspawa do ławki :P
1
Boli Was wielki Real.
1
Największy plus tego meczu to to, że po raz kolejny widać, że Real jest ma maxa do ogrania.
Pytanie tylko czy sami nie będziemy się potykać o swoje nogi w weekend.
1
@Aragorn33 przecież Krecidlo to był fan Barcy zawsze.
0
Jutro Flick do zwolnienia czy będzie okrzyknięty lepszym od Pepa?
10
Dobre! Działa na wyobraźnię.
https://x.com/misss_kaaa/status/1848286733017747470
0
Yamal to połączenie Messiego, Neymara i Ronaldinho.
1
@PatrychoO przynajmniej sobie chłop na waciki zarobi
2
Plan się udał. :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14934339#comment-14934339
0
Ultra ofensywnie zatem.
8-4? Padnie pewnie jakiś hokejowy wynik
3
Idealny plan na dzisiaj to szybkie 3-0 i oszczędzanie sił.
0
Trzymajcie kciuki.
https://expressilustrowany.pl/motocyklista-polamal-nogi-w-zderzeniu-yamahy-ze-skoda-policja-ustala-kto-doprowadzil-do-wypadku/ar/c16-18888613
0
To za tydzień Barca czy Real?
2
Dopiero zapoznałem się z tą płytą. Ten utwór to majstersztyk.
Zawsze uwielbiałem połączenie mrocznych klimatow z dziecięcymi melodyjkami - nie wiem czemu, możliwe, że przez przykre moje doswiadczenia za młodu.
Piosenka mówi o zabawie między dziećmi i znęcaniu się nad słabszymi. Motyw przewodni to papier, kamień, nożyce.
Piękna zabawa, prowokująca do nadinterpretacji. Co chcesz wyciągnąć z tekstu tej piosenki to wyciągniesz.
@Colon @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @MadafakinGuy @bartekvisca
1
@Kessie nie nie. Tamten miał może 165 cm wzrostu i był bardzo szczupły.
10
Komentarz usunięty
2
@Bulbazaur17 to co tam za imprezę miałeś?
2
@Bulbazaur17 nie istnieje coś takiego jak cisza nocna:P
0
@marcin62 przecież gra już jest interaktywnym filmem :P
2
@Kapitan hawk dwa lata minęły. Szok jak ten czas płynie.
1
@NeroTFP1 Nooo to mnie ojciec katował AC/DC, Kiss, Pink Floyd, Dire Straits czy Steve Vai'em.
Przeszło na mnie, złapałem za gitarę i trzyma do dzisiaj.
18
@tristan87 Odleciała razem z Holland.
1
@NeroTFP1 No to jesteśmy praktycznie w tym samym wieku. Cóż. Najwidoczniej mi po prostu nie pasują. :)
Co dziwne, Queen też mi kompletnie nie leży. Wokal Freddiego jest genialny ale sama muzyka. Ałaa...
26
Ależ cudownie się jej słucha.
Rymanowski powołuje się na dane profesora z uniwersytetu, a Ochojska najpierw rzuca tezę z dupy niepowiązaną z tymi danymi aby ostatecznie stwierdzić, że nie będzie się na ten temat w ogóle wypowiadać. XD
Lewicy to faktycznie wystarczy dać się wypowiadać i poparcie im automatycznie spadnie.
0
@aspr1me a mówią, że najgorzej jest spotkać Polaka na emigracji :P
1
@Kapitan hawk Ojeeezu te memy z Wałęsą XD
A ja wtedy do niego: Alex, a może wpuść Solskjaera
XD