1

@Ojciec5tkidzieci Jestem przeciwko PKO, Pekao i i... i innym nazwom

2

@LeoMessiiBarcaPepa Odważę się o stwierdzenie, że wypuszczą gniota i siana będzie więcej.

1

@Popitek12 ooo Piotrków w moim sercu.

15

@doc głupsza widownia

1

@Wasacz_ wiadomo, że wygraną z Bayernem. Pena prędzej czy później się przyspawa do ławki :P

1

Boli Was wielki Real.

1

Największy plus tego meczu to to, że po raz kolejny widać, że Real jest ma maxa do ogrania.
Pytanie tylko czy sami nie będziemy się potykać o swoje nogi w weekend.

1

@Aragorn33 przecież Krecidlo to był fan Barcy zawsze.

0

Jutro Flick do zwolnienia czy będzie okrzyknięty lepszym od Pepa?

10

0

Yamal to połączenie Messiego, Neymara i Ronaldinho.

1

@PatrychoO przynajmniej sobie chłop na waciki zarobi

2

0

Ultra ofensywnie zatem.
8-4? Padnie pewnie jakiś hokejowy wynik

3

Idealny plan na dzisiaj to szybkie 3-0 i oszczędzanie sił.

0

To za tydzień Barca czy Real?

2

Dopiero zapoznałem się z tą płytą. Ten utwór to majstersztyk.
Zawsze uwielbiałem połączenie mrocznych klimatow z dziecięcymi melodyjkami - nie wiem czemu, możliwe, że przez przykre moje doswiadczenia za młodu.
Piosenka mówi o zabawie między dziećmi i znęcaniu się nad słabszymi. Motyw przewodni to papier, kamień, nożyce.
Piękna zabawa, prowokująca do nadinterpretacji. Co chcesz wyciągnąć z tekstu tej piosenki to wyciągniesz.
@Colon @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @MadafakinGuy @bartekvisca


1

@Kessie nie nie. Tamten miał może 165 cm wzrostu i był bardzo szczupły.

10

Komentarz usunięty

2

@Bulbazaur17 to co tam za imprezę miałeś?

2

@Bulbazaur17 nie istnieje coś takiego jak cisza nocna:P

0

@marcin62 przecież gra już jest interaktywnym filmem :P

2

@Kapitan hawk dwa lata minęły. Szok jak ten czas płynie.

1

@NeroTFP1 Nooo to mnie ojciec katował AC/DC, Kiss, Pink Floyd, Dire Straits czy Steve Vai'em.
Przeszło na mnie, złapałem za gitarę i trzyma do dzisiaj.

18

@tristan87 Odleciała razem z Holland.

1

@NeroTFP1 No to jesteśmy praktycznie w tym samym wieku. Cóż. Najwidoczniej mi po prostu nie pasują. :)
Co dziwne, Queen też mi kompletnie nie leży. Wokal Freddiego jest genialny ale sama muzyka. Ałaa...

26

Ależ cudownie się jej słucha.
Rymanowski powołuje się na dane profesora z uniwersytetu, a Ochojska najpierw rzuca tezę z dupy niepowiązaną z tymi danymi aby ostatecznie stwierdzić, że nie będzie się na ten temat w ogóle wypowiadać. XD
Lewicy to faktycznie wystarczy dać się wypowiadać i poparcie im automatycznie spadnie.

0

@aspr1me a mówią, że najgorzej jest spotkać Polaka na emigracji :P

1

@Kapitan hawk Ojeeezu te memy z Wałęsą XD
A ja wtedy do niego: Alex, a może wpuść Solskjaera
XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?